Jihočeská bašta nejen pro jihočechy

Po dohodě s některými kolegy jsem se tedy uvolil a zakládám tímto jihočeskou baštu. Tak doufám a věřím, že nezapadne do propadliště dějin MRKu a bude v něm vždy dostatečně živo.
Tak Vás tu tedy vítám. Přístupno je zde pro všechny bez ohledu k rybářskému vyznání a bydlišti.
Autor diskuse: profo - Profil , 24.10.2006 všeobecné - ostatní

Termín srazu jihočeské bašty

A) 22.-24.5.201560%

B) 29.-.31.5.201520%

C) 5.-7.6.201520%

Od 24.2.2015 hlasovalo 35 čtenářů.

NHindukush - Profil | Út 22.1.2019 8:01:43

Přemet:-) >> Zdar, chodíš ještě na ryby, nebo jen stavíš kotce atd.? :-)

    NPvl - Profil | Út 22.1.2019 6:17:04

    rybomil >> 2:08:40 ... moc se pozoruješ :o§)

      Nrybomil - Profil | Út 22.1.2019 2:08:40

      Přemet:-) >> dnes nespím zase já, dloube mě ve hřbetu už cca týden, to ta zima prašivá

        NPřemet:-) - Profil | Po 21.1.2019 23:01:16

        Nějaký nespavec jako já na pokec? Co třeba čertbert?? 😀 čerti prý nikdy nespí, tak šup čertisko... 😀

          NPřemet:-) - Profil | Po 21.1.2019 22:58:49

          Já tu jsem taky... 😀

            Ncertbert - Profil | Po 21.1.2019 19:25:00

            Louda >> no trochu víc 🤔🤔🤔

              Ncertbert - Profil | Po 21.1.2019 19:24:29

              brčkoo >> Ahoj co hodíš na ryby nebo jsi přešel na slečny?😂😂😂😂

                NLouda - Profil | Po 21.1.2019 19:02:50

                certbert >> už tady chybí jen pár lidí :-)

                  Nbrčkoo - Profil | Po 21.1.2019 18:07:37

                  certbert >> Občas tu bývá živo, nebo ne? :-)

                    Ncertbert - Profil | So 19.1.2019 20:11:35

                    komik >> Tvl. komik čau bejku ty už jsou dávno dospělí nějak máme málo času se potkávat 😂😂😂😂 jo stará garda měli by jsme to tady oživit 😀

                      Nkomik - Profil | Pá 18.1.2019 16:58:26

                      Hele, stará garda :-) Čertíku, ty jsi těhotnej? že budeš mít děti :-) :-) :-)

                        NHindukush - Profil | Pá 4.1.2019 8:25:14

                        certbert >> Ok :-)

                          Ncertbert - Profil | Čt 3.1.2019 15:49:15

                          Hindukush >> Díky necháme na jindy budu tu mít děti 😀

                            NHindukush - Profil | Čt 3.1.2019 15:04:34

                            certbert >> tenhle víkend ne, ale ten další jsem na jihu, tak když dáme sraz, na hoďku dvě se utrhnu a ukážu ti kde chytit první letošní rybku a pustit ji :-) Mučení se bojím, tak poradit musím :-)

                              Ncertbert - Profil | Čt 3.1.2019 15:00:57

                              Hindukush >> Ale on se dá použít i feeder když víš jak 😀 jen se dokopat k vodě 😂😂😂 a ty dobrovolně řekneš kam jinak pekelné mučení nastoupí 😂😂😂😂😂ԅ​14;

                                NHindukush - Profil | Čt 3.1.2019 14:56:15

                                certbert >> Zbývá zimní plavaná a ta je parádní :-) když víš kam :-)

                                  Ncertbert - Profil | Čt 3.1.2019 14:53:46

                                  Hindukush >> Čau snad ožije 😉 teď je pro rybáře okurková sezóna 😂😂😂

                                    NHindukush - Profil | Čt 3.1.2019 14:30:32

                                    certbert >> A zase to tu umřelo :-)

                                      Ncertbert - Profil | So 29.12.2018 19:10:05

                                      Ty jó Bašta ožívá huráaaaa☺️

                                        Ninža - Profil | So 29.12.2018 19:06:42

                                        Poslední letošní vycházka k vodě v retro stylu. Sice bez záběru, ale jinak pohoda.