Jihočeská bašta nejen pro jihočechy | MRK.cz

Jihočeská bašta nejen pro jihočechy

Po dohodě s některými kolegy jsem se tedy uvolil a zakládám tímto jihočeskou baštu. Tak doufám a věřím, že nezapadne do propadliště dějin MRKu a bude v něm vždy dostatečně živo.
Tak Vás tu tedy vítám. Přístupno je zde pro všechny bez ohledu k rybářskému vyznání a bydlišti.
Autor diskuse: profo - Profil , 24.10.2006 všeobecné - ostatní

Termín srazu jihočeské bašty

A) 22.-24.5.201560%

B) 29.-.31.5.201520%

C) 5.-7.6.201520%

Od 24.2.2015 hlasovalo 35 čtenářů.

NHindukush - Profil | Ne 9.12.2018 13:13:47

FRANK71 >> vím a vím kdo a jak může co hájit. Ceduli uživatele revíru se zákazem rybolovu! jsem pouze vyfotil.

    NFRANK71 - Profil | Ne 9.12.2018 12:56:36

    Hindukush >> a víš Viktore jak se vyhlašuje chráněná rybí oblast? Když tak do sz. Děkuju.

      NHindukush - Profil | Ne 9.12.2018 12:51:02

      Pvl >> ješté k tomu hájení, jsem rád, že kdysi pan Hladík vyslyšel členskou základnu, pohovořil s lidma a s MO a zavedlo se navíc v BPVRP hájení sumce od 1.11. do 31.12. v JčÚS.....více je zde:
      https://www.facebook.com/Havlicek.D/posts/102132728​66560791?notif_id=1544308531472061¬if_t=feedback​_reaction_generic
      Bohužel se stalo, že za bídnou odměnu ze závodů najížděli né rybáři, ale chudáci na zimoviště ryb s echolotem několik dní za sebou a mlátili gumama ryby rovnou po hlavě a spousta jich podsekli cíleně a jen pro vítězství v hloupých závodech. Ať dravé, nebo nedravé, hlavně že jsou centimetry a body. Povinností uživatele revíru je chránit ryby na zimovištích. Takže kvůli pár "rybářům" honícím se za body, si nezachytáme nikdo. Pěkný den Viktor S.

        NPvl - Profil | So 8.12.2018 11:23:43

        mvincik >> Až tam budu chodit ,budu to vědět nejspíš také ...... EDIT : dík za info

          Nmvincik - Profil | So 8.12.2018 10:32:10

          Pvl >> Bagr byl o dost výše, pokud vím...

            NNils Master - Profil | So 8.12.2018 10:21:23

            Hindukush >> dobrá práce!

              NHindukush - Profil | So 8.12.2018 9:38:07

              Pvl >> nejspíše kvůli prohrábkám a úpravou pod jezem byla snížena trochu hladina, to ano.

                NPvl - Profil | So 8.12.2018 9:33:27

                Hindukush >> Já jen že teď něco bylo v bedně ,že tahají bagr --domníval jsem se jestli to nemá nějakou spojitost------ nemá .o§)) dík za vysvětlení

                  NHindukush - Profil | So 8.12.2018 9:31:56

                  Pvl >> kvůli žádnému bagru to není. Zimoviště ryb a nenasytní rádoby rybáři testéři tvářící se C&R s cíleným lovem ryb v době hájení.

                    NPvl - Profil | So 8.12.2018 9:21:16

                    Není to kvůli tomu bagru?

                      NHindukush - Profil | So 8.12.2018 8:30:11

                      Pozor omezení rybolovu Vltava 20.

                        NHindukush - Profil | Čt 29.11.2018 16:10:04

                        Vendis 1 >> Dej mi to podrobněji do SZ.

                          NHindukush - Profil | Čt 29.11.2018 15:47:12

                          Nils Master - 28.11.2018 21:30:52 >> Znovu opakuji, vždy a všude píšu pod svým jménem Viktor Syrovátka, Viktor S. nebo V.S. Tak si to zapamatuj. Nemám se za co stydět a falešný profily nepoužívám.

                            NVendis 1 - Profil | Čt 29.11.2018 12:42:31

                            diky rybomil, to zvladnu,. udaje tam klidne napisu. uvidim co si vymysli o vikendu, kdyztak vas poinformuju:-)

                              Nrybomil - Profil | Čt 29.11.2018 11:37:16

                              Vendis 1 >> Hlavně ( bohužel ) musíš uvést své údaje, jméno, bydliště ...
                              uvést pokud možno přesně datum, čas a místo, způsob jakým postupoval a co je od tebe tedy předmětem toho podnětu, prostě konkrétně na co upozorňuješ až stěžuješ. Pokud ti odpoví z odboru zpět nekonkrétně stylem že to řešit neumí, nebudou apod., pak další level je poslat na odbor kontroly příslušného krajského úřadu.

                                NVendis 1 - Profil | Čt 29.11.2018 9:51:31

                                ok, diky chlapi, napisu teda dopis. je mi jasny ze se nic extra nezmeni, ale treba si aspon uvedomi ze si nenecham vsechno libit. ted v sobotu tam jedu, stopro na me zase prijde a jsem zvedavej co si vymysli tentokrat. mej te se

                                  Nrybomil - Profil | St 28.11.2018 22:01:05

                                  Vendis 1 >> já bych napsal podnět k projednání jeho chování zřizovateli tamní skupiny RS ( odbor ŽP obce s rozš. působností ) a vedoucímu té skupiny RS při MO.

                                    NNils Master - Profil | St 28.11.2018 21:30:52

                                    vildaostry >> Viki nastuduj si to líp, 130....

                                      Ncertbert - Profil | St 28.11.2018 21:27:38

                                      Jinak já jsem teď chytal 9-let na Karlovarsku a problém s RS žádný většina profi RS vše podle řádu žádné buzerace Prostě profi stráž má své výhody žádní strejdové kteří si léčí své mindráky...