Jihočeská bašta nejen pro jihočechy

Po dohodě s některými kolegy jsem se tedy uvolil a zakládám tímto jihočeskou baštu. Tak doufám a věřím, že nezapadne do propadliště dějin MRKu a bude v něm vždy dostatečně živo.
Tak Vás tu tedy vítám. Přístupno je zde pro všechny bez ohledu k rybářskému vyznání a bydlišti.
Autor diskuse: profo - Profil , 24.10.2006 všeobecné - ostatní

Termín srazu jihočeské bašty

A) 22.-24.5.201560%

B) 29.-.31.5.201520%

C) 5.-7.6.201520%

Od 24.2.2015 hlasovalo 35 čtenářů.

vildaostry - Profil | St 28.11.2018 21:18:26

Jojo, legendární věta šéfa Táborský RS “je 150 let výročí organizace, musíme sebrat 150 povolenčiček”. Tu v kraji slyšel už snad každý.

    certbert - Profil | St 28.11.2018 21:15:40

    Vendis 1 >> Na verandě pivo?To měl pak asi povolení k domovní prohlídce😀😀😀

      certbert - Profil | St 28.11.2018 21:12:04

      Nils Master - 28.11.2018 17:35:14 >> asi tuším kdo narostl 😀

        certbert - Profil | St 28.11.2018 21:10:24

        Přemet:-) >> Deka na vojně vtip nebyl 😀😀😀😀

          Nils Master - Profil | St 28.11.2018 19:06:21

          vildaostry >> Viktore proč zas píšeš z jinýho účtu, když si napsal, že se nemáš za co schovávat... :D... a že jich máš .... Ošidný, Ostrý, Starý a bůh ví kolik ještě... ach jo...

            vildaostry - Profil | St 28.11.2018 19:04:28

            To máte pravdu pane Doubravo. To co předvedl váš guru, šéf táborské RS opravdu nemá obdoby.

              Vendis 1 - Profil | St 28.11.2018 18:17:33

              to vis ze me napadlo podat stiznost, ale nejdriv musim nekde zjistit jestli nahodou nema pravdu. v RŘ se ale pise ze na nasem reviru se nesmi chytat z lode, nic vic tam neni. pokazdy kdyz prijde tak ma novinku:-) je to starsi chlap nejak zlej na nej byt nechci, navic me zna tak 20 let, jen ted vyvadi, nevim co mu prelitlo pres nos.jen mi to otravi den na rybach, kdyz uz se urvu z prace, tak chci mit klid. po dobrym to snim nejde, to jsem zkousel. kdyz mi pise do povolenky ze mam vse ok, tak je videt jak ho to stve

                Přemet:-) - Profil | St 28.11.2018 18:10:18

                Vendis 1 >> hmm, tak to přeju pevné nervy... Jediné co mě napadá, podat na něj stížnost. Teď jde ale o to, aby sis nakonec nezavařil ještě na větší problémy... Pak mě taky napadá jedna věc... Myslím, že deka se tomu říká... 😀 To je vtip samozřejmě... 😀

                  Vendis 1 - Profil | St 28.11.2018 17:53:56

                  zdar rybari. potrebuji vas nazor. mam chatu v jiznich cechach na brehu reky. temer pokazde kdyz jsem tam mam kontrolu od RS, vzdycky vsechno bez zavad, chodi tam tak tri chlapi s plackou a jsou v pohode. az na jednoho, co bydli kousek odtud nema me zrejmne rad a dle meho nazoru se za kazdou cenu snazi sebrat povolenku a hleda nesmysly co porusuju. tvrdi ze co neni v rybarskem radu povoleno, je zakazano. priklad z minule nedele, kdyz zjistil ze mam vse v poradku, zacal hrabat kolem brehu v lupeni jestli tam nemam pytlacku:-) samozrejmne bez uspechu a pak nasel na verande pivo:-) zacal se semnou hadat ze sklo k vode nepatri a sapal se mi po povolence. to uz jsem se smal a tazal jsem se jestli ja a ostatni chatari musime mit kafe a pivo v kelimku a jidlo jen na prkynku? odpovedel stejne sklo neni povoleno, tak je zakazano. rekl jsem mu ze cepice take neni povolena a mam ji na hlave, jak to vyresi? to uz zacal byt sprostej, zasypal me neprijemnym slovnikem a se slovy pockej priste odchazi:-) otazka zni... co stim mam delat? ps. rybu si odnesku kazdy rok jednu. ale to ze jsem masar mu nerozmluvim. diky za odpoved Venca R.

                    Nils Master - Profil | St 28.11.2018 17:35:14

                    certbert >> no bohužel někdo nebere RS, jako ochránce vod a ryb (toho čeho by sis jako rybář měl vážit)... ale má je za obtěžující parazity... (takový lidi jsou problém a je jasné, že z dodržováním RŘ mají velké problémy, či ho dokonce vědomě porušují... tedy žijou tak, že si dělají co chtějí)

                    Mě osobně je tedy líto, když se nějaký RS někdy ruší... i když třeba byl OK a měli jsme z něj jako rybáři i radost, že nám odstranil pytláky a tak... takový RS, který je platný, dělá to jak má a přináší to ovoce, z toho já mám osobně radost.
                    Ale pak vyroste a začne si dělat holubník, vymýšlet si svoje pravidla a zákony, ba dokonce pořádat hon na rybáře a soutěžit, kolik kdo sebral papírů, to už OK není...

                    Stačí přijet do Tábora a zeptat se rybářů, sem si jistý, že budeš koukat :D... fakt, to zůstane legendární... a řekne ti to tady prakticky každý, město není velký a každej ví kdo kde jak co...
                    Jako myslím, že by to vydalo na knihu a hodně by pobavila...

                      certbert - Profil | St 28.11.2018 12:23:04

                      Nils Master - 28.11.2018 9:39:21 >> Já teda s rybářskou stráží problém nikdy neměl ale když vidím některé rádoby rybáře jak se chovají k rybám tak bych jim sebral papíry na vždy!!!! Když jim to řekneš tak to je potom keců co ti je do toho atd.Byl jsem světkem na Orlíku jak pán vytáhl candáta a žena hurá s ním do chaty když už to byl pátej tak jsem ho upozornil že porušuje řád to jsi měl vidět jak pán reagoval.K tomu článku i mezi ryb.straži se najdou hovada ale věřím že těch slušnejch je víc!!!!!

                        certbert - Profil | St 28.11.2018 9:48:53

                        sumec 1950 >> to věřím 😀 snad čas dovolí a ještě letos vyrazím na Lužici

                          Nils Master - Profil | St 28.11.2018 9:39:21

                          ...

                            Nils Master - Profil | St 28.11.2018 9:38:48

                            ..

                              sumec 1950 - Profil | St 28.11.2018 8:56:30

                              certbert >> O nic jsi nepřišel,ale bylo tam krásně.

                                certbert - Profil | St 28.11.2018 7:53:22

                                Pvl >> Čau tady se pozná kdo poctivě sonduje kde se loví 😀😀😀😀

                                  certbert - Profil | St 28.11.2018 7:51:12

                                  sumec 1950 >> Dík jde vidět že musím cestovat😀😀😀

                                    Pvl - Profil | St 28.11.2018 7:16:09

                                    certbert >> Ahoj , že je to Lipno jsem poznal i já , a to jsem tam nikdy nebyl :o§)))

                                      sumec 1950 - Profil | St 28.11.2018 4:50:13

                                      certbert >> Lipno.

                                        certbert - Profil | St 28.11.2018 0:43:58

                                        sumec 1950 >> to je Korensko?