Vhodný vařič

Poraďte nějaký vařič s levným provozem.Díky
Autor diskuse: dusan - Profil , 6.10.2006 kaprařina - náčiní, doplňky

Petr.J - Profil | St 3.5.2017 12:18:01

jurasoft >> Tak máš vařič, kterej spálí úplně všechno a teď se do něj bojíš nalejt naftu a nebo motorovej benzín jo ?

    Petr.J - Profil | St 3.5.2017 12:16:37

    jurasoft >> Já si myslim, že to nebude tak divoký. Tady se akorát budou sem tam odpalovat praktikující muslimové a my budeme říkat, že to je správné, že to patří k jejich náboženství a že náboženská svoboda je největší hodnotou EU.

      Petr.J - Profil | St 3.5.2017 12:13:41

      jurasoft >> Podle mě by normální benzín hořel lépe. Tak dej místo petroleje naftu, to je podobný.

        Petr.J - Profil | St 3.5.2017 12:11:17

        jurasoft >> Tak to jo, ve tvém případě není vyhnutí. Musíš bejt zabezpečenej.

          Petr.J - Profil | St 3.5.2017 12:04:04

          jurasoft >> No tak to už nebude zase tak levné. Jsi si jistý, že technický benzin je na pálení nejlepší ?

            Petr.J - Profil | St 3.5.2017 12:02:27

            jurasoft >> Jo tak v tom případě jo, to by jsi byl asi s normálním vařičem v pr eli. Já byl na rybách jenom v mrazu -6 a to plynovej vařič ještě fungoval, nebyl to sice nějakej oslnivej výkon, ale uvařil jsem si normálně. Litr vody se začal vařit o 47 sekund později. Bylo to strašný, ale fakt jsem to dal.

              Petr.J - Profil | St 3.5.2017 11:48:30

              jurasoft >> Kolik stojí a kde se takový speciální benzín dá koupit ? To ale už přestává zapadat do té války, kde by se mělo topit na úplně všem, co alespoň maloučko hoří. Tak to jsi mi zklamal, já myslel, že ten tvůj benziňák vyhraje s velikým náskokem :-(

                Petr.J - Profil | St 3.5.2017 11:44:23

                jurasoft >> Chytal jsi někdy ryby v tomhle počasí a nebo to ukazuješ, aby jsme věděli až bude ta válka?

                  dosec - Profil | Út 2.5.2017 20:04:21

                  Petr.J >> jak jsem psal složitosti nechavam jiným😊

                    drvoštěp - Profil | Út 2.5.2017 20:04:09

                    Petr.J >> A na Blízkým Východě jsou dvoukilovky nedostatkový zboží.Všude jsou zakopaný podèl cest a jenom čekaji...

                      Petr.J - Profil | Út 2.5.2017 20:00:14

                      dosec >> Počkej až bude válka, to ti bude dvoukilovka na prd :-)

                        dosec - Profil | Út 2.5.2017 19:58:59

                        drvoštěp >> zkóším myslet jednoduše jak v hokně,vymýslet složitosti nechávám jiným😊

                          dosec - Profil | Út 2.5.2017 19:55:04

                          jurasoft >> tak je to jednoduché levný provoz je dvoukilovka tečka.

                            drvoštěp - Profil | Út 2.5.2017 19:55:00

                            dosec >> Je vidět že jsi od dřeva ;) na vaření máme stejný vybavení.

                              dosec - Profil | Út 2.5.2017 19:49:13

                              tady je to samé horolezec co potřebuje supr cajk.Ja si vystačím s dvoukilovkou,na delší pobyt u vasru,a když du,na chvílu tak mě stačí campingaz.
                              Řešíte blbosti s levným provozem,ale pozastaví se někdo kolik lovů během doby vaření nahážete do vasru?

                                drvoštěp - Profil | Út 2.5.2017 19:48:42

                                Petr.J >> Ten lihovej je z nouze ctnost. Na vaření venku potřebujeme tlakový oheň pro rychlejší ohřev. A pokud se dá ještě zástěna kolem topeniště tak je to paráda a úspora plynu.

                                  Petr.J - Profil | Út 2.5.2017 19:39:00

                                  jurasoft >> Není to venku lepší, větřík odnáší plamen, ten plamen z lihu je takovej slabej. Na tom videu je vidět mezera mezi dnem a plamenem.

                                    Petr.J - Profil | Út 2.5.2017 19:37:13

                                    Vařil jsem dnes gulas, bylo i do 4 sklenicek, az se pojede na ryby.

                                      drvoštěp - Profil | Út 2.5.2017 19:35:52

                                      Petr.J >> By byla moje smrt ;( pajšl by nepobral...

                                        Petr.J - Profil | Út 2.5.2017 19:34:31

                                        drvoštěp >> Kafe jedině turka bez ničeho. Hořké a silné.