Vhodný vařič

Poraďte nějaký vařič s levným provozem.Díky
Autor diskuse: dusan - Profil , 6.10.2006 kaprařina - náčiní, doplňky

šeptal - Profil | Pá 6.10.2006 7:35:37

Bachy: Nevím proč. Myslíš, že tvůj jednoplotýnkáč je úspornější a výkonější? Není. Můžu totiž porovnávat z vlastní zkušenosti, bo jsem užíval oba. Oba makají prakticky stejně, jen jeden z nich se mi blbě souká do pinglu.

    Bachy - Profil | Pá 6.10.2006 7:33:15

    xycht - Pravda, není to pro cyklisty, ale většinou na delší lov jezdíš autem a to tu dvoukilovku uveze, ne? Taky mi ty malé bombičky nepříjdou jako zrovna levný provoz, ale je to každého volba, že.

      Šuli - Profil | Pá 6.10.2006 7:32:12

      Bachy:Třeba na týden je ten velkej vařič v pohodě,ale když jdu jenom přes noc a po vysilujícím boji s 20kg kaprem si chci uvařit kafe tak ten malej je k nezaplacení.

        Mitchell - Profil | Pá 6.10.2006 7:31:44

        Ervin: mrkni do toho odkazu co jsem sem dal a tam je vse podstatne co potrebujes vedet varic Var 2 zvladne 1l vody do 5 minut je k tomu mala nebo velka kartuse a nebo si muzes koupit redukci a muzes pouzivat 2kg bombu kterou koupis na kazde benzince a nemusis hledat super mega markety :-)

          xycht | Pá 6.10.2006 7:27:57

          Bachy: ale proč sebou tahat takovou krávu? :-)

            Bachy - Profil | Pá 6.10.2006 7:24:48

            xycht - S 2kg propanbutan netřeba tankovat :o) (skoro)
            EDIT - šeptal - Jo, jeden hrnec uvařené kukuřice a letěl bys pro další bombičku. :o)

              šeptal - Profil | Pá 6.10.2006 7:24:05

              Ervin: Prodají ti ji v každým outdoorkšeftu za pár pětek.

                šeptal - Profil | Pá 6.10.2006 7:23:13

                Mám minivařič VAR 2 (obdoba šuliho Campingasu) a je to solidní plamenomet. Ešus vody na grog je uvařený tak za 2 minuty. Zkrátka jednoplotýnkáč do kapsy s univerzálním použitím (na kartuše i na velkou bombu). A určitě by zvlád i kýbl kukuřice.

                  Ervin - Profil | Pá 6.10.2006 7:23:03

                  Mitchell:Mohl by jsi nás seznámit s tou redukcí na 2kg?Měl bych též zájem .ERV.

                    xycht | Pá 6.10.2006 7:18:55

                    Jinak Šuli napsal jednu podstatnou věc, natankovat můžete v každym hyper, mega marketu :-D

                      xycht | Pá 6.10.2006 7:18:05

                      Šuli: to sem ho ještě neměl :-)))

                        Mitchell - Profil | Pá 6.10.2006 7:17:19

                        Tohle mam ja a taky max spokojenost za super penize hodne vysoka kvalita http://www.var.cz/?var=varic-var

                          švec - Profil | Pá 6.10.2006 7:13:00

                          Mám taky to co Šuli a xycht a spokojenost.

                            Šuli - Profil | Pá 6.10.2006 7:12:55

                            xycht:hlavně že jsi posledně běhal po břehu s rychlovarnou konvicí a hledal zásuvku:-))

                              xycht | Pá 6.10.2006 7:06:13

                              Mám to co Šuli a plně dostačující...i jídlo je v něm ohřátý hrozně rychle. Vůbec nechápu proč sebou tahat nějaký velký obrovský bomby, když i malej vařič má slušnej výkon.

                                Šuli - Profil | Pá 6.10.2006 7:04:15

                                Již třetí rok používám vařič Campingas a jsem spokojenej.Na běžné uvaření kafe,ohřátí gulášku mi velká kartuše vystačí na celou sezónu.Navíc se kartuše prodávaj v každym většim marketu.

                                  Mitchell - Profil | Pá 6.10.2006 7:02:15

                                  Cau tenhle rok jsem resil uplne stejnou otazku a vybral jsem si tuhle masinku naprosta spokojenost mam k tomu redukci na klasiku 2kg bombu a je to super mam zavetri a zadny vetr me nemuze ohrozit proste je to supr varic o vykonu 2800W doporucuji vsem

                                    liborcarp - Profil | Pá 6.10.2006 6:49:11

                                    Bachy-přesně tak butanovku a jednoplotýnkáč je to co potřebujem,nějaký jebky na kterejch si uvaříš 6krát kafe nebrat!

                                      Bachy - Profil | Pá 6.10.2006 6:16:02

                                      Na jaře jsem taky sháněl vařič a vzhledem k tomu, že potřebuju někdy uvařit u vody i dost kukuřice, tak ty minivařiče jsem zavrhl hned. Nejlevnější mi příjde klasika 2kg propanbutan a k tomu jednoplotýnkový vařič.

                                        Otta - Profil | Pá 6.10.2006 5:53:00

                                        Ahoj mám lihový vařič na tekutý líh.1litr lihu ohřeje tak 40 konzerv.vařič stojí kolem 70kč v army shopu.Potom má kámoš mini plynovej, ale ten už je dražší cca. 500kč.