Vhodný vařič

Poraďte nějaký vařič s levným provozem.Díky
Autor diskuse: dusan - Profil , 6.10.2006 kaprařina - náčiní, doplňky

drvoštěp - Profil | Út 2.5.2017 19:30:53

jurasoft >> Beru si kafe 3 v jednom a mám klid.

    Petr.J - Profil | Út 2.5.2017 19:27:07

    jurasoft >> Ten líh v místnosti hořel docela dobře, venku to bejvalo horší. Benzín nepochybně vyhraje.

      drvoštěp - Profil | Út 2.5.2017 19:25:32

      jurasoft >> mlýka ?????

        Tristan - Profil | Út 2.5.2017 19:22:00

        drvoštěp >> super diky. cital som to, len som nevedel aky okraj ma toto nadobi.

          drvoštěp - Profil | Út 2.5.2017 19:10:48

          Tristan >> Tohle má lemovku, to nebude praskat jak jsem psal níže.

            Tristan - Profil | Út 2.5.2017 19:05:59

            zdar pani, viem ze je to o varicoch ale chce sa spytat, ma niekto skusenosti s nádobím Everest VAR? chcem nerezove co nepraska na okrajoch. dakujem za odpoved
            http://www.var.cz/produkt/09-Nadobi-Everest-VAR-ner​ezove-petidilne/

              Radek Fox - Profil | Út 2.5.2017 18:21:18

              Petr.J >> Petře, neboj se jich, já tam bez problémů peru šroubovací víčka a na barvu gumy nekoukám ;-)

                Petr.J - Profil | Út 2.5.2017 16:16:41

                Tak jsem chtěl zjistit, jestli jsem připraven na válku, mám doma vařič na líh a tak jsem se ho rozhodl otestovat. Výsledek mile překvapil, vařič hoří a dá se na něm krásně vařit. Zde je odkaz https://youtu.be/vyf-ORJZzlM

                  Petr.J - Profil | Út 2.5.2017 16:05:40

                  jurasoft >> Ty jsi býval vojákem, že ? To myslím mnohé vysvětluje :-) Myslím tedy jako ten co to dělá pro peníze, ne jako já, co jsem se tam musel 2 roky otravovat a poslouchat kreteny.

                    j.sladkay - Profil | Út 2.5.2017 16:00:04

                    jurasoft >> mne sa zda ze na stene oproti mas namalovaneho certa tak klud leboti z toho slahne do gati:)

                      drvoštěp - Profil | Út 2.5.2017 15:34:05

                      Petr.J >> Já zůstanu u plynu, dřevo prodám ;))

                        Petr.J - Profil | Út 2.5.2017 15:29:36

                        drvoštěp >> Konečně plodná diskuze. Ještě by to chtělo tady trochu lobovat za ty dřívkáče :-)

                          Pvl - Profil | Út 2.5.2017 15:23:57

                          drvoštěp >> Tak mne člověče nenapadlo ,ale nápad to není špatný :o§) EDIT : přitom piliny na udění .

                            drvoštěp - Profil | Út 2.5.2017 15:10:51

                            Pvl >> Jsem čekal takový dotaz ;)) Jako že bych objížděl rybníky a nabízel trochu paliva ? ;)))

                              Petr.J - Profil | Út 2.5.2017 14:43:54

                              jurasoft >> No to máš dobrý :-) Piš to dál.

                                Pvl - Profil | Út 2.5.2017 14:20:47

                                drvoštěp >> Mám dotaz , prodáváš také třístky ?

                                  Petr.J - Profil | Út 2.5.2017 14:14:05

                                  jurasoft >> Já ten vařič na líh mám a tak vím co to dokáže. Je to hrůza, dlouho trvá, než se rozhoří a i potom ten výkon není žádná sláva. Na klacíky rozhodně chodit nebudu. Já oproti tobě upřednostňuji sice trochu dražší vaření, ale komfortní, prostě otočit plynem a hotovo. Ty to asi sotva pochopíš, když máš mašinu na benzín, ale věř, že hodně lidí spíše na rybách upřednostní ten plyn, než někde hledat klacíky.

                                    Petr.J - Profil | Út 2.5.2017 13:52:26

                                    jurasoft >> Tak to jsou svatá slova. Zahazuji všechny vařiče a kupuji dřívkáč. Ještě dotaz, ty dřívka si musím asi vozit z domova co. Ono někde třeba nejsou a nebo když prší....Taky ten bázmek na líh by mohl bejt na to naše vaření dobrej, když si to vozíme hotové z domova.

                                      Pvl - Profil | Út 2.5.2017 13:50:32

                                      jurasoft >> Jj máš pravdu . Ale je to stejně na uvážení každého jedince .

                                        j.sladkay - Profil | Út 2.5.2017 13:35:15

                                        Pvl >> v priemyselnej konzerve je konzervacia proti botulotoxinu.
                                        ja si robim domace konzervy, davam len sol. sterilizujem 2x skladujem v tme a chladne. problem zatial nebol. a keby niekedy nahodou bol tak pohar, nepouzijem. co nevonia, do ust nedam.