Boilie Richworth

Co na něj říkáte? Mně se docela dost osvědčila příchuť Robin Red (na něj mám letos chycený 3 kapříky nad 70 cm) a sladká kukuřice (na ní mam chycený 2 kapry 75). Brácha zkouší zelenou mušli a zatím akorát nějaký záběry na řece, já na ní mam chyceného jednoho 74. Kámoš má jahodu a zatím nic. Máte nějakou oblíbenou příchuť?
Autor diskuse: soulfly - Profil , 31.8.2006 kaprařina - nástrahy, návnady

Ntomm - Profil | Ne 2.12.2012 11:14:13

Já myslím, že to chytalo všecko stejně, jen na různých vodách byly úspěšnější některé příchutě. Je to všechno stejná plastelína, jen barvy a esence jsou jiné. Jo, a ještě v robin redu jsou semínka:-)
Kaprovi je to jedno, ten sežere všechno.

    NPoušťák - Profil | Ne 2.12.2012 10:45:40

    molca >> kdysi moc dobře šlapala Jahoda-jogurt,ale nevím jestli jí ještě vyrábí

      Nmolca - Profil | Ne 2.12.2012 9:32:27

      lidi jaka prichut vam ted leti me milk special zatim nejveci kapr:)

        Nmolca - Profil | So 1.12.2012 21:32:13

        dosel vcera vecer kolem ctvrte.Nadherny osobak 90cm ,16,5kg opravdu me udelal radost:))

          NLocarp - Profil | St 21.5.2008 12:11:00

          Chycen minulý týden na Complex, průměr 18, měřil 85 cm

            NGe-MA - Profil | Ne 4.5.2008 23:18:33

            Sobb;super

              NSobb - Profil | Ne 4.5.2008 22:29:42

              Zdenall: svazovka, ale sportovní revír a neplatí na něj celozvazová povolenka

                NZdenall - Profil | Ne 4.5.2008 18:26:16

                Sobb - ® pěkný,taky bych se dostal rád přes 70cm.
                Soukromák nebo svazovka?

                  NSobb - Profil | Ne 4.5.2008 18:17:07

                  ještě ten 74 cm :)

                    NSobb - Profil | Ne 4.5.2008 18:16:11

                    tak ty jahodě s jogurtem začínám věřit, dneska to samé místo a dva kapři 75cm a 74cm :)

                      Nkapříkluboš - Profil | Ne 4.5.2008 12:46:11

                      Ahoj, nejlepší bude když si najdeš cenu surovin na nějakém internetovém ryb. obchodě a podle toho si to spočítáš, já to dělám taky tak:)

                        Nfischfinder - Profil | Ne 4.5.2008 12:42:50

                        Promin te ze odbocuju od otazky ale mohl by mi nekdo s kapraru co si dela koule sam poradit na kolik by vysel tento recept.dik moc

                        MASOVÉ BOILIE – VYSOKÝ OBSAH MOUČEK (esence oliheň)

                        9 vajec
                        15 dkg masokostní moučka
                        15 dkg rybí moučka
                        7 dkg oliheň moučka
                        7 dkg GLM moučka
                        7 dkg mořská řasa
                        50 ml olej z tresčích jater
                        10 ml melasa
                        betain,kasein,esence oliheň, dohuštěno směsí 50/50

                          NZdenall - Profil | Ne 4.5.2008 12:13:04

                          tak dnes od 4:00-10:00 na Tuti fruti a ani pípnutí,snad příště

                            NLocarp - Profil | Ne 4.5.2008 11:52:39

                            Mám zkušenosti s příchutí Mušle - Krab, Chobotnice, Jahoda - Jogurt a Complex. Velikost mini, 14 a 20. Úlovky od malých kapříků až po 14,5 kg, Ostatní ryby ho mají také rádi ( tloušť, cejn, sumec ). Chytáno převážně Labe.

                              NSobb - Profil | Ne 4.5.2008 11:03:05

                              kaprr: no já bych to tipoval na nějákej obchod s rybářskýma potřebama :) v zelenině to asi neseženeš :)

                                Nkaprr - Profil | Ne 4.5.2008 10:09:50

                                klucí kde poblíž Českých Budějovic se dá sehnat boilies a směsi richworth? díky moccc

                                  Nb.gun - Profil | Ne 4.5.2008 1:12:59

                                  Když chytám na hotovky, tak používám jen Richworth. Celkově mám radši boilie sladší, než masovky (jak u domácích, tak u kupovaných hotovek) - takže klasicky Strawberry-Yoghurt, Tutti Frutti, Plum Royale, Esterberry apod. Chytáme na jednu větší kouli, nebo kombinujeme jednu velkou a k tomu jednu malou s jinou příchutí. Kilo hotovek vyjde na 209, - Kč.
                                  KEULI: Mraženky tuším Richworth dodává na anglický trh. Ale pokud bys nechtěl chytat na hotovky, tak není nic snažšího, než nakoupit komponenty a naválet si ho sám ...

                                    Nvan houten - Profil | So 3.5.2008 23:58:29

                                    midi bojlies richworth krab a mušle,prum.10 mm,s těma sem začinal a sou pěkně nabušený,ale že bych chytal na silnotlakové vodě to asi ne

                                      Nfischfinder - Profil | So 3.5.2008 20:04:16

                                      mohl bych se zeptat jakou prichut by jste volily kde je rybasky tlak nebo je to jedno

                                        NZdenall - Profil | So 3.5.2008 19:59:33

                                        Ondra-rovnátko nemám,myslel jsem ,že pokud to vyvážu proti hrotu,tok rovnátko být nemusí