Boilie Richworth

Co na něj říkáte? Mně se docela dost osvědčila příchuť Robin Red (na něj mám letos chycený 3 kapříky nad 70 cm) a sladká kukuřice (na ní mam chycený 2 kapry 75). Brácha zkouší zelenou mušli a zatím akorát nějaký záběry na řece, já na ní mam chyceného jednoho 74. Kámoš má jahodu a zatím nic. Máte nějakou oblíbenou příchuť?
Autor diskuse: soulfly - Profil , 31.8.2006 kaprařina - nástrahy, návnady

Nthundarr - Profil | Pá 2.5.2008 11:40:58

Lidi oziveni dotazu ... mate na to již něco nachytáno? , popřipadě za kolik je cca kupujete ...

    NBENÁČEK | St 20.9.2006 20:43:15

    Jezdím 3až4x za rok na Mušov a loni i předloni se mi osvědčili 14mm GLM A CHOBOTNICE.Letos to bylo mizerné tak jsme najeli na mraženého Nikla 18 až 20mm a celkem to šlo. AHOJ BENDA

      NErvin - Profil | Út 19.9.2006 21:50:42

      Zdarec chlapi!Teď jsem si přečetl vaše poznatky a nevím jestli jsem neudělal dobře že jsem koupil od Ričiho zelenou mušli kdy ji vlastně mám použít .Mohu teď!?Před 14 dny jsem přestal s jahodou pokračoval jsem Tyger nut.Zatím je to bída.Dnes jsem koupil mega kukuřici.Dlouho jsem ji zháněl.Nadypuju si ji do skleniček po dvaceti budou velké když dám 2kusy bude to jako čerstvý Ryči 20. Dám jeden losos k němu přidám brusinku.Bude to zajímavé než vypotřebuju všechny dipy!To bude kombinací!Tak jestli se někdo najde co s tou mušlí?Ahoj . ERV.

        NMarmo - Profil | Út 19.9.2006 15:02:49

        Mám kamaráda kolegu,který na tyhle koule převážně loví.Kontakt na něj je kimot@kimot.sk. Rád prozradí,poradí a odpoví na veškeré dotazy.Chytá na ně snad 10let.

          NRobin.p - Profil | Út 19.9.2006 11:35:09

          mě nejvíce funguje švestka, krab - mušle, a tutina

            Nliborcarp - Profil | Po 18.9.2006 21:07:11

            Trochu se přidám-švestka je fakt dobrá ale ještě je lepší když k ní přidáte jednu kouli olihně,to je potom mazec!

              NOndra (tloušťák) - Profil | Po 18.9.2006 20:38:11

              jojo: Souhlas. Ještě bych přidal Tutinu - ale to je klasika.

                Njojo | Po 18.9.2006 20:35:51

                PlumRoyal- Kráľovská slivka.Je to jedna z najlepších
                hotoviek ktoré poznám.

                  Nm.s.k - Profil | Po 18.9.2006 17:38:39

                  Bez předchozícho vnazení jsem na complex minulý týden přemluvil na Labi hned tři větší kapry. A to 78,75,70. Na tuttinu ani záběr ale to bylo spíš tím že ta šlape hlavně na jaře. Rici je fakt dobrej.

                    NKorda | So 16.9.2006 13:04:17

                    Kdysi jsem tyhle koule zkoušel ve hloubce do 4 metrů byly v poho, ale jak jsem byl na 10 metrech a více tak ani drb,ani Tutti ani nic jiného.Možná je to zhoda náhod,ale čerstvé koule mi na této hloubce na stejné lokalitě fungují v pohodě.Myslím si ale, že jako hotovka na rychlou chytačku do 5 m hloubky nejsou špatné.

                      Nsoulfly - Profil | So 16.9.2006 12:46:59

                      Tak u mě riči robin red přines opět ůspěch 3 dny vnazení a dva přišli 66, 67. Nemůžu sehnat tu tuttinu. Co vy taháte něco na ričiho?

                        Nliborcarp - Profil | Út 5.9.2006 21:03:08

                        Human-co to trepeš za kokotiny-seš snad masař že se tě to dotklo ,nikdo o tobě nepsal.Jestli se chceš připojit do debaty tak vylez z něčím lepším,tudy cesta nevede.To že půšťaš kapre je fajn,tak sa kurva nepůš´taj do mňa hej!!!!!!!!!

                          NHuman | Út 5.9.2006 16:25:56

                          Liborcarp trepeš somariny,ked si chcem vyrobit doma niečo lacnejšie to neznamená že si chcem naplnit mrazničku.S puštaním kaprov nemám absolutne žiadny problém.

                            Nliborcarp - Profil | Út 5.9.2006 15:22:53

                            flyman-jako každej rok na podzim -na hovno -voda klesá a bude klesat dál,tím tě nechci odrazovat ale já jsem v loni byl pěkně nasranej,po dvou dnech krmení mi to začalo pěkně jezdit(hlavně přez den)no a v tom nejlepším voda klesla cca o 80cm a klesala dál a samozřejmě bylo po chytání.Já tam zůstal nechtělo se mi domů a hlavně zbyl RUM takjsem chytal dál a další 3dny ani píp.Pro mě jsou NECHRANICE na podzim zavřené,nejedu tam ani náhodou!!!!

                              Nflyman - Profil | Út 5.9.2006 14:35:06

                              Liborkarp - jak to vypadá s vodou? Za noc to prý kleslo o 10cm a stále klesá. Chystám se tam na 10dní, mám pro ty potvory překvápka - to nej co umím. Rekord 18.85 nebo kolik to je bude konečně překonán.

                                Nliborcarp - Profil | Út 5.9.2006 13:47:44

                                m.kindl-jo tak takhle je to .Ty to těm kaprům házíš přímo do obejváku na stůl.Tak tomu se říká vejmrd z prava.o)))

                                  Nm.kindl - Profil | Út 5.9.2006 11:13:15

                                  pajda - ® Kupoval jsem ho v bejvalým JSA,ale myslím že Ján Pečo je schopnej poslat cokoli ze Slovenska.Hodně zajímavý směsi jsou řada Impulse a to je ale darda i finančně.

                                    Npajda - Profil | Út 5.9.2006 11:01:05

                                    m.kindl - ®
                                    Daly by se někde sehnat ingredience od Ričiho u nás, kromě pozustatků z dřívějších dovozů.
                                    Nebo si to kupoval (nechal koupit) v cizině?
                                    Konkrétně bych měl zájem o řadu base mix bio-plex s liquidem. Když tam na mail. Dík.

                                      Nm.kindl - Profil | Út 5.9.2006 11:00:28

                                      liborcarp - ® To je ale taky tím,že chodím na malou řeku a vím bezpečně kde ty kurvy jsou skovaný :-)

                                        Nliborcarp - Profil | Út 5.9.2006 10:19:13

                                        m.kindl-tak jestliže ti to takhle fnguje tak seš fajer ,mě to takhle šapalo dva měsíce sice jsem někdy čekal na jzdu déle ale na 85% to přišlo.Poslední dobou na mě pěkně se....ale už sem jim uvařil novou baštu tak se pozná kdo z koho.flyman-také znám pár masařů z Nechranek-boží mlýnek mele!!!!!!!!!!!