Boilie Richworth

Co na něj říkáte? Mně se docela dost osvědčila příchuť Robin Red (na něj mám letos chycený 3 kapříky nad 70 cm) a sladká kukuřice (na ní mam chycený 2 kapry 75). Brácha zkouší zelenou mušli a zatím akorát nějaký záběry na řece, já na ní mam chyceného jednoho 74. Kámoš má jahodu a zatím nic. Máte nějakou oblíbenou příchuť?
Autor diskuse: soulfly - Profil , 31.8.2006 kaprařina - nástrahy, návnady

Nthundarr - Profil | So 3.5.2008 12:29:03

Dussy - nema to byt naopak ? :)

    NDussy - Profil | So 3.5.2008 12:11:26

    thundarr: já sem to tam použil, protožě mě nebavili 30cm kapříci, na svazovkách to nepoužiju, protože tam malý kaříi neotravujou.

      NSobb - Profil | So 3.5.2008 12:08:30

      KEULI: něco kolem 230 kč za kilo

        NKEULI - Profil | So 3.5.2008 12:07:39

        Měl bych dotaz.Já na richwort vůbec nechytám ale oni mají jen hotovky že?Mraženky nedělají??Na kolik vyjde jeden pytlík těch hotovek.

          NSobb - Profil | So 3.5.2008 12:03:41

          thundarr: Já tam pár kuliček vždycky hodím anebo je dám na PVA

            Nthundarr - Profil | So 3.5.2008 12:01:20

            Dussy - njn ... ja chci mit hlavne na svazovkach :)

              NDussy - Profil | So 3.5.2008 11:57:52

              Můj první kapřík na boilies v životě, lapl sem ho včera na soukromáku s feederem :-D na PLUM ROYALE

                Nthundarr - Profil | So 3.5.2008 11:56:54

                krmite tim ja to supnul pod krmitko ... srot sparena repka a strouhanka ... odipovano :)

                  Nkapříkluboš - Profil | So 3.5.2008 11:49:32

                  jsem s ním spokojen, obzvlášť tuti-fruti nikdy /zatím/ nezklamalo a na Slapech to kolikrát na jinou příchť nebo jinou značku ani nešlo. Třeba má někdo jinou zkušenost ale já jsem byl vždy spokojen.

                    NSobb - Profil | So 3.5.2008 11:47:20

                    thundarr: tak to je taky pěkný, já vyrzím až odpoledne, tak uvidíme

                      Nthundarr - Profil | So 3.5.2008 10:51:52

                      Sobb - tak ja neska zkousel jahudku ... a padl ... ehm .. jeden karas :)

                        NSobb - Profil | So 3.5.2008 9:48:59

                        thundarr: myslím že určit mají větší viděl jsme i 18, ale nepoužívám je

                          NKoki - Profil | So 3.5.2008 8:12:47

                          mě se osvedčilo mini boilie tutti frutti
                          2 pod sebe brali to menší kapři kolem 50 cm ale hodně

                            NMakousek - Profil | Pá 2.5.2008 22:00:15

                            richword me malokdy predevsim pri kratkodobych vypravach zklamal.naopak si myslim ze vzdy spis prijemne prekvapil.dlouhodobeji jsem ho nezkousel takze v tomto ohledu nemohu soudit.

                              Nthundarr - Profil | Pá 2.5.2008 21:58:53

                              ajo ... maj vubec vetsi ?

                                NSobb - Profil | Pá 2.5.2008 21:55:21

                                aha 14, dávám jeden a půl kuličky

                                  Nthundarr - Profil | Pá 2.5.2008 21:54:07

                                  Sobb - myslel jsem velikost kuličky :ú

                                    NSobb - Profil | Pá 2.5.2008 21:45:07

                                    76 cm, zítra jdu taky :)

                                      Nthundarr - Profil | Pá 2.5.2008 21:35:43

                                      Sobb - pekny, jak velkou ? .... ja du provetrat zitra :)

                                        NSobb - Profil | Pá 2.5.2008 21:33:01

                                        Chycen dneska na jahodu a ještě mám úspěchy s tutti frutti