Boilie Richworth

Co na něj říkáte? Mně se docela dost osvědčila příchuť Robin Red (na něj mám letos chycený 3 kapříky nad 70 cm) a sladká kukuřice (na ní mam chycený 2 kapry 75). Brácha zkouší zelenou mušli a zatím akorát nějaký záběry na řece, já na ní mam chyceného jednoho 74. Kámoš má jahodu a zatím nic. Máte nějakou oblíbenou příchuť?
Autor diskuse: soulfly - Profil , 31.8.2006 kaprařina - nástrahy, návnady

Nm.kindl - Profil | Út 5.9.2006 9:32:27

Sla - ® Směsi jsem měl jen 50/50 gold ze který jsem vyrobil Mulbery,potom Big Fish Mix s krabem a Ultra Plex s liqudem Ultra plex.Podle mýho názoru jsou to špičkový směsi.Nachytal jsem na ně spousty ryb a je jen škoda že dovozce je takovej trotl že věčně něco nemá,přešel jsem kvůli tomu na jiný a stejně kvalitní.

    NSla - Profil | Út 5.9.2006 9:19:38

    m.kindl: hotovkou, nebo ze smesi? jak si spokojenej s jejich směsma?

      Nm.kindl - Profil | Út 5.9.2006 9:17:57

      Human - ® Já krmím Ultra Plexem už měsíc a pokaždý když přijdu k vodě tak mám do dvaceti minut záběr,zatím nejmenší tak 5,5 kg.

        Nflyman - Profil | Út 5.9.2006 7:14:16

        Liborcarp - taky znám jednu takovou partičku z nechranek!

          Nliborcarp - Profil | Út 5.9.2006 6:17:44

          holda-jasnovidec-kdepák-PRAXE!!!!!!!!!

            NUnca - Profil | Po 4.9.2006 23:43:34

            liborcarp : Možná mám super známé, možná to dělaj proto aby odnesly hodně ryb ( taky jich odnesly fakt hodně ) ale jak řikáš RŘ jim to dovoluje. Já to sem napsal pro Humana, aby věděl že nemusí zrovna krmit boilim HNV, že může krmit levnějším boilim a uspěch bude mít taky.
            holda : No jak řikáš, někteří kolegové rybáři sou fakt jasnovidci.

              Nholda | Po 4.9.2006 23:31:03

              Zajímavý, jak tady každej každýho hned odhadne....samej jasnovidec....

                Nliborcarp - Profil | Po 4.9.2006 22:44:34

                Unca-také znám takovou partičku co krmí nejlevnějšíma koulema tak 3roky a chytaj max do 60cm a občas se splete něco do 80cm ale to je vše.Jim nejde o trofejního kapra ale co nejvíc toho odnést ,dělaj vše podle R.Ř a nikdo na ně nemá,u mě jsou to hovada a né páni kapraři co maj radost z pěkné fotky,takovej příklad tady ani neuváděj jenom debil a člověk total neznalej lovu kapra by mohl chytat a hlavně krmit boilí ze směsi 50/50 3roky a více.To je super příklad masaře-to máš teda super známé.

                  NUnca - Profil | Po 4.9.2006 19:20:52

                  Human : Nejlepší je podívat se na článeky tady na MRKu. Sou fakt super a máš tam aji nějaky recepty. No ale na druhou stranu moji známí krměj už 3 roky na jednom fleku s boilisem ze směsy 50/50 bez jakekoli esence a jiné tekuté přísady a ryby berou.

                    NHuman | Po 4.9.2006 19:08:05

                    chlapi ja som s lovom na boilis začal iba tento rok takže uvítam každú radu.Dá sa vyrobit HNVzmes aj s domácich komponentov čo všetko musí taká zmes obsahovať?Dík za každú radu.

                      NJožo | Po 4.9.2006 17:52:07

                      Mám aj ja dobré skúsenosti s richworthom.Moje obľúbené príchute sú tigrí orech a complex.Práve skúšam octopus peach.

                        Nliborcarp - Profil | Po 4.9.2006 17:02:52

                        Human-jestliže chceš krmit 2měsíce tak rozhodně né koulema od RICHWORTH.A recept-Těšíňák prodává tekutou potravu Liquid Tiger Nuts-500ml za 245kč tak to nalej do nějakého ptačího zobu(směsi)např od MIKA-Tygří semínko a máš boilí jako fík.

                          Ncarpik(spinningman) - Profil | Po 4.9.2006 16:54:33

                          human:recept na tygří ořech je 1)zasadit si ho 2)koupit si ho:-))
                          když chceš krmit 2měsíce tak zákldní směs musí byt HNV čili vysoká nutřiční hodnota čili u Carp devils baits jsou to všechny nabízené suché směsi,u nikla,JT,mikbaits atd... jsou to většinou ty dražší.

                            NHuman | Po 4.9.2006 16:50:22

                            Páni neviem či som to dobre pochopil ale podla toho čo sa tu popísalo stále neviem aký typ boilí mam použit ak chcem krmit príklad 2 mesiace.mohli by ste mi poradiť nejaký recept na tygrí orech.

                              Nsoulfly - Profil | Po 4.9.2006 14:10:54

                              Miras - Pěkná rybička doufam, že už konečkně taky chytim kapra nad 10 kilo.

                                NMiras - Profil | Po 4.9.2006 13:47:09

                                Carlos: nemáš problém
                                Milda: v pohodě:-)))
                                all: kamarádova rybička na tutinu, kterou chytil před 3 týdny dvě hodiny po nahození - 12,3 kg. V noci a ráno měl ještě dalších 12 záběrů od ryb 3-8 kg. Chytáno na svazovce bez předchozího zakrmení....

                                  NMilda - Profil | Po 4.9.2006 11:43:50

                                  Miras:Díky za info.Na řadu Original jsem nechytal a chytat nebudu,ta cena je příliš vysoká za pár bobulí.Stejně v drtivé většině případů lapám na svoje bobule,královskou švestku a tuttinu mám jen jako doplněk pro všechny případy,samo že euro.Na krátkou dobu v pohodě.

                                    NCarlosman - Profil | Po 4.9.2006 10:00:07

                                    Miras: Díky já když chytám na hotovky tak to je v případě když rybařím 1-2 dny...Jinak nasazuji domácí boilie

                                      NMiras - Profil | Po 4.9.2006 9:40:09

                                      Milda: není pravdou, že na dlouhodobější vnadění jsou určeny pouze "plexy". Jsou to veškeré druhy z řady "original".
                                      Carlosman: tato otázka se tu už kdysi řešila a výsledek byl, že na krátké vycházky je dostačující euro - účinnost však po 3-4 dnech začíná klesat.

                                        NCarlosman - Profil | Po 4.9.2006 9:16:36

                                        All: Mám dotázeček,taky se mi velice osvědčily hotovky od "ričího" jako je ostružina,complex,tutina...Existují dva druhy od richworthu a to euro a original.Já jsem vždy používal euro.Zaznamenali jste nějaký větší úspěch na "original" boilie??? Díky