Poorlické jádro !!!

... aneb volná diskuze pochybných existencí nejen z východních Čech.
Autor diskuse: Mr.Stick - Profil , 10.8.2006 všeobecné - ostatní

NGeorgino - Profil | Út 29.8.2006 11:44:38

Mr.Stick:Kua a ty sis taky nemoh vybrat lepší den???

    NMr.Stick - Profil | Út 29.8.2006 11:43:22

    @Georgino: Kua neser...ono se sice tam u vás mezi třema barákama a jedním panelákem asi ztratit nedá, ale co já vim :o)

      NGeorgino - Profil | Út 29.8.2006 11:41:04

      Kdo říkal že pro tebe půjdu na nádraží??? btw to počasí nestojí za nic...

        NMr.Stick - Profil | Út 29.8.2006 11:38:33

        @Bulk: Pokud nebude vyloženě lejt jako teď, tak asi jo...ale co já vím, kam u vás ten vlak jede :o))))

          NBulk - Profil | Út 29.8.2006 11:32:10

          Mr.Stick: Máte rande na nádraží??

            NGeorgino - Profil | Út 29.8.2006 11:25:45

            Bulk:Nestarej se brňáku.

              NBulk - Profil | Út 29.8.2006 11:24:47

              Máte rande na náraží??

                NMr.Stick - Profil | Út 29.8.2006 11:24:33

                @Georgino: Howg...asi du chrápat...a pozdravuj Matyho :o))))))

                  NGeorgino - Profil | Út 29.8.2006 11:23:21

                  Stick:dobře dobře

                    NMr.Stick - Profil | Út 29.8.2006 11:21:55

                    @Georgino: To asi jo...16:58 bych byl u vás...

                      NGeorgino - Profil | Út 29.8.2006 11:19:40

                      Mr.Stick:Ale přijeď pozdějc, na kapry prdíme ne?

                        NMr.Stick - Profil | Út 29.8.2006 11:16:32

                        @Bulk: Jsou, před barákem je jich na asfaltu plno, ale ty se do hodiny roztečou...

                        @Georgino: To je dobrej deal...tak já teda přijedu :o)

                          NBulk - Profil | Út 29.8.2006 11:12:03

                          Kluci vy jste dvojka, žížal je všude tři prdele, jen cestou z nádra do práce jsme jich viděl hafo

                            NGeorgino - Profil | Út 29.8.2006 11:09:03

                            Mr.Stick:Stačilo by kdybys mě nezabil až hovno chytnem :o))

                              NMr.Stick - Profil | Út 29.8.2006 11:07:59

                              @Georgino: A jak bych se ti musel odvděčit?

                                NGeorgino - Profil | Út 29.8.2006 11:05:22

                                Mr.Stick:No možná bych ti jich moh pár půjčit...

                                  NMr.Stick - Profil | Út 29.8.2006 11:00:59

                                  @Georgino: Ze zoufalosti sem ještě ráno jel na zahrádku a jediný co sem naše bylo asi 20 slimáků :o)))

                                    NGeorgino - Profil | Út 29.8.2006 10:59:53

                                    Mr.Stick:To není sranda, mě to taky sere že si neumíš sehnat žížaly :o))

                                      NMr.Stick - Profil | Út 29.8.2006 10:57:05

                                      @Georgino: Si ze mě dělej prdel....

                                        NGeorgino - Profil | Út 29.8.2006 10:54:48

                                        Mr.Stick:No jo, to je těžký.