Poorlické jádro !!!

... aneb volná diskuze pochybných existencí nejen z východních Čech.
Autor diskuse: Mr.Stick - Profil , 10.8.2006 všeobecné - ostatní

NČudlař - Profil | Út 29.8.2006 10:52:51

Ahoj tak kolik vás přijde na pardubickej mini srázek??? :) tak orientačně???

    NMr.Stick - Profil | Út 29.8.2006 10:52:44

    @Bulk: Cože? :o)))

    @georgino: Howno, nechci na pivo, chci na ryby, ale v tomhle marastu a bez nástrah, nevim jak :o)

      NGeorgino - Profil | Út 29.8.2006 10:52:34

      Bulk:Běž do Brna prosimtě.

        NBulk - Profil | Út 29.8.2006 10:50:21

        Georgino: Vy dva by jste to tu náležitě neocenili.

          NGeorgino - Profil | Út 29.8.2006 10:49:53

          Mr.Stick:Tak to jdi opravdu radši na to pivo :o)

            NMr.Stick - Profil | Út 29.8.2006 10:47:24

            @Georgino: Vrrrrr, neprovokuj :o) já má mjen Bonduelku :o))))

              NGeorgino - Profil | Út 29.8.2006 10:46:11

              Mr.Stick:No jo, tak to vážně přijet nemůžeš.Já mám všeho dostatek, čerstvý červíky, nový žížalky...to půjde samo :o)

                NMr.Stick - Profil | Út 29.8.2006 10:43:10

                @Georgino: No jo, ale já nemám na co chytat :o( :o)

                  NGeorgino - Profil | Út 29.8.2006 10:40:26

                  Bulk:Ty vole to myslíš vážně s tím seriálkem v BJ?Tak tos posral hochu...

                    NGeorgino - Profil | Út 29.8.2006 10:38:27

                    Mr.Stick:No já nevím kdy jindy by ty mníci měli brát když ne v tomhle počasí.

                      Nsilvan - Profil | Út 29.8.2006 10:06:11

                      Přátelé z umírajícího poorlického jádra, dovoluji si vás pozvat do brněnského jádra na Bulkův fotoseriálek:-)

                        NMr.Stick - Profil | Út 29.8.2006 10:05:41

                        @Bulk: Pláštěnka je daleko lepší, než ten můj damned deštík :o)))

                          NBulk - Profil | Út 29.8.2006 9:51:01

                          Mr.Stick: Máš pláštěnku, tak na déšť kašli:-)

                            NMr.Stick - Profil | Út 29.8.2006 9:43:25

                            @Georgino: Hele, nějak sem nesehnal žoužel a navíc leje...mám dorazit nebo to necháme?

                              NBulk - Profil | Út 29.8.2006 7:44:37

                              Georgino: Prosím Tě a na jaký fotce nevypadáš jako vocas?? Nějakou mi ukaž:-)

                                NStam - Profil | Út 29.8.2006 1:26:25

                                Nějak je tu mrtvo. http://www.mrk.cz/pozadi.php co se podívat sem:-)

                                  NGeorgino - Profil | Po 28.8.2006 23:21:19

                                  Stick:Tebe nepočítám :o)

                                    NMr.Stick - Profil | Po 28.8.2006 23:13:17

                                    @Georgino: Houno :o) je tady jedno prase z HK...

                                      NGeorgino - Profil | Po 28.8.2006 23:08:28

                                      :o((( Kua je to tady samej moravák, žádnej východočech :o((