Poorlické jádro !!!

... aneb volná diskuze pochybných existencí nejen z východních Čech.
Autor diskuse: Mr.Stick - Profil , 10.8.2006 všeobecné - ostatní

NGeorgino - Profil | Po 28.8.2006 21:39:00

Oťas:Doufám že zejtra bereš nějakej alkohol? :o)

    NGeorgino - Profil | Po 28.8.2006 19:18:12

    Já jdu na pivko.Tak čaba.btw:Stejně jsi mě nasral :o)

      NMr.Stick - Profil | Po 28.8.2006 19:17:07

      Woe, kdyby ses ji tam nelibil, řekne to :o))) s tím ona problém nemá...zvrací vše, co ji napdane, jdu čumět na zprávy, tak zatím HOWG...

        NGeorgino - Profil | Po 28.8.2006 19:13:41

        Stick:Já bych tě nejradši zabil, ty jí ukážeš fotku kde vypadám jak největší debil na světě :o))))))))) Fakt díky no :o)

          NMr.Stick - Profil | Po 28.8.2006 19:13:26

          Hehehe, sem na vás dva v zimě zvědavej, chodíme i lyžovat, ne že mi tam prošukáš celý 4 dny :o))))

            NGeorgino - Profil | Po 28.8.2006 19:10:13

            Ty vole, a to až uvidí jak vypadám na živo...:o) Ta fotka je na howno :o)

              NMr.Stick - Profil | Po 28.8.2006 19:08:30

              Hehe, líbíš se jí :o) a ten candát taky...no pokud to není to křesílko ze dřeva, která má složený na dýlku asi 1,5 metru a na váhu víc než já, tak beru...

                NGeorgino - Profil | Po 28.8.2006 19:03:33

                To ona by unesla ale já fakt nevim kde je.Holt si tam budeš muset dotáhnout to křesílko co ti půjčim, ale zase si budeš sedět jako král :o)
                Takže pozdravuje jo?Jak to? :o)

                  NMr.Stick - Profil | Po 28.8.2006 19:01:45

                  Jestli ta tvoje židlička unese moji 87kg prdel, tak beru :o) Btw pozdravuje tě Luí :o)

                    NGeorgino - Profil | Po 28.8.2006 18:57:52

                    Nó. čoveče docela jo.Dyžtak ti můžu půjčit takový to kempingový křesílko.Mám i klasickou židličku ale nemůžu ji najít

                      NMr.Stick - Profil | Po 28.8.2006 18:55:11

                      @Georgino: Tak kyblíček to je taky, ne :o) hlavně když po rozmíchání nebude Lorpio a Primalex 1:1 :o))) hele, nechce se mi tahat chair, mám jen tu Tesco co se skládá na plochej čtverec, je tam potřeba nebo ne?

                        NGeorgino - Profil | Po 28.8.2006 18:52:22

                        Mr.Stick:Míchací kyblíček nemám!Mám jeden luxusní objednanej u Bulka, ale ještě ho nemám :o( Ale zrovna jsme malovali takže těch od primalexu se tady válí habaděj :o)

                          NMr.Stick - Profil | Po 28.8.2006 18:50:33

                          @Georgino: Že ti huba neupadne :o)) jinak beru kuku, červy a asi kilo Lorpia med, ale musíš zajistit míchací kyblíček...

                            NGeorgino - Profil | Po 28.8.2006 18:44:15

                            Mr.Stick:Ajó, jsem zapoměl, milostpán si žížalky kupuje :o)

                              NMr.Stick - Profil | Po 28.8.2006 18:43:21

                              @Georgino: To je běžný, já taky vždycky položim peněženku na lopatky :o) už sem jim i prominul tu kulišárnu s těma slevama...já spíš zítra koupím...

                                NGeorgino - Profil | Po 28.8.2006 18:39:09

                                Mr.Stick:No to jsem ti chtěl taky říct - koukej dneska až se setmí pěkně na zahrádku a sbírat!! :o) Já jich pár mám a dneska snad taky něco ulovím.btw:Dneska jsem klukům v PM sportu nechal 4 stovky skoro za nic :o)

                                  NMr.Stick - Profil | Po 28.8.2006 18:36:36

                                  @Georgino: Ani jednu kytičku? :o( Beeee :o)))) Do pytle, já vlastně nemám žoužel...snad zítra někde nějakou splašim...

                                    NGeorgino - Profil | Po 28.8.2006 18:34:06

                                    Mr.Stick:No to by mohlo být dobrý, ale kytici nečekej :o))Hlavně aby nám někdo nezased mníčí flek, to by byl průser.

                                      NMr.Stick - Profil | Po 28.8.2006 18:32:28

                                      @Georgino: To teda jo...no jede mi to 14:32 a 15:05 je to tam u vás kdesi v lesích :o)

                                        NGeorgino - Profil | Po 28.8.2006 18:25:07

                                        Mr.Stick:No to ne, už těcj 10 hodin na rybách bude myslím stačit :o)