Dalešice ??

Dobrý den.Sem mi prosím pište vaše zážitky z ryb na Jihlavě 7-8.Děkuji
Autor diskuse: Lukáš Uhlíř - Profil , 26.4.2006 kaprařina - ostatní
Dále moderují: dada11 Profil + Starc55 Profil + bleha Profil + matej@ Profil + vladěna Profil + Ned Profil

Jak velký kapry nejčastěji chytáte na dalešicích?

A) 40-50 cm43%

B) 50-60 cm20%

C) 60-70 cm8%

D) větší..30%

Od 27.5.2009 hlasovalo 240 čtenářů.

novel - Profil | St 29.12.2021 15:15:15

MilosVee >> Že se do toho pletu... myslíš někde pod mlýny?

    MilosVee - Profil | Út 28.12.2021 15:39:25

    authentic >>
    Vím kde jsi,neboj.Znám to tam jako svý boty.
    Chtěl jsem jen říct, že by to chtělo ještě tak o 5 km po proudu níž.Takhle vysoko v zimě ryby většinou nebývají.Ale třeba se něco splete, když je to ve vodě, tak je šance vždycky.Tak ať se daří.

      authentic - Profil | Út 28.12.2021 14:20:33 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

      MilosVee >>

        authentic - Profil | Út 28.12.2021 14:19:58

        MilosVee >>
        Nevím co znamená pro tebe vysoko.
        Když se divam vlevo tak 100m tam mám tu velkou kozlanskou špici a cca 500m vzdušnou čarou most.Každopádně je tu přede mnou žumpa jak blázen.
        Zatím velké zero.

          MilosVee - Profil | Út 28.12.2021 14:04:03

          authentic >>
          To je tak cca 200 m nad lavičkama ne?Jestli Ti můžu poradit, snaž se chytat co nejdál od břehu...Koryto vede skoro až u druhého břehu, ale i tak chytáš na tuhle dobu dost vysoko.Ale tak třeba se zadaří.💪👍

            dada11 - Profil | Út 28.12.2021 9:59:47

            Tomajo >> Však jo😀

              dada11 - Profil | Út 28.12.2021 9:59:47

              Tomajo >> Však jo😀

                authentic - Profil | Út 28.12.2021 8:41:52 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                Zdarec od vody.Tak vše dopadlo jak mělo a jsem tady.Letos osmá docházka :-) .
                Je asi -2st.,mírný větřík ,nahozeno od 8h.1x na vyvěšenou a 1x ve sloupci 3m nade dnem.Všude úžasné ticho ,zatím žádní rybáři v dohledu.

                  Bobo10 - Profil | Út 28.12.2021 7:05:42

                  Tomajo >> Budem chodit spolu... 😀😀😀

                    burdis - Profil | Po 27.12.2021 19:17:38

                    Bobo10 >> Jj to zdaleka ještě není, jen za 5 dní😊. A biologické hodiny už máš dávno posunuté, navíc asi moc neovlivňují to, kdy chodíš na ryby ne😁. Do tebe se nemůže ani trochu zavrtat…

                      Tomajo - Profil | Po 27.12.2021 19:04:09

                      dada11 >> tak to je potom vše v pořádku a můžu v klidu vláčet dál 🤣

                        dada11 - Profil | Po 27.12.2021 18:43:34

                        Tomajo >> Nebuď furt vážnej, trochu srandy je potřeba. Já si dělal srandu zase z tebe😀😀

                          Tomajo - Profil | Po 27.12.2021 17:14:14

                          dada11 >> no rozhodně ne na přehradě. A věřím ,že ani Bobo ne, dělal jsem si z toho jen srandu.

                            dada11 - Profil | Po 27.12.2021 17:07:38

                            Tomajo >> Že chytáš dravce na jaře 😀😀

                              Tomajo - Profil | Po 27.12.2021 16:35:08

                              dada11 >> co je u mě normální?

                                Bobo10 - Profil | Po 27.12.2021 16:23:10

                                Já Teda nevím ale 16. Června léto ještě zdaleka nepřijde... nebo jo? Dobře posunují si kvůli vám svoje Biologické hodiny...

                                  dada11 - Profil | Po 27.12.2021 16:17:06

                                  Tomajo >> U tebe je to normální. To tě přece nemůže zaujmout😀

                                    dada11 - Profil | Po 27.12.2021 16:16:25

                                    Bobo10 >> Ty chytáš dravce na jaře? 😀😀😀😀😀😀

                                      Bobo10 - Profil | Po 27.12.2021 15:57:41

                                      burdis >> Pro ty méně chapave a neustále rejpave samozřejmě myšleno od 16. Ale to si každý umí domyslet...

                                        Tomajo - Profil | Po 27.12.2021 15:57:17

                                        burdis >> taky celkem koukám, co se tady ještě člověk nedozví 🤣