Dalešice ??

Dobrý den.Sem mi prosím pište vaše zážitky z ryb na Jihlavě 7-8.Děkuji
Autor diskuse: Lukáš Uhlíř - Profil , 26.4.2006 kaprařina - ostatní
Dále moderují: dada11 Profil + Starc55 Profil + bleha Profil + matej@ Profil + vladěna Profil + Ned Profil

Jak velký kapry nejčastěji chytáte na dalešicích?

A) 40-50 cm43%

B) 50-60 cm20%

C) 60-70 cm8%

D) větší..30%

Od 27.5.2009 hlasovalo 240 čtenářů.

Ncechura09 - Profil | Po 27.12.2021 14:36:51

M.marek >> Jak je míň vody, jsou nahusto...:)

    Nburdis - Profil | Po 27.12.2021 13:02:05

    Bobo10 >> Tys někdy chytal nahoře dravce na jaře? 😊 To se divím, že ti vydržela povolenka do dneška😊

      NBobo10 - Profil | Po 27.12.2021 7:15:29

      M.marek >> Ale nenahledá... na jaře to jde vcelku nahoře na přítoku, ale musíš tam sledovat hladinu... pak to jde během roku na různých plazickach (třeba okolo Laviček) , ale počítej s tím že budeš daleko víc trhat... každopádně loďka je řešení... když ti ji nikdo neštípne...

        Ndada11 - Profil | Po 27.12.2021 5:27:58

        M.marek >> Dá, ale musíš hledat. A věřím, že se nahledáš.

          NMilosVee - Profil | Po 27.12.2021 2:55:24

          M.marek >>
          Jedině loďka a nebo vrtulník 😁

            NM.marek - Profil | Ne 26.12.2021 22:48:14

            Martík >> tak teď to je docela v pohodě když je málo vody. 😁

              NMartík - Profil | Ne 26.12.2021 22:45:20

              M.marek >> když pořídíš lezeckou výstroj….😂

                NM.marek - Profil | Ne 26.12.2021 22:05:06

                Zdarec, je nějaká šance chytit dravce na Dalešicích bez loďky? Co tak koukám tak všichni vláčí jen s lodí. Díky :)

                  Nauthentic - Profil | Pá 24.12.2021 15:47:24 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                  Mějte všichni krásné a pohodové Vánoce
                  :-D

                    NMilosVee - Profil | Čt 23.12.2021 21:47:51

                    authentic >>
                    Jo tak to bylo podobné.

                      Nauthentic - Profil | Čt 23.12.2021 20:17:12

                      MilosVee >>
                      Se nedivím ,že jsi nebyl.My měli ráno -8 a pak se do toho přidal vítr .U Vás to bylo zřejmě podobné.Takže jak píšeš...."ani psa nevyhnal"

                        NMilosVee - Profil | Čt 23.12.2021 20:08:47

                        authentic >>
                        Já byl naposled o víkendu a ryby braly jako v létě.
                        Ale dnes tu byla celý den taká kosa, že by psa nevyhnal.Mě byla zima jen při pohledu z okna 😁

                          Nauthentic - Profil | Čt 23.12.2021 19:25:22

                          Zdarec.
                          Byli jste někdo dnes nebo v minulých dnech u vody(Dalešky myslím)Dařilo se?
                          Od zítřka hlásí počasí hnus pro rybáře ,ale myslím ,že pro ryby ideál-vítr ,dešťo-sněžo ,nižší tlak....

                            Ndada11 - Profil | St 22.12.2021 15:05:40

                            MilosVee >> Klidně i 2.1 protože pokračují 😀

                              NMilosVee - Profil | St 22.12.2021 14:15:06

                              dada11 >>
                              Ideálně 1.1 ráno.To ještě všichni spí po bujaré noci😁

                                Nauthentic - Profil | St 22.12.2021 7:08:07

                                dada11 >>
                                :-D :-D

                                  Ndada11 - Profil | St 22.12.2021 5:58:21

                                  authentic >> Na dravce můžeš taky 1.1 Jen se nenech chytit 😀

                                    Nauthentic - Profil | Út 21.12.2021 22:01:34

                                    MilosVee >>
                                    No ,pokud to dopadne jako většinou tak ryby strach mít nemusí :-)
                                    Jsou teď všude krásné místa tak mám dilema kam vlastně jet :-)
                                    Ale nakonec to je jedno.Je tam vždycky a všude krásně.Škoda ,že to mám docela z ruky.O to více se tam vždy těším.
                                    Měj se

                                      NMilosVee - Profil | Út 21.12.2021 19:54:55

                                      authentic >>
                                      Tak jim dejte na prdel💪👍

                                        Nauthentic - Profil | Út 21.12.2021 17:50:16

                                        dada11 >>
                                        Taky tak a ať to jezdí