Dalešice ??

Dobrý den.Sem mi prosím pište vaše zážitky z ryb na Jihlavě 7-8.Děkuji
Autor diskuse: Lukáš Uhlíř - Profil , 26.4.2006 kaprařina - ostatní
Dále moderují: dada11 Profil + Starc55 Profil + bleha Profil + matej@ Profil + vladěna Profil + Ned Profil

Jak velký kapry nejčastěji chytáte na dalešicích?

A) 40-50 cm43%

B) 50-60 cm20%

C) 60-70 cm8%

D) větší..30%

Od 27.5.2009 hlasovalo 240 čtenářů.

NSerjoža - Profil | Pá 31.12.2021 11:37:21

MilosVee >> Na to že je zima ,tak to tam bere víc jak v létě.

    NMilosVee - Profil | Pá 31.12.2021 9:51:03 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

    Tak letos už ale opravdu naposledy.
    Sem tam malej kapřík.Cejni za to tahají neúnavně pořád.Tak šťastný nový rok všem😃

      Nstormandnature - Profil | Pá 31.12.2021 9:11:37

      dada11 >> já bych řekl, že je to na hartvíkovický pláži.

        Ndada11 - Profil | Pá 31.12.2021 6:18:03

        Chiquita >> 👍😀

          Ndada11 - Profil | Pá 31.12.2021 6:17:42

          Bobo10 >> Díky, i tobě 😀

            NChiquita - Profil | Čt 30.12.2021 20:36:43 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

            Já byl dnes taky letos naposledy na vodě, candáti jsou evidentně stále při chuti. Tenhle vzal celkem velkou gumu a ještě vydávil do podběráku dvě rybičky. Přeji všem hodně úspěchů v příští sezóně.

              NBobo10 - Profil | Čt 30.12.2021 19:21:58 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

              Tak jako celý rok... bez záběru... ať se Vám pánové v příštím roce daří co to jde...

                Ndada11 - Profil | Čt 30.12.2021 14:58:39

                Bobo10 >> Ta špica vypadá moooc pěkně.

                  Ndada11 - Profil | Čt 30.12.2021 14:57:33

                  Bobo10 >> Kde to je?

                    NBobo10 - Profil | Čt 30.12.2021 13:55:29 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                    Tak nám vzniká asi další molo...

                      Ndada11 - Profil | Čt 30.12.2021 11:34:25

                      NASHBAIT >> Myslím všude, kde se dá.

                        NNASHBAIT - Profil | Čt 30.12.2021 10:40:42

                        MilosVee >> Problém je,že les spadá pod lesní družstvo,ty cesty neřeší narozdíl od LČR. Není to asfaltka ale sjízdné to je i osobním autem,na druhou stranu kdo má povolení od LČR, téměř nikdo,porušují zákon a ještě se chovají jako h.....

                          NMilosVee - Profil | Čt 30.12.2021 10:32:05

                          NASHBAIT >>
                          Byl jsem tam před pár lety, a bylo to tam tak na tank, popř.BVP.Ale třeba se ta cesta od tý doby změnila.Víckrát jsem tam nebyl.

                            NNASHBAIT - Profil | Čt 30.12.2021 9:23:00

                            dada11 >> Záleží kam přesně myslíš, ale v této části se dá sedět i tzv.s autem za prdelí.

                              Ndada11 - Profil | Čt 30.12.2021 8:03:50

                              novel >> Tady se dá dostat autem ? Nemyslím mít auto úplně za prdelí, ale vyloženě krpál taky ne.

                                NNASHBAIT - Profil | Čt 30.12.2021 0:01:04

                                MilosVee >> Ano nyní už tam žádný není. Názvy částí přehrady ale zůstaly ještě z dob řeky,znají je dnes už opravdu skalní domorodci. Teď jsi jezdil proti Hradisku, nazývá se to tam Špičatina,kousek po tvé pravici pod ohnutou březou, každý úsek má svůj název,ale ten už dnes zná opravdu málo kdo.

                                  Nnovel - Profil | St 29.12.2021 23:40:51

                                  MilosVee >> Špatně jsem se vyjádřil. Mlýnské díly.
                                  Vychází mi to těch 5km po proudu od Laviček.

                                    NMilosVee - Profil | St 29.12.2021 22:52:29

                                    NASHBAIT >> Ano bylo.Nyní tam pokud vím již není žádný.

                                      NNASHBAIT - Profil | St 29.12.2021 20:26:48

                                      MilosVee >> Mlýnů tam bylo několik,myslel zřejmě Dalešický mlýn, který se nacházel kousek od Hradiska,podle něj se říká cestě do Dalešické zátoky stará Mlýnská a v lese nad ní je i památný mlynářský dub😉

                                        NMilosVee - Profil | St 29.12.2021 17:31:35

                                        novel >>
                                        Jaký mlýny?Tam žádný mlýny pokud vím nejsou.