Dalešice ??

Dobrý den.Sem mi prosím pište vaše zážitky z ryb na Jihlavě 7-8.Děkuji
Autor diskuse: Lukáš Uhlíř - Profil , 26.4.2006 kaprařina - ostatní
Dále moderují: dada11 Profil + Starc55 Profil + bleha Profil + matej@ Profil + vladěna Profil + Ned Profil

Jak velký kapry nejčastěji chytáte na dalešicích?

A) 40-50 cm43%

B) 50-60 cm20%

C) 60-70 cm8%

D) větší..30%

Od 27.5.2009 hlasovalo 240 čtenářů.

Nauthentic - Profil | Út 21.12.2021 17:47:54

MilosVee >>
Co by na tom bylo tajného :-D
Určitě hlavně na dravce.Na kapry teoreticky můžu hned 1.1. ,ale na dravce až za půl roku.Ale vloni na zakončenou jsem si pěkně zachytal kapříky.

    Ndada11 - Profil | Út 21.12.2021 16:56:33

    Bobo10 >> V neděli sem neviděl led nikde.

      NBobo10 - Profil | Út 21.12.2021 15:51:04

      Je to ještě na Dalasu někde bez ledu?

        NBobo10 - Profil | Út 21.12.2021 15:50:45

        authentic >> No vidíš to hřiště v Konesine mě vůbec nenapadlo... dobrá práce...

          NMilosVee - Profil | Út 21.12.2021 15:39:19

          authentic >>
          Co se chystáte chytat?Dravce?Jestli to teda není nějak tajný😁

            Ndada11 - Profil | Út 21.12.2021 15:32:25

            authentic >> 👍ať se daří.

              Nauthentic - Profil | Út 21.12.2021 14:12:42

              dada11 >>
              Tak hurá našel jsem ubytko v Koněšíně-Ubytovna Koněšín cena cca 200kč a jako jediní v okolí ubytovávají i v zimě.Vojenská ubytovna v Kramolině ubytovává až od dubna.
              Tak teď už jen aby se kolega dal dohromady a nebyl jsem u vody sám na poslední letošní rybačce.

                Nauthentic - Profil | Út 21.12.2021 10:44:13

                dada11 >>
                Ahoj.I tak díky moc za snahu :-)
                Kdo ví jak to ještě dopadne.Kolega spadnul na loket tak jestli bude schopen jet se ještě uvidí.

                  Ndada11 - Profil | Út 21.12.2021 10:07:04

                  authentic >> Tak prej nic.

                    Ndada11 - Profil | Út 21.12.2021 5:28:25

                    authentic >> Tak pod bivak 😀

                      Ndada11 - Profil | Út 21.12.2021 5:27:01

                      novel >> Ten to tak potřebuje 😀😀 Určitě je funkční ubytovna v Rouchovanech. Lihovar se jmenuje.

                        Nnovel - Profil | Po 20.12.2021 21:45:29

                        dada11 >> Navrhni šéfovi, že si může přivydělat :)

                          Nauthentic - Profil | Po 20.12.2021 20:42:26

                          dada11 >>
                          Je tam penzion Hájenka a ubytovna V Zákoutí.Do Hájenky volal dnes kolega ,ale nevyplatí se jim to vytápět kvůli 1noci což chápu a V Zákoutí mají přes zimu zavřeno.
                          Jinak tam o ničem nevím.

                            Ndada11 - Profil | Po 20.12.2021 19:40:24

                            authentic >> Není v Hartvíkovicích nějakej privat? Mám od tama šéfa, pokud zítra bude v práci, zeptám se a ozvu se.

                              NBobo10 - Profil | Po 20.12.2021 18:58:01

                              authentic >> A tak to jo... tak zkus zavolat do té vojenské ubytovny v Kramolíně. Jestli to ještě funguje...

                                Nauthentic - Profil | Po 20.12.2021 17:52:47

                                Bobo10 >>
                                Což o to zábava by to asi byla ,ale chceme se jen vyspat v teple bez velkých nároků.A 1000kč/os.je pro nás zbytečný luxus.
                                Dik

                                  Nauthentic - Profil | Po 20.12.2021 17:48:23

                                  dada11 >>
                                  Tam mají ukončenou sezonu.Aspon to maji psane na webu.
                                  Ale i tak dík

                                    Ndada11 - Profil | Po 20.12.2021 17:28:54

                                    authentic >> Můžeš zkusit přímo Hartvíkovickou pláž. Třeba tam v chatách ještě ubytovávají.

                                      NBobo10 - Profil | Po 20.12.2021 17:09:49

                                      authentic >> Ahoj. Dalesicky pivovar... v případě špatného počasí o zábavu postaráno .

                                        Nauthentic - Profil | Po 20.12.2021 16:58:49

                                        Zdarec kolegové rybáři.
                                        Chci Vás poprosit o nějaky tip na ubytovaní ro 2 rybáře.
                                        2.os/1noc zřejmě 28.12.(29.12)v okoli Hartvíkovic a blízkém okolí.
                                        Díky