Dalešice ??

Dobrý den.Sem mi prosím pište vaše zážitky z ryb na Jihlavě 7-8.Děkuji
Autor diskuse: Lukáš Uhlíř - Profil , 26.4.2006 kaprařina - ostatní
Dále moderují: dada11 Profil + Starc55 Profil + bleha Profil + matej@ Profil + vladěna Profil + Ned Profil

Jak velký kapry nejčastěji chytáte na dalešicích?

A) 40-50 cm43%

B) 50-60 cm20%

C) 60-70 cm8%

D) větší..30%

Od 27.5.2009 hlasovalo 240 čtenářů.

NMilosVee - Profil | Ne 19.12.2021 18:10:01 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

Přesně.Stačí nechat auto vejš a udělat si procházku lesem.Pak není problém.Samozrejmě s tím autem nepřekážet vzhledem k probíhající těžbě dřeva-to se nevyplácí.Tady jeden od nás rád nechává v lese auto kde ho napadne a neřeší jestli to tam překáží nebo ne.Na podzim se mu stalo, že ho schválně zablokoval harvestor tak že neodjel.
Musel tam nechat auto do dalšího dne a to si vyslechl od lesáků velice peprná slova když si tam pro auto došel.A pomohlo to?Nepomohlo.Pořád parkuje jak retard

    NBobo10 - Profil | Ne 19.12.2021 16:49:27

    novel >> Jo jo to potvrzuji... ale měli to jen takový narazovy akce, o kterých se tak nějak vědělo... a pokud nebudeš trouba a nebudeš si dávat auto hned za prdel k vodě a zbytecne neprovokovat tak jsi v pohodě...

      Nnovel - Profil | Ne 19.12.2021 16:41:16 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

      Bobo10 >> Ale ze strany dalešické zátoky (pravý břeh) neplatí povolení k vjezdu do lesa od SOPLH.
      Letos to tam dost hlídali cajti, i když teď už tam asi neobjíždí.

        Ndada11 - Profil | Ne 19.12.2021 12:41:33

        MilosVee >> 👍

          Ndada11 - Profil | Ne 19.12.2021 12:41:15

          Bobo10 >> Sz

            NMilosVee - Profil | Ne 19.12.2021 12:41:08

            dada11: Já byl naproti u Hradiska.Tam nefoukalo, je to tam pěkně schovaný za větrem😁

              NBobo10 - Profil | Ne 19.12.2021 12:22:17 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

              dada11 >> Jo jo dá... jen z té levé strany když koukáš do zátoky je celkem strž. Lepší přístup je z pravé strany... tam jsi blíž autem k vodě... A nebo ještě je to v pohodě v Dalesicke zátoce.

                Ndada11 - Profil | Ne 19.12.2021 12:14:15

                Dá se tam jet? Zná to tam někdo?

                  Ndada11 - Profil | Ne 19.12.2021 12:07:50

                  Elis >> Mě sral ten vítr. Ten nemusím. Jinak v bezvětří je fajn.

                    NElis - Profil | Ne 19.12.2021 11:53:14

                    dada11 >> To ja vydržím, je krásně😉

                      Ndada11 - Profil | Ne 19.12.2021 11:23:16

                      Elis >> To přijde. Vydrž 😀

                        Ndada11 - Profil | Ne 19.12.2021 11:22:34

                        MilosVee >> Pěkný👍 Já na dravce nic. Okolo tahali cejny jak o závodech.

                          NElis - Profil | Ne 19.12.2021 10:22:50 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                          Zatím jenom samé lopaty, kapr 0.

                            NMilosVee - Profil | Ne 19.12.2021 9:59:51 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                            Já už jsem doma.Byl jsem tam co včera.Záběrů dnes míň, ale všechno jen kapři, cejn ani jeden.Jednoho vánočního kapřa 55cm jsem si vzal.Letos asi poslední vycházka.

                              Ndada11 - Profil | Ne 19.12.2021 6:51:59 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                              Je to tam.

                                Ndada11 - Profil | So 18.12.2021 14:15:18

                                MilosVee >> 👍tam to neznám.

                                  NMilosVee - Profil | So 18.12.2021 13:24:23

                                  dada11 >>
                                  Okolo hradiska.Už jsem doma.Cca 30 cejnů a 10-12 menších kapř.
                                  Na půlku prosince dobrá chytačka.Lepší jak kolikrát v létě.Až na ten Trhanov...

                                    Ndada11 - Profil | So 18.12.2021 12:30:48

                                    MilosVee >> Kde chytáš? Známej jezdí kolem mostu a prej ani drb.

                                      NMilosVee - Profil | So 18.12.2021 10:02:43 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                      Bere to, ale jen cejni a menší kapři.Chvílemi se nedá ani chytat na 2 pruty současně.
                                      Všechno v hloubce cca 15-18 m

                                        Ndada11 - Profil | Pá 17.12.2021 10:45:14

                                        jagos >> Každý jak uzná za vhodné.