Dalešice ??

Dobrý den.Sem mi prosím pište vaše zážitky z ryb na Jihlavě 7-8.Děkuji
Autor diskuse: Lukáš Uhlíř - Profil , 26.4.2006 kaprařina - ostatní
Dále moderují: dada11 Profil + Starc55 Profil + bleha Profil + matej@ Profil + vladěna Profil + Ned Profil

Jak velký kapry nejčastěji chytáte na dalešicích?

A) 40-50 cm43%

B) 50-60 cm20%

C) 60-70 cm8%

D) větší..30%

Od 27.5.2009 hlasovalo 240 čtenářů.

NValuček - Profil | St 15.12.2021 9:42:41

Ned >> Já bych to určitě zvládl, ovšem jen tak pár metrů :-)

    NNed - Profil | St 15.12.2021 9:30:06

    Valuček >> couvačka s vlekem do kopce nemá chybu 😂

      NMartík - Profil | St 15.12.2021 8:27:38

      dada11 >> prave, pak jsem byl asi 5x a bezrybka :(( Dalas mě poškolil

        NValuček - Profil | St 15.12.2021 7:58:49

        dada11 >> no s tím vyjetím - tys tam byl v sobotu, jak bylo hodně sněhu, ráno jsi psal, že se jen modlíš, abys vyjel, pak že to bylo v pohodě.Tak jsem tam v neděli jel taky. Koleje vyjeté, ale pěkně zledovatělé, jak to v sobotu roztálo a přes noc zmrzlo, ale říkám si - Dada vyjel, tak to bude dobré. Takže jsem sjel až dolů, tam byly 3 auta - takže jsem se jen s problémama otočil a říkám - zkusím jak to pude zpátky. A byl jsem v čudu - rozjel jsem se a po chvíli hotovo. Přispělo k tomu ale asi i to, že jsem měl pravou přední pneumatiku dost ujitou - na benzince 1,5 atmosféry - jsem lajdák. Tak jsem byl bez nálady a vypadalo to bledě. Pak jsem se ale opět otočil a naštěstí to celé zatáčkama v lese vycouval. Měl jsem štěstí, že zrovna nikdo nejel. Takže teda cesta teda nic moc. Tahat ještě vlek s lo´dkou, to teda nevím.

          Ndada11 - Profil | St 15.12.2021 7:28:01

          Martík >> To brali nejvíc.

            NMartík - Profil | St 15.12.2021 6:48:33 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

            Beef >> ze zahájení, cca ve dvou metrech okolo břehu.

              Ndada11 - Profil | St 15.12.2021 5:26:21

              Holátko >> Každý víkend dávají lodě u Koněšínské pláže. Jezdím tam i bez čtyřkolky. Zatím jsem pokaždé vyjel i když dvakrát s problémama.

                NHolátko - Profil | Út 14.12.2021 22:42:50

                Kopov >> U hraze. Ale o vikendu tam byla cesta komplet pod snehem a primo u sjezdu byli koleje zledovatele. Hlavne tam, kde vyteka z vytazene lode voda. Takze jedine s kvalitni 4kolkou. Hladina je hodne dole a na voziky s lyzinami se lode spatne davaji. Voda je i dal od brehu melka.
                Dava tady nekdo lod na Wilsonce? Co jsem se z vody dival, tak na sjezdu vetsinou parkuji auta chataru :-(

                  NKopov - Profil | Út 14.12.2021 20:24:00

                  Holátko >> Já nevím,ale mám zkušenost že už ryby z 12 m se měli tendenci nafukovat. kupodivu ty větší a menší ryby to dávali.Takže velikostí gumy si fakt nepomůžeš :( Sám jsem z toho byl dost v rozpacích a měl jsem velkej boj v hlavě jestli ty ryby vůbec chytat. Na jednu stranu radost že jsem je našel a berou a nadruhou veliký rozpaky jestli vůbec pokračovat :( Jen se zeptám jestli to není tajné.kde spoštíš lod? U hráze? Já už jsem tam ted ani nejel protože jsem se bál že bych ten kopec s lodí na sněhu nezcouval ani nevyjel

                    NBeef - Profil | Út 14.12.2021 19:50:30

                    pitbul >> To je pravda, ale kromě cejna tam nic nechytíš... V tuhle dobu určitě ne!

                      Npitbul - Profil | Út 14.12.2021 18:13:37

                      Holátko >> od Koněšína nahoru pod 10 nejdeš

                        NTomáš Kříž - Profil | Út 14.12.2021 12:38:00

                        Holátko >> Zatím je neznám. Snad příští rok. Břehy do 10m. Podle mě většina ryb, co vytáhneš z takový hloubky (15+) sice odplave, ale zdechne.

                          NHolátko - Profil | Út 14.12.2021 9:23:59

                          Tomáš Kříž >> Myslíš jako chytat max. do deseti metrů? Na Dalešicích? A kde? Vždyť tam je všude strašlivá hloubka.

                            NTomáš Kříž - Profil | Út 14.12.2021 8:25:25

                            Holátko >> Kvůli C bych se posunul pod 10 metrů.

                              NHolátko - Profil | Po 13.12.2021 22:08:48

                              Tomajo >> Štiku jsem si vzal. Vypadala celkem v kondici. Před tím menší candáti kolem 45cm. Jeden měl "bublinu" v tlamě, po rychlém puštění se hbitě potopil do hloubky, tak snad to zas napolykal. Už se mi taky stalo, že to ryba vytažená z 12m nerozdýchala a plavala vedle lodě. Chce to prostě dát větší gumky, aby to malé dravce odradilo. Toho se držím a tak spíš nechytám, než chytám :-)
                              Zkoušel jsem vláčet i ze břehu, ale ani ťuk.

                                NTomajo - Profil | Po 13.12.2021 19:50:43

                                Holátko >> jen se zeptám, chyť a pusť nebo to druhé? Zvědavost čistě z důvodu.... ja vetšinu ryb pouštím a když jsem obcas chytal hloubky 15m a více, vetšinou to ryba uz nedala, tak jsem ty velké hloubky radeji přestal úplně chytat. Ale pokud jste si jel vyloženě pro rybu, je to asi jedno.

                                  Ndada11 - Profil | Po 13.12.2021 8:26:59

                                  Holátko >> Dobrý

                                    NHolátko - Profil | Po 13.12.2021 7:23:12 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                    Tak já se taky trochu pochlubím. Štika 70cm. Záběry přicházely až na hloubce kolem 20m. Na mělčí vodě nic.

                                      Ndada11 - Profil | Ne 12.12.2021 20:30:27

                                      Chiquita >> Pěkný

                                        NChiquita - Profil | Ne 12.12.2021 19:48:14 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                        Taky jsem dnes vyrazil na vodu ryb bylo málo, ale bylo tam krásně.