Dalešice ??

Dobrý den.Sem mi prosím pište vaše zážitky z ryb na Jihlavě 7-8.Děkuji
Autor diskuse: Lukáš Uhlíř - Profil , 26.4.2006 kaprařina - ostatní
Dále moderují: dada11 Profil + Starc55 Profil + bleha Profil + matej@ Profil + vladěna Profil + Ned Profil

Jak velký kapry nejčastěji chytáte na dalešicích?

A) 40-50 cm43%

B) 50-60 cm20%

C) 60-70 cm8%

D) větší..30%

Od 27.5.2009 hlasovalo 240 čtenářů.

Ndada11 - Profil | Ne 12.12.2021 12:14:10

TYDOGO >> Ano

    NTYDOGO - Profil | Ne 12.12.2021 11:07:06

    dada11 >> ten feeder je Colmic Valiant ?

      Ndada11 - Profil | Ne 12.12.2021 7:50:20 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

      Feeder se zatím osvědčil 😀

        Ndada11 - Profil | Ne 12.12.2021 7:10:02 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

        Je to tam😀

          Ndada11 - Profil | Ne 12.12.2021 5:53:02

          Tak vstávat a hurá na ně.

            Ndada11 - Profil | Ne 12.12.2021 5:52:03

            Ned >> Já kdysi zkusil taky. Sice ne tlustou a nebo ohyzdnou, ale nelituju taky 😀😀 Jen se jí nešlo zbavit.

              NNed - Profil | So 11.12.2021 22:28:52

              dada11 >> prej i tlustý, ohyzdný ciganky mají něco do sebe, znám jednoho co to zkusil a druhý den tvrdil, že ničeho nelituje, ani těch peněz co mu očórovala :-)))

                Ndada11 - Profil | So 11.12.2021 21:22:40

                Elis >> Kdo nezkusí, nezjistí.

                  NElis - Profil | So 11.12.2021 20:44:33

                  dada11 >> jj určitě vyzkoušej dál, nejvíce záběru jsme měl na +15m. Kolem 10 to bylo skoro na nule, jenom jeden cejn.

                    Ndada11 - Profil | So 11.12.2021 12:52:00

                    Serjoža >> 😀 však to taje. Sice houno, ale bylo fajn. Zítra znovu. Zkusím dravce na feeder a z dálky. Kolem břehu je to už asi pasé.

                      NSerjoža - Profil | So 11.12.2021 12:30:10

                      dada11 >> Ty jsi správné rybář.To by někdeří podržpruti nezvládli.Ať je teplo nebo zima na Daleškách vždycky prima.

                        Ndada11 - Profil | So 11.12.2021 11:23:42

                        Na přehradě nic. Teď zkouška řeky.

                          Ndada11 - Profil | So 11.12.2021 7:35:30 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                          Je to tam. 😀

                            Ndada11 - Profil | Po 6.12.2021 5:27:31

                            MilosVee >> Taky můžu 😀😀

                              NMilosVee - Profil | Ne 5.12.2021 20:52:33

                              dada11 >>
                              Jj ořechové 😀😀

                                Ndada11 - Profil | Ne 5.12.2021 20:19:35

                                MilosVee >> Ale dneska to bylo to pravé 😀

                                  NMilosVee - Profil | Ne 5.12.2021 20:08:53

                                  dada11 >>
                                  Spíš už jsem asi postupně vystřízlivěl z tý představy, že zrovna dneska přijde monster fish.
                                  Protože ona v 99% nepřijde 😀😀
                                  A času na to měla dost po celou sezonu😀

                                    Ndada11 - Profil | Ne 5.12.2021 19:40:55

                                    MilosVee >> Asi stárneš 😀😀

                                      Ndada11 - Profil | Ne 5.12.2021 19:40:06

                                      Ned >> To by měly doživotí trauma 😀

                                        NMilosVee - Profil | Ne 5.12.2021 19:21:41

                                        Ráno jsem měl chvíli nutkání zajít nahodit, ale pak jsem si řekl srát na to.
                                        Lepší pořádně naložit starou, dát si vínko, něco dobrýho k snědku a vyvalit se na gauč.To mi dnes dávalo větší smysl.😈😈