Dalešice ??

Dobrý den.Sem mi prosím pište vaše zážitky z ryb na Jihlavě 7-8.Děkuji
Autor diskuse: Lukáš Uhlíř - Profil , 26.4.2006 kaprařina - ostatní
Dále moderují: dada11 Profil + Starc55 Profil + bleha Profil + matej@ Profil + vladěna Profil + Ned Profil

Jak velký kapry nejčastěji chytáte na dalešicích?

A) 40-50 cm43%

B) 50-60 cm20%

C) 60-70 cm8%

D) větší..30%

Od 27.5.2009 hlasovalo 240 čtenářů.

NNed - Profil | Ne 5.12.2021 17:43:46

dada11 >> měls jim ukázat toho svého 😂

    Ndada11 - Profil | Ne 5.12.2021 17:02:06

    Elis >> Já jen dravcoval a kromě nástražek, sem si na rybu nešáhnul 😀😀. Na pláži chytali na feeder cejny. I zkoušeli dravce. Dravce sem neviděl u nikoho.

      NElis - Profil | Ne 5.12.2021 16:59:11

      dada11 >> Něco se povedlo, nějaký cejn, kaprik. Dravec bohužel 0.

        Ndada11 - Profil | Ne 5.12.2021 14:57:28

        Elis >> Bacha bere ti 😀

          NElis - Profil | Ne 5.12.2021 10:21:23 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

          😆

            Ndada11 - Profil | Ne 5.12.2021 10:03:26 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

            Ned >> Hladina jak zrcadlo.

              Ndada11 - Profil | Ne 5.12.2021 10:02:10

              Ned >> Vichr ne. Počasí je dnes super. Ale zase neberou. Vedle tahají na feeder cejny.

                NNed - Profil | Ne 5.12.2021 9:12:05

                dada11 >> vždyť je tam tma, zamrzlá voda, haldy sněhu a neskutečný ledový vichr... 😳
                Jsi velice odolný jedinec, na Hrad s tebou 😃

                  Ndada11 - Profil | Ne 5.12.2021 9:07:06 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                  Tady nula, ale je to tam nádherné.

                    Ndada11 - Profil | So 4.12.2021 18:09:32

                    Elis >> Kolem mostu sem jezdil loni. Ze začátku to šlo, pak jak když utne.

                      NElis - Profil | So 4.12.2021 18:08:21

                      dada11 >> Neboj, pojedu někam kolem mostu😉. Uvidím, kde bude místo. Teď už vím, že to bude 0🐟, ale přesto se těším😆😆

                        Ndada11 - Profil | So 4.12.2021 18:00:44

                        MilosVee >> To je dobře 😀

                          NMilosVee - Profil | So 4.12.2021 17:26:17

                          dada11 >>
                          Když to vidím jak to venku vypadá, tak myslím že můžeš být naprosto v klidu😀

                            Ndada11 - Profil | So 4.12.2021 13:13:25 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                            Zítra budu tady. Ne že mi tam někdo vlezete. 😘😀😀

                              Ndada11 - Profil | So 4.12.2021 13:10:09

                              MilosVee >> Pět

                                NMilosVee - Profil | So 4.12.2021 13:02:56

                                dada11 >> Tak to chytáš tak 3 metry od břehu ne?

                                  Ndada11 - Profil | So 4.12.2021 9:30:39

                                  Elis >> Na vyvěšenou.

                                    NElis - Profil | So 4.12.2021 8:42:43

                                    dada11 >> Pěkný, jak to chytaš na kačku? Také zítra vyrážím🐟😉

                                      Ndada11 - Profil | So 4.12.2021 8:03:10

                                      Valuček >> To jo. Zahřály všechny a teď i jeden okoun cca 30 cm.

                                        NValuček - Profil | So 4.12.2021 7:55:04

                                        dada11 >> lepší než nic, určitě zahřála