Dalešice ??

Dobrý den.Sem mi prosím pište vaše zážitky z ryb na Jihlavě 7-8.Děkuji
Autor diskuse: Lukáš Uhlíř - Profil , 26.4.2006 kaprařina - ostatní
Dále moderují: dada11 Profil + Starc55 Profil + bleha Profil + matej@ Profil + vladěna Profil + Ned Profil

Jak velký kapry nejčastěji chytáte na dalešicích?

A) 40-50 cm43%

B) 50-60 cm20%

C) 60-70 cm8%

D) větší..30%

Od 27.5.2009 hlasovalo 240 čtenářů.

Ndada11 - Profil | So 4.12.2021 7:32:19 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

Valuček >> Uvidíme, zatím to jde. Ale jen kolem 60.

    NValuček - Profil | So 4.12.2021 7:14:35

    dada11 >> blíží se nějaký deštík a má začít foukat, mně je zima i doma :-(

      Ndada11 - Profil | So 4.12.2021 7:11:13 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

      Je to tam. Mínus šest, tak uvidíme. Zatím cajk a štičky berou.

        NBobo10 - Profil | Pá 3.12.2021 20:54:12

        BLACKTIGER >> pod toto se mohu jenom podepsat... mamuta pokožku slabou co odvádí pot a silnou až nad koleno... a nemám problém se studeným nohy...

          NBLACKTIGER - Profil | Pá 3.12.2021 19:43:20

          Koupil jsem si tyhle ..buffy,, a uplna parada. Akorat jedna rada co mi davala pani prodavacka...Dejte si na nohy tluste ponozky a at mate v te bote nohu volnou. To znamena o cislo vetsi. Pokud vam budou boty akorat, bude vam v nich casem zima. Mela 100% pravdu, jeste ze jsem ji poslech☺

            Ndada11 - Profil | Pá 3.12.2021 16:16:32

            Teď tam sedí známej a prej ani drb. Zítra i v neděli zkouška ráno. Připadá mi to lepší.

              NLeos - Profil | Út 30.11.2021 21:01:36

              authentic >> Dík za tip. A ryby asi dobrý. Já myslel zimní táboření někde venku. Ne u vody. Takže nějaké pohyb po lese a tak.

                Nauthentic - Profil | Út 30.11.2021 20:06:48

                Leos >>
                Já ti můžu vřele doporučit tyto papučky.Na turistiku to není ,ale na to táboření v zimě u vody ideál.Čísla velikostí sedí.Mám je už pár let a opravdu super!

                  Ndada11 - Profil | Út 30.11.2021 16:27:42

                  bleha >> 😀😀

                    Nbleha - Profil | Út 30.11.2021 16:19:51

                    dada11 >>
                    Myslel jsem vodu chytat :-)

                      Ndada11 - Profil | Út 30.11.2021 15:33:29

                      bleha >> Tak a ještě voda nahoru.

                        Ndada11 - Profil | Út 30.11.2021 13:31:54

                        Leos >> Já je měl v sobotu a v neděli na nohách několik hodin a super. V sobotu jestli nepojedu na ryby, tak půjdu s kámošem na celodenní vejšlap. Tak je obuju a poznám.

                          NLeos - Profil | Út 30.11.2021 12:06:21

                          dada11 >> Tohle se mi líbí asi víc.

                            Ndada11 - Profil | Út 30.11.2021 11:28:55

                            Leos >> Maj tam i sněhule.

                              NLeos - Profil | Út 30.11.2021 10:44:50

                              dada11 >> Děkuji. Ja jsem hledal něco jako zatepleny gumaky. Špatně jsem se dival.

                                Ndada11 - Profil | Út 30.11.2021 9:13:24

                                Tyhle

                                  Ndada11 - Profil | Út 30.11.2021 9:11:18

                                  Leos >> Značku ti z hlavy neřeknu. Ale byly černý , vysoký. Mají tam i jinej výběr. Jsou nepromokavý a s kožíškem. Mají být do mínus dvacet při aktivitě. Jinak do mínus jedenáct.

                                    NLeos - Profil | Út 30.11.2021 7:22:04

                                    dada11 >> Ahoj, prosím, jaký máš ty zimní boty? Hledám něco novýho, na zimní táboření. To co mám už pomalu dosluhuje.

                                      Nroman - Profil | Po 29.11.2021 20:54:22

                                      Bobo10 >> já jsem celkem spokojený s dekáčem-v zimě chodím na vláčku, zima v tom není a když začne něco z hora padat tak volím rychlí ústup....