Dalešice ??

Dobrý den.Sem mi prosím pište vaše zážitky z ryb na Jihlavě 7-8.Děkuji
Autor diskuse: Lukáš Uhlíř - Profil , 26.4.2006 kaprařina - ostatní
Dále moderují: dada11 Profil + Starc55 Profil + bleha Profil + matej@ Profil + vladěna Profil + Ned Profil

Jak velký kapry nejčastěji chytáte na dalešicích?

A) 40-50 cm43%

B) 50-60 cm20%

C) 60-70 cm8%

D) větší..30%

Od 27.5.2009 hlasovalo 240 čtenářů.

NBobo10 - Profil | Po 29.11.2021 20:26:22

roman >> No já ten geof mám... ale jen bundu a kalhoty... je to super na jaro a podzim... pokud nemáš celé to jejich složení tak ti v tom je nebo aspoň mě ano zima. Takže koukám po nějakém zimním kompletu...

    Ndada11 - Profil | Po 29.11.2021 19:42:59

    roman >> Tak tak Nikdy neznamená, že kvalitnější musí být dražší. Jsou i výjimky.

      Nroman - Profil | Po 29.11.2021 19:39:32

      MilosVee >> já mám už snad 2roky něco podobného ale v poho, oni tam měli na výběr tuším ze dvou druhů a já starý skrblík koupil ty levnější, ale jak říkám nemám problém.
      Ale pokud chceš něco opravdu kvalitního tak tiilak geof atd ale cena je trošku jinde

        Ndada11 - Profil | Po 29.11.2021 19:31:25

        MilosVee >> Já mám úplně jiné. Bunda jinačí než kalhoty .

          Ndada11 - Profil | Po 29.11.2021 19:30:00

          Bobo10 >> Je tam velkej výběr.

            NMilosVee - Profil | Po 29.11.2021 18:08:09

            Serjoža >> Bejvávalo, to z čeho se to šíje dnes taky nic moc teda.
            Šetří se na všem aby to bylo co nejlacinější a podle toho to tak vypadá.
            Mám v příbuzenstvu vojáka tak vím o čem mluvím.

              NSerjoža - Profil | Po 29.11.2021 18:07:09

              MilosVee >> Nejlepší hadry jsou vojenské.Vydrží to léta!

                NMilosVee - Profil | Po 29.11.2021 17:58:49

                Taky mám ty hadry z Decathlonu.
                Druhou sezónu, a je prakticky po nich.Ten materiál strašně zdegradoval za dva roky.
                Už bych si je asi nekoupil, šel bych do něčeho podstatně kvalitnějšího.Na druhou stranu za cca 3 litry se nedá čekat nic extra...

                Mám tyto:

                https://www.decathlon.cz/p/nepromokave-lovecke-kalhoty-520-maskovaci-hnede/_/R-p-10054?mc=8281359

                https://www.decathlon.cz/p/lovecka-nepromokava-hrejiva-bunda-3v1-300-maskovaci-hneda/_/R-p-10056?mc=8281360

                  NBobo10 - Profil | Po 29.11.2021 15:27:24

                  dada11 >> to jejich maskacove? Taky o něčem přemýšlím...

                    Ndada11 - Profil | Po 29.11.2021 15:22:11

                    Bobo10 >> V Decathlon. Bunda do mínus deset. Kalhoty mínus pět. Termo triko. A boty do mínus dvacet, při aktivitě. Jinak mínus jedenáct. V sobotu i neděli super. Samozřejmostí jsou hlavně i pořádný ponožky. Ty sem dokupoval v sobotu. Taky decathlon.

                      NBobo10 - Profil | Po 29.11.2021 15:17:01

                      Starc55 >> Nee zavřená... ale sněhu že by OA neprojelo...

                        NStarc55 - Profil | Po 29.11.2021 15:11:53

                        Bobo10 >> Tam to znám velmi důvěrně. Závora byla otevřená?

                          NBobo10 - Profil | Po 29.11.2021 14:51:03 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                          Chtěl jsem se jít projít... nešlo to... tak alespoň dvě...

                            NBobo10 - Profil | Po 29.11.2021 14:50:16

                            dada11 >> Jaký jsou koupil? Taky přemýšlím...

                              Ndada11 - Profil | Po 29.11.2021 12:51:34

                              Starc55 >> Jel jsem taky kvůli zkoušce novejch hadrů do zimy. Abych věděl, co čekat.

                                NStarc55 - Profil | Po 29.11.2021 11:02:56

                                dada11 >> V tomhle počasí jet na ryby, to bych už nedal. Ale taky jsem takový byl.. :-) .Má to svoje kouzlo.

                                  Ndada11 - Profil | Po 29.11.2021 10:49:24

                                  vladěna >> 😀 ještě že ne mě.

                                    Nvladěna - Profil | Po 29.11.2021 5:51:49

                                    dada11 >> ty velký ukusují kaprlovcúm návazce-))

                                      Ndada11 - Profil | Ne 28.11.2021 15:12:57

                                      vladěna >> Samá štika nevalné velikosti.

                                        Nvladěna - Profil | Ne 28.11.2021 13:00:16

                                        dada11 >> a?