Dalešice ??

Dobrý den.Sem mi prosím pište vaše zážitky z ryb na Jihlavě 7-8.Děkuji
Autor diskuse: Lukáš Uhlíř - Profil , 26.4.2006 kaprařina - ostatní
Dále moderují: dada11 Profil + Starc55 Profil + bleha Profil + matej@ Profil + vladěna Profil + Ned Profil

Jak velký kapry nejčastěji chytáte na dalešicích?

A) 40-50 cm43%

B) 50-60 cm20%

C) 60-70 cm8%

D) větší..30%

Od 27.5.2009 hlasovalo 240 čtenářů.

Ndada11 - Profil | Ne 28.11.2021 11:21:36

Ned >> Už ne, už doma. 😀

    NNed - Profil | Ne 28.11.2021 8:47:35

    dada11 >> ty už seš zase u vody? 😲

      Ndada11 - Profil | Ne 28.11.2021 8:42:45 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

      Pocitově je líp než včera.

        NBobo10 - Profil | So 27.11.2021 13:07:58

        Serjoža >> Přemýšlel jsem o podobné fotce... ale nedostal bych skvělý zápis... ;)

          NSerjoža - Profil | So 27.11.2021 11:51:22 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

          Bobo10 >> To jsou ti skalní rybáři.Tak to má být.Sněhu ani větru se nelekat.

            Ndada11 - Profil | So 27.11.2021 9:34:17

            marmyš >> 😀

              Nmarmyš - Profil | So 27.11.2021 8:53:22

              dada11 >> Jen tak dál,napřed popíchej malé a pak dojdou velké.

                Ndada11 - Profil | So 27.11.2021 8:34:48 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                😀

                  Ndada11 - Profil | So 27.11.2021 8:31:52

                  Čtyři štičky sr zatím povedly. Ale menších rozměrů.

                    Ndada11 - Profil | So 27.11.2021 8:31:15

                    vladěna >> To jsko, že už nejsi? 😀😀👍

                      Ndada11 - Profil | So 27.11.2021 8:30:48

                      Ned >> Jde to😀

                        Nmarmyš - Profil | So 27.11.2021 7:23:06

                        vladěna >> Když ono toho zas tak moc přirostlého není.Ještě hodinku a jedu,doufám že mi letní pneu nebudou dělat problémy. :-)

                          Nvladěna - Profil | So 27.11.2021 7:14:13

                          marmyš >> pochopil jsem že se hrozně nerad zbavuješ věcí co ti přirostli k srdci-))

                            Nmarmyš - Profil | So 27.11.2021 7:11:28

                            vladěna >> Ten strach že chytnu kapra a nebudu vědět co s ním,v nádrži už tři plavou. :-))

                              Nvladěna - Profil | So 27.11.2021 7:04:29

                              marmyš >> ta touha,to očekávání,ta kosa-))

                                Nmarmyš - Profil | So 27.11.2021 6:56:29

                                vladěna >> Co ti lidi na té rybařině mají? :-)

                                  Nvladěna - Profil | So 27.11.2021 6:52:48

                                  dada11 >> když si vzpomenu že jsem býval taky tak švihlej-))

                                    Nzdenocar - Profil | So 27.11.2021 6:29:50

                                    klobouk dolu

                                      NNed - Profil | So 27.11.2021 6:11:06

                                      dada11 >> nezapomeň na horolezecké vybavení, bude to tam klouzat ;-)

                                      Edit: zlom prut 👍

                                        Ndada11 - Profil | So 27.11.2021 5:56:36

                                        Mizím na ně.