Dalešice ??

Dobrý den.Sem mi prosím pište vaše zážitky z ryb na Jihlavě 7-8.Děkuji
Autor diskuse: Lukáš Uhlíř - Profil , 26.4.2006 kaprařina - ostatní
Dále moderují: dada11 Profil + Starc55 Profil + bleha Profil + matej@ Profil + vladěna Profil + Ned Profil

Jak velký kapry nejčastěji chytáte na dalešicích?

A) 40-50 cm43%

B) 50-60 cm20%

C) 60-70 cm8%

D) větší..30%

Od 27.5.2009 hlasovalo 240 čtenářů.

Ndada11 - Profil | So 27.11.2021 5:56:22

Bobo10 >> 👍

    Ndada11 - Profil | So 27.11.2021 5:56:16

    Ned >> 😀

      NBobo10 - Profil | Pá 26.11.2021 23:11:45 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

      Kdo se bojí se.e v síni... byla 0 na prutu i ve vzduchu...

        NNed - Profil | Pá 26.11.2021 20:06:07 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

        dada11 >> .
        Nechoď rybářu k vodě ven,
        čeká tě tam hnusný den,
        nechoď rybářu k jezeru,
        zůstaneš jako vždy na zeru...

        😁🍻

          Ndada11 - Profil | Pá 26.11.2021 19:54:57

          Vše nachystané, včetně rybek. Ale nevím, nevím. Moc se mi do toho počasí nechce.

            Ndada11 - Profil | Pá 26.11.2021 5:32:24

            Bobo10 >> Nic. Mám už druhou přes 70 s obě byly takhle pupkatý. A oba mlíčaci.

              Ndada11 - Profil | Pá 26.11.2021 5:31:04

              authentic >> Díky

                NBobo10 - Profil | Čt 25.11.2021 19:30:20

                dada11 >> Co jsi do té stiky nacpal že je tak vykrmena ?

                  Nauthentic - Profil | Čt 25.11.2021 19:03:31

                  dada11 >>
                  Krásná práce :-)

                    Ndada11 - Profil | St 24.11.2021 20:46:16

                    Ještě, že mám přehradu kousek od baráku 😀

                      Ndada11 - Profil | Út 23.11.2021 10:42:18

                      EDAmrk >> I tak nic moc.

                        NMilosVee - Profil | Út 23.11.2021 9:03:38

                        roman >>
                        Já aji na bonduelku na feeder, ale i když to nebyla cílová ryba, nechytal jsem kolikrát nic jinýho.

                          Nroman - Profil | Út 23.11.2021 8:24:45

                          MilosVee >> známý je tam lapali celkem úspěšně na rohlík....ale to není nic pro mě

                            NMilosVee - Profil | Út 23.11.2021 8:11:43

                            roman >>
                            Na Mohelnu jsem loni nějaký duháky pochytal.Tam je potřeba házet co nejdal to jde.Ty ryby stojí pod hladinou daleko od břehu.

                              NEDAmrk - Profil | Út 23.11.2021 6:05:43

                              dada11 >> s vlastním nezažil, ale vyprostil

                                Ndada11 - Profil | Út 23.11.2021 5:17:33

                                EDAmrk >> Ještě, že ne zažil 😀. Hrozná představa

                                  NEDAmrk - Profil | Út 23.11.2021 5:03:25

                                  dada11 >> Já to viděl.

                                    Ndada11 - Profil | Po 22.11.2021 21:47:00

                                    roman >> Já jen z doslechu.

                                      Nroman - Profil | Po 22.11.2021 21:45:11 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                      dada11 >> to o autech nevím, ale párkrát sem tam seběhl-scénář stále stejný--ani záběr, spousta urvaných nástrah -druhý den kolem poledne voda klesla tak rychle posbírat co sem večer urval abych mohl večer co trhat......mohelno fak nee
                                      Dalešice taky velké ztráty ale byli i ryby

                                        Ndada11 - Profil | Po 22.11.2021 21:34:04

                                        roman >> 😀 já na Mohelnské nokdy nechytal. Ale hodně sem slyšel. I o utopených autech.