Dalešice ??

Dobrý den.Sem mi prosím pište vaše zážitky z ryb na Jihlavě 7-8.Děkuji
Autor diskuse: Lukáš Uhlíř - Profil , 26.4.2006 kaprařina - ostatní
Dále moderují: dada11 Profil + Starc55 Profil + bleha Profil + matej@ Profil + vladěna Profil + Ned Profil

Jak velký kapry nejčastěji chytáte na dalešicích?

A) 40-50 cm43%

B) 50-60 cm20%

C) 60-70 cm8%

D) větší..30%

Od 27.5.2009 hlasovalo 240 čtenářů.

Nroman - Profil | Po 22.11.2021 21:31:11

dada11 >> dalešice, mohelno nééé nebaví mě pořád někde prchat....

    Ndada11 - Profil | Po 22.11.2021 21:27:28

    roman >> Bavíš se o Dalešické, nebo o Mohelnské.

      Ndada11 - Profil | Po 22.11.2021 21:26:25

      MilosVee >> A bude hůř. Mě se kolikrát stalo, že sem někde vláčel a nic. Šel po mně kámoš a na první nahození měl. Nebylo to jednou a na jednom místě. Takže já s vláčkou skončil. Leda někde na chovných podsekávat, to by mi možná šlo 😀

        Nroman - Profil | Po 22.11.2021 21:24:19

        MilosVee >> neviděl bych to tak černobíle, hele já tuším před 3možná 4 roky dělal na elektrárně a skoro denně jsem byl s vláčákem a pochytal fakt supr-hlavně z loďky a le i ze břehu-neskutečný počet okounů nej cca40, nějakého bolena pstruha i candát se našel....fakt je to že od té doby jsem tam nebyl.Ale mít loďku jedu hned

          NMilosVee - Profil | Po 22.11.2021 19:31:54

          dada11 >>
          Neumím.V té době před dvaceti lety tam tolik lidí nevláčelo, a tak ty ryby byly důvěřivější a dalo se zachytat.Dneska sedíš v létě celý den u vody a naproti u skály se střídá jeden vláčkař za druhým.Za jeden den se jich tam na stejném místě prostřídá i 15-20.Ale rybu vytáhnout nevidíš.To není nic pro mě.Když si chci zavláčet, zajedu si na řeku pod Mohelno nebo nad Ivančice a tam si většinou člověk zachytá potočáky, duháky, siveny, sem tam okoun, bolen, jelec.Když se do nich trefím, tak z deseti náhozů je 8 záběrů, to je aspoň vláčení.Z celodenního beznadějného házení už jsem hold vyrostl.

            Ndada11 - Profil | Po 22.11.2021 11:33:53

            MilosVee >> Hold umíš. Já ne.

              NMilosVee - Profil | Po 22.11.2021 11:17:10

              dada11 >>
              Tak to já na vláčku na přehradě nachytal pěkný ryby.Např.štika 97cm, sumce 141 a 121 cm, okouny k 40 cm atd atd.Ovšem všechno před 15-20 lety.

                Ndada11 - Profil | Po 22.11.2021 9:21:34

                MilosVee >> Já osobně jsem na vláčku nechytil nikdy nic. Ale klidně to může být tím, že mám olšové ruce. 😀

                  Ndada11 - Profil | Po 22.11.2021 9:20:19

                  Bobo10 >> To jo. Taky mapuju ty "své" místa.

                    Ndada11 - Profil | Po 22.11.2021 9:19:27

                    Ned >> Tomu věřím.

                      NNed - Profil | Po 22.11.2021 8:38:54

                      stormandnature >> Přesně jak píšeš... Pěkná procházka kolem vody.

                      A přesně o tom to je.
                      Pokud chci něco chytit, tak s živou to je téměř 100%, kór když vím, že tam jsou.

                        Nstormandnature - Profil | Po 22.11.2021 7:26:02

                        MilosVee >> ve správný čas, na správném místě a se správnou barvou a velikostí gumy se dá sem tam nachytat krásně. Občas jsem se do céček trefil a pak to byl koncert. Ale jinak jak píšeš. Pěkná procházka kolem vody.

                          NMilosVee - Profil | Po 22.11.2021 6:25:19

                          Taky jsem za víkend potkal hromadu vláčkařů.A taky jsem neviděl že by někdo něco chytil.
                          Ta vláčka na Dalešicích je většinou jen o tom projít se okolo vody, taky jsem to kdysi zkoušel, a jeden čas dost intenzivně.Ale můj závěr je takový, že je to naprostá ztráta času a peněz za "tuny" urvaných nástrah.Tam bude mít člověk dřív tenisovej loket, než chytí rybu😀

                            NBobo10 - Profil | Ne 21.11.2021 21:55:00

                            dada11 >> Nebudeš mi věřit ale neviděl jsem tak kromě jedne gumy vůbec nic... Ale stojí za to se tam teď kouknout aby jsi věděl s čím se za plného stavu potykas...

                              NNed - Profil | Ne 21.11.2021 21:27:32

                              dada11 >> Hodně jsem toho urval, samé drahocenné nástrahy 😃

                                Ndada11 - Profil | Ne 21.11.2021 21:04:48

                                Bobo10 >> Si pojedu posbírat ro utahaný 😀

                                  Ndada11 - Profil | Ne 21.11.2021 21:03:10

                                  Ned >> Ale ono to bralo. Jen oproti včerejšku míň a menší. Štanglu zlata?
                                  A na vláčku tu chodí plno lidí taky. A ještě jsem neviděl někoho něco chytnout.

                                    NBobo10 - Profil | Ne 21.11.2021 18:27:05 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                    Nahoře...

                                      NNed - Profil | Ne 21.11.2021 15:38:15

                                      dada11 >> že to nebralo. Já včera na vláčku ani ťuk a dneska by to bylo ještě horší 😁
                                      Včera mne to stálo štanglu zlata 😢😆

                                        Ndada11 - Profil | Ne 21.11.2021 15:21:05

                                        Ned >> Proč?