Dalešice ??

Dobrý den.Sem mi prosím pište vaše zážitky z ryb na Jihlavě 7-8.Děkuji
Autor diskuse: Lukáš Uhlíř - Profil , 26.4.2006 kaprařina - ostatní
Dále moderují: dada11 Profil + Starc55 Profil + bleha Profil + matej@ Profil + vladěna Profil + Ned Profil

Jak velký kapry nejčastěji chytáte na dalešicích?

A) 40-50 cm43%

B) 50-60 cm20%

C) 60-70 cm8%

D) větší..30%

Od 27.5.2009 hlasovalo 240 čtenářů.

NNed - Profil | Ne 21.11.2021 13:48:52

dada11 >> a zase jsem měl pravdu 😂

    Ndada11 - Profil | Ne 21.11.2021 13:45:11

    MilosVee >> Tak tak. Dneska oproti včerejšku nic moc.

      NMilosVee - Profil | Ne 21.11.2021 11:52:06

      Nejvíc braly v pátek, to byla jízda za jízdou.Dneska jen pár kapříků a cejnů, oproti pátku dneska velký špatný.😀

        Ndada11 - Profil | Ne 21.11.2021 9:31:26

        Bobo10 >> Už je to lepší. Ale včera bxlo lépe.

          Ndada11 - Profil | Ne 21.11.2021 9:31:01

          Ned >> Ale papá 😀😀. Kapři jdou a dvě štičky cca 55 mám taky.

            NNed - Profil | Ne 21.11.2021 9:15:42

            dada11 >> jsem ti to včera psal, že to přestalo papat, změna tlaku, změna počasí, změna nálady atd. 😃

              NBobo10 - Profil | Ne 21.11.2021 8:22:57

              dada11 >> Na to kosu jaká tam je žádná výhra...

                Ndada11 - Profil | Ne 21.11.2021 8:02:52

                Bobo10 >> Díky 😀 Dneska jeden okoun cca 15 cm.

                  NBobo10 - Profil | Ne 21.11.2021 6:02:59

                  dada11 >> Ty ses kanec... jsem byl včera a noc a ani potah...

                    Ndada11 - Profil | Ne 21.11.2021 4:53:26

                    Do půl hodiny jedem. Vstávat bando 😀

                      Ndada11 - Profil | So 20.11.2021 19:31:49

                      Ned >> Zkus to ráno. Tady to funguje.

                        NNed - Profil | So 20.11.2021 19:28:21

                        dada11 >> totální ticho a mrtvo. Jediné šplouchání bylo jak fakani házeli balvany z mostu dolů do vody. Nahoru jim to nešlo 😂

                          Ndada11 - Profil | So 20.11.2021 19:23:20

                          Ned >> Tam nic? Zkus to ráno a dej vědět. Ani ryba se neš PL louchla, nic nezalovilo?

                            Nnovel - Profil | So 20.11.2021 19:13:16

                            Ned >> Na druhé fotce - někdo si zapomněl pruty za pařezem. Jdu si pro ně 😂

                              NNed - Profil | So 20.11.2021 19:07:40 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                              dada11 >> a já jsem taky doma, nepřišlo nic, ale bylo to poučné 🙂
                              My hounochyti se radujeme i z toho, že jsme nespadli do vody 😁

                                Ndada11 - Profil | So 20.11.2021 11:38:05

                                Už jsem doma. Ještě přišla Štika 77 a kapr 50. Zítra znovu 😀😀

                                  Ndada11 - Profil | So 20.11.2021 8:54:03

                                  Zatím to jde. Okouni 39, 30, 30. Štika 62 a kapr 47.

                                    Ndada11 - Profil | Pá 19.11.2021 21:44:30

                                    MilosVee >> Já zítra ráno na značkách. Chci CANDÁTA😀😀

                                      NMilosVee - Profil | Pá 19.11.2021 17:11:38

                                      Dnes po obědě jsem byl.Násaďáci do 50 cm a cejni šli dobře.Voda byla nějaká podkalená.Ale níž u mostu už zase čistá🤔.Možná to bylo tím větrem, kterej fičel jak sviňa, takže to bylo tak na 2 hoďky, a pak zmrzlej jak to hovno odjezd.

                                        Ndada11 - Profil | Čt 18.11.2021 9:53:10

                                        Ned >> 😀