Dalešice ??

Dobrý den.Sem mi prosím pište vaše zážitky z ryb na Jihlavě 7-8.Děkuji
Autor diskuse: Lukáš Uhlíř - Profil , 26.4.2006 kaprařina - ostatní
Dále moderují: dada11 Profil + Starc55 Profil + bleha Profil + matej@ Profil + vladěna Profil + Ned Profil

Jak velký kapry nejčastěji chytáte na dalešicích?

A) 40-50 cm43%

B) 50-60 cm20%

C) 60-70 cm8%

D) větší..30%

Od 27.5.2009 hlasovalo 240 čtenářů.

NBobo10 - Profil | Ne 10.2.2019 5:21:53 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

zdežák >> Ahoj. A podle mě beztrestně ani tam. Když budu přísnej tak i to jw vjezd do lesa kam smíš pouze s povolením. Takže o hubu je to vždy a všude. Jediné kde to je opravdu čisté tak je od Kramolína přístav. A nebo pokud nechceš riskovat si za pár korun vybehej povolení na vjezd k přehradě ze strany od Náměšťě (LČR v Náměšti) a nebo od Dalešic (LČR v Třebíči). Hodně štěstí.

    Nzdežák - Profil | So 9.2.2019 21:22:34

    Ahoj
    Kdyz uz se tady takto pise o mistech chtel bych se zeptat kde se da na dalesicich beztrestne zajet autem odplout a auto tam v blizkem okoli nechat zaparkovane.
    Mam nafukovacku z motorem a jediny co znam je konesinska plaz.

      NEDAmrk - Profil | So 9.2.2019 20:54:57

      dada11 >> Nepochopil, jedine co bylo spravne, nebo se aspon priblizilo, je vrstva bahna. Je o cca. 50% vetsi. Omlouvam se ostatnim za zapleveleni diskuze, vic se k tomu nebudu vyjadrovat.

        NBobo10 - Profil | So 9.2.2019 19:59:05

        Tak to se omlouvám... Nevěděl jsem.

          Ncechura09 - Profil | So 9.2.2019 19:44:16

          Bobo10 >> Každý příjezd k vodě je tam tajný........

            NBobo10 - Profil | So 9.2.2019 19:42:28

            A to místo není asi moc tajné.... V sezóně je celkem v obležení. Je tam dlouhá písčitá pláž. A hlavně asi dobře přístupná.

              NBobo10 - Profil | So 9.2.2019 19:40:43

              dada11 >> Loď je věc. Mám ji s kámošema a docela hojně využíváme... Jak píšete... Je to úplně něco jiného. Zajedeme kam chcem. A zvláště pak se splovákem. Na tu vláčku je asi i potřeba. Doufám tedy že tam ještě je...

                Ndada11 - Profil | So 9.2.2019 18:28:00

                Bobo10 >> Ty jsi od Třebíče?

                  Ndada11 - Profil | So 9.2.2019 18:26:53

                  cechura09 >> Několik let o loďce uvažuji. Ale taky nechci být dárce nedobrovolný.

                    NMartian - Profil | So 9.2.2019 18:25:59

                    cechura09 >> jj propalili jste fotku kam se jezdíme koupat v létě 😂😂😂😂 je vidět že to máte nakoukany...

                      Ncechura09 - Profil | So 9.2.2019 18:24:21

                      dada11 >> Z lodi mají Dalešky naprosto jiný rozměr. Moji loď si v loňském roce kdosi přivlastnil .....:/

                        Ndada11 - Profil | So 9.2.2019 18:20:36

                        Bobo10 >> Jsi šťastný že máš loďku, asi i závidím 😕😕😀

                          Ndada11 - Profil | So 9.2.2019 18:19:23

                          cechura09 >> Kdyby nechtěl tak sem tu fotku nedá.

                            Ncechura09 - Profil | So 9.2.2019 18:06:09

                            Bobo10 >> Asi z nás autor fotky ani nebude mít radost, že jsme mu příjezdovou cestu propálili.....:/ Pokud bych věděl jak, vzal bysem ten odkaz zpět....

                              NBobo10 - Profil | So 9.2.2019 18:03:07

                              cechura09 >> Myslel jsem si. A to to taky nějak extra neznám... Jen z loďky...

                                Ndada11 - Profil | So 9.2.2019 17:32:23

                                Bobo10 >> Až teď jsem si všiml, že ta fotka není od tebe. Jdu si nalejt. 😀

                                  Ndada11 - Profil | So 9.2.2019 17:30:44

                                  Bobo10 >> Já tak kolem Číměře a kolem Koněšína. Jinak spíš neznám.

                                    NBobo10 - Profil | So 9.2.2019 17:28:22

                                    dada11 >> A na to nám odpoví Martian.

                                      Ndada11 - Profil | So 9.2.2019 17:14:34

                                      Bobo10 >> To já nevím jestli se mýlíš, nevím kam si a kudy jel 😀😀. Jen mně to připadá jako pěkný místo. Tak se zajímám kudy kam.