Dalešice ??

Dobrý den.Sem mi prosím pište vaše zážitky z ryb na Jihlavě 7-8.Děkuji
Autor diskuse: Lukáš Uhlíř - Profil , 26.4.2006 kaprařina - ostatní
Dále moderují: dada11 Profil + Starc55 Profil + bleha Profil + matej@ Profil + vladěna Profil + Ned Profil

Jak velký kapry nejčastěji chytáte na dalešicích?

A) 40-50 cm43%

B) 50-60 cm20%

C) 60-70 cm8%

D) větší..30%

Od 27.5.2009 hlasovalo 240 čtenářů.

NBobo10 - Profil | So 9.2.2019 16:37:07

dada11 >> Myslím, že když se podíváš na fotku tak ten břeh napravo přes vodu je stráň která je těsně před Dalešickou zátokou. A místo focení je pláž před zátokou k Popůvkám. Po proudu. Mýlím se?

    Ndada11 - Profil | So 9.2.2019 16:02:39

    Martian >> Co to je za cestu ? Kam?

      NMartian - Profil | So 9.2.2019 9:59:23 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

      Taky jsem vzal dnes malou na prochajdu... Vypadá to o dost lépe jak v létě 😊

        NBobo10 - Profil | So 9.2.2019 8:05:48 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

        Dneska ráno... Kdyby to tak chtělo zůstat celý rok... A hlavně už aby to začalo...

          Ndada11 - Profil | Pá 8.2.2019 19:23:33

          EDAmrk >> Většinu máš na netu, nebo na tabulce na hrázi. Na přítoku je asi metr bahna, záleží na místě kde měříš. Nevím kde jsi vzal najetí nebo odstavení stroju. Takže nevím co myslíš a kdo ti to psal. Hladina se uklidní až po větru. Co tam máš dál ?

            Ndada11 - Profil | Pá 8.2.2019 19:17:01

            ladan1303 >> 😀😀

              NEDAmrk - Profil | Pá 8.2.2019 16:52:23

              dada11 >> konecne rozumny nazor a zdroj informaci. Chci se poucit a tak se zeptam, kde se na Dalesicich meri hladina, jak je dlouha prehrada, jak se projevi stav hladiny pri najeti nebo odstaveni stroju, jak dlouho trva nez se hladina uklidni, jak velky nanos bahna je na pritoku (za dobu existence prehrady) jak se to projevi na hloubce vody? Rad bych se zeptal na dalsi, to ale az nekdy priste. Diky

                NEDAmrk - Profil | Pá 8.2.2019 16:44:52

                BOBŠ >> :)))

                  Nladan1303 - Profil | Pá 8.2.2019 15:06:06

                  dada11 >> co to tam ty borovinský vydry zneuctily tak tam nechodím-)))

                    Ndada11 - Profil | Pá 8.2.2019 15:03:29

                    Došly sme k názoru po několika měřeních.

                      Ndada11 - Profil | Pá 8.2.2019 15:02:35

                      Stejně ty grafy apod. lžou.Několikrát se nám stalo u vody, že sme si pro srandu zapisovali kde byla voda.Druhý den sme se divali na graf a vždy tam psali víc. Zkoumali sme to na betoně u Jirkasa. Zároveň s vrchem betonu je hladina 377,5.

                        Nladan1303 - Profil | Pá 8.2.2019 15:00:23

                        BOBŠ >> jejda.to nebylo hezký-)))

                          NBOBŠ - Profil | Pá 8.2.2019 13:24:40

                          EDAmrk >> Díky za infa a moc je neřeš :)

                            NBOBŠ - Profil | Pá 8.2.2019 13:23:14

                            Lukincarp >>To neřeš kluci maj nahoře boudy a když to lítá tak tam nemůžou popíjet a chytat:))) Když se přizpůsobíš tak je to pořád stejně krásná chytačka jako dřív. Jinak ve středu další 70+ :)))

                              Ndada11 - Profil | Pá 8.2.2019 10:34:37

                              Rupne trubka na jaderku a bude voda v prdeli hned 😀

                                Nburdis - Profil | Pá 8.2.2019 8:30:59

                                EDAmrk >> Jestli si reagoval na můj zápis ohledně toho vyjádření mluvčího jaderky, tak pak už nevím, jakým informacím by měl člověk věřit, když ne přímo od zdroje. Ale dneska už nelze věřit ničemu, to je fakt. Nepochybuju o tom, že na jaře pár dní ta maximální hladina bude, ale pak ty výkyvy hladiny jsou neskutečný, je to snad každý rok víc a víc. Nejvíc mě to se...e na jaře kvůli rybám, tak nádherná voda jako Dalas si to nezaslouží!

                                  NLukincarp - Profil | Pá 8.2.2019 8:19:37

                                  Myslím, že Dalešice znám dobře, jezdím tam už hodně let. Kvůli tření ryb to chápu ,taky mě to štve. Loďku mám, ale nějak už jsem se přizpůsobil. Na horní část přehrady nejezdím, mám rád svůj klid. Problém sumcařů znám kolega v práci taky jezdil na dalas a už to radši vzdal. Také mám rád ,když je přehrada plná, ale stím stejně nikdo nic nenadělá.Dalas je prostě těžká voda ať už kvůli vázkám nebo právě kvůli kolísání vody. Važte si každé ulovené ryby.

                                    Nladan1303 - Profil | Pá 8.2.2019 7:22:30

                                    Lukincarp >> to neřeš!!!

                                      NMartian - Profil | Čt 7.2.2019 23:13:44

                                      Lukincarp >> protože to není jen o uvízlé loďce ale má to velký vliv i na rybu... Jsou místa, km nemá smysl jezdit, když je málo vody ✌️

                                        Nalfonz42 - Profil | Čt 7.2.2019 22:15:18

                                        Bobo10 >> Na Mohelnu je to veselejší 😃