Dalešice ??

Dobrý den.Sem mi prosím pište vaše zážitky z ryb na Jihlavě 7-8.Děkuji
Autor diskuse: Lukáš Uhlíř - Profil , 26.4.2006 kaprařina - ostatní
Dále moderují: dada11 Profil + Starc55 Profil + bleha Profil + matej@ Profil + vladěna Profil + Ned Profil

Jak velký kapry nejčastěji chytáte na dalešicích?

A) 40-50 cm43%

B) 50-60 cm20%

C) 60-70 cm8%

D) větší..30%

Od 27.5.2009 hlasovalo 240 čtenářů.

NMartian - Profil | Ne 10.2.2019 21:39:30

Bobo10 >> ostatně jako všude jinde 😊

    NBobo10 - Profil | Ne 10.2.2019 20:05:39

    Dobrý je se s majitelem dobře znát a občas s ním popít a připomenout mu že jezdím na ryby atd. Tak pak je to v klídku... Moje zkušenost. :-)

      Ndada11 - Profil | Ne 10.2.2019 16:11:22

      martas007 >> Jo jenže ten potrobloublej majitel tam má chatu a několikrát nás od tama vyhodil. Někdy taky nevyhodil.

        Ndada11 - Profil | Ne 10.2.2019 16:07:35

        EDAmrk >> Nepochopil

          NSerjoža - Profil | Ne 10.2.2019 15:29:28

          Podivéte se na ty poplatky,tam se platí i spuštění lodě na vodu.Kór v sezónu.Ikdyš párkrát sem tam byl a nikdo po mě nic nechtěl.Asi jak se vyspijó.

            Nmartas007 - Profil | Ne 10.2.2019 13:05:41

            Bavim se o vjezdu hned pod boudou k te zatoce kde se spousti lode tam te pusti i v sezoně bez poplatku , to nepatří pod kemp

              NBobo10 - Profil | Ne 10.2.2019 13:03:17

              Asi. A nebo doufat že bude zvednutá.

                Nzdežák - Profil | Ne 10.2.2019 12:59:22

                Aha takze to zjistim jedine tak ze napisu primo provozovateli

                  NBobo10 - Profil | Ne 10.2.2019 12:55:28

                  martas007 >> Je li zvednutá závora.

                    Nmartas007 - Profil | Ne 10.2.2019 12:50:26

                    Do kempu je vjezd a parkovani mimo sezonu jistě zdarma

                      NBobo10 - Profil | Ne 10.2.2019 12:04:49

                      cechura09 >> To netuším. Tam nejezdím. Říkám. Kotvím na druhém břehu a blíž k domovu.

                        Ncechura09 - Profil | Ne 10.2.2019 12:01:18

                        Bobo10 >> Nevím jak teď ale jednu dobu byl kemp zpoplatněný způsobem, že při vjezdu na jeden den jsi platil 2 dny.......

                          NBobo10 - Profil | Ne 10.2.2019 11:56:29

                          Řeknu svůj případ. Došel jsem na lesy ČR do Třebíče. Dobrý den. Chtěl jsem Vás poprosit o povolení na vjezd k Dalešické přehradě. Mám tam ukotvenou loďku. Jo dobře. Tady ho máte 180KČ. 200. To je dobrý. Děkuji a naschledanou. Ano. Nedají to každému. Byl jsem tam s kamarádkou co tam pracuje. Platí to po celém pravém břehu po proudu a vydává se na jednu SPZ. To je moje zkušenost. Náměšť jsem ještě nezkoušel. Kotvím na břehu od Třebíče. Ale s tím zdravotním omezením je taky pravda. A ta Wilsonka mě nenapadla. A je to pravda. Takhle to taky jde.

                            Nzdežák - Profil | Ne 10.2.2019 11:35:03

                            Serjoža >> no koukam na to a oni maj sezonu od cervna asi

                              NSerjoža - Profil | Ne 10.2.2019 11:21:20

                              zdežák >>50kč za den os auto.Najdi si autokemp Wilsonka je tam i ceník všeho.

                                Nzdežák - Profil | Ne 10.2.2019 11:07:17

                                Hele a do kempu kdyz teda vjedu a necham tam auto kolik budu asi platit treba za vikend

                                  NSerjoža - Profil | Ne 10.2.2019 11:00:51

                                  Jelcin_m >> No tak sem to slyšel!!

                                    NJelcin_m - Profil | Ne 10.2.2019 10:59:08

                                    Serjoža >> Od Náměště ti to dají, ale co je Lesů ČR, tak ani náhodou.. Kamarád tam má známýho a ani ten mu to nedal.. Berou to asi hodně vážně..

                                      NSerjoža - Profil | Ne 10.2.2019 10:06:38

                                      Bobo10 >> A odkud pokud to plati od těch Dalešic(po celé dálce přehrady nebo jen usek) ten vjezd(povolení),Pré to jen tak každymu nevydají,musí mět zdravotní omezení(to sem slyšel) ale třeba se to změnilo .

                                        NMartian - Profil | Ne 10.2.2019 9:57:55

                                        Bobo10 >> amen 😁 jediná cesta, která není lesní, je cesta ke kempu wilsonka. Jinak úplně všechny cesty k vodě má levém břehu jsou lesní. Takže je potřeba vyřídit výjimku ze zákazu.