Dalešice ??

Dobrý den.Sem mi prosím pište vaše zážitky z ryb na Jihlavě 7-8.Děkuji
Autor diskuse: Lukáš Uhlíř - Profil , 26.4.2006 kaprařina - ostatní
Dále moderují: dada11 Profil + Starc55 Profil + bleha Profil + matej@ Profil + vladěna Profil + Ned Profil

Jak velký kapry nejčastěji chytáte na dalešicích?

A) 40-50 cm43%

B) 50-60 cm20%

C) 60-70 cm8%

D) větší..30%

Od 27.5.2009 hlasovalo 240 čtenářů.

Npeos - Profil | Čt 7.2.2019 22:12:31

Bobo10 >> Máš pravdu je to prasárna nikde si to nedovolí jen tady.Ukažte mě na přehradu kde lítá voda aspoň o metr denė.A to máme ještě jednu jadérku ,ale tam nic,jak je to možný.

    Ncechura09 - Profil | Čt 7.2.2019 22:11:33

    Lukincarp >> Názor by sis udělal sám, kdyby se ti podařilo být s lodí na sumcích někde u přítoku, voda jen zašumí, spadne dolů že trčíš 4 hoďky na bahně než zas něco natlačí, aby jsi mohl jet domů.....:)

      NBobo10 - Profil | Čt 7.2.2019 22:04:27

      Lukincarp >> To by jsi to musel poznat. Nejde ani tak o to že sedíš na horním toku a když to upustí tak te táhne proud vody. Jde o to že na jaře se vyjedou třít ryby a oni s tím neurvale cloumou +- 2-3metry. Další když máš loďku tak buď ji máš na vodě nebo 10m od vody a nebo 2m pod vodou. To je jenom můj názor a to nejsem žádný rodilý rybář na Dalasu. Jen se mi to líbí když je to plné a nejebou s tím... Ať si klidně berou co nateče ale ne 2,5m za 6 hodin...

        NLukincarp - Profil | Čt 7.2.2019 21:33:46

        Mohu se na něco zeptat? Proč pořád řešíte, kolik bude nebo je na Dalešické přehradě vody.

          NEDAmrk - Profil | Čt 7.2.2019 20:40:14

          ladan1303 >> a zase, informace. Za posledni 4 roky nebyla na jare na max. Stavu pouze loni.

            Nladan1303 - Profil | Čt 7.2.2019 19:51:11

            EDAmrk >> tolik informací a přehrada je už čtyři roky prázdná

              NEDAmrk - Profil | Čt 7.2.2019 19:48:46

              ladan1303 >> a jsme zas u toho, a porad dokola. Chce to informace.

                NBobo10 - Profil | Čt 7.2.2019 19:24:59

                ladan1303 >> Ano správně.

                  Nladan1303 - Profil | Čt 7.2.2019 19:01:06

                  EDAmrk >> si ze mne děláš srandu.myslíš tu vysočinu jako Žďár nebo Havlbrod a okolí?odsud chlapče teče voda do Prahy!!!!!!

                    NEDAmrk - Profil | Čt 7.2.2019 18:39:56

                    Bobo10 >> aha, jaka je asi zasobni rezerva m3. v prehrade?🤔😏

                      NEDAmrk - Profil | Čt 7.2.2019 18:36:51

                      Chtelo by to, si nejdriv overit informace, nez psat o tom, co nekdo nekde povidal. Je z podivem kolik zarucenych informaci (neoverenych, nepravdivych) je😲😥 .

                        NBobo10 - Profil | Čt 7.2.2019 18:31:40

                        EDAmrk >> No jo ale kolik těch milionů kubíků se dostane do přehrady... Aha...

                          Ndada11 - Profil | Čt 7.2.2019 18:15:54

                          ladan1303 >> U tebe mně to nepřekvapuke 😀😀😀

                            NBobo10 - Profil | Čt 7.2.2019 17:02:20

                            Jak se říká. Peníze hýbou světem. Bohužel v našem případě je to. Peníze hýbou vodou. Smutné ale je to tak.

                              Nladan1303 - Profil | Čt 7.2.2019 16:37:09

                              dada11 >> fakt?,to jsem nevěděl-))))

                                Ndada11 - Profil | Čt 7.2.2019 16:28:41

                                burdis >> Byl jsi rychlejší.

                                  Ndada11 - Profil | Čt 7.2.2019 16:27:53

                                  Je to sice smutný, ale přehrada se nestavěla kvůli rybám.

                                    Nburdis - Profil | Čt 7.2.2019 16:26:43

                                    bleha >> No nevím, jestli se to původně stavělo kvůli vodní elektrárně, spíš asi kvůli vodě pro jaderku, ale v poslední době to tak asi bude, viz. článek a vyjádření mluvčího z jaderky, a to je z roku 2016, takže nárůst vyrobené energie asi pokračuje.
                                    http://www.jihlavske-listy.cz/clanek20474-dalesicka​-prehrada-slavi-ctyricatiny.html

                                      Nbleha - Profil | Čt 7.2.2019 16:02:00

                                      peos >> To bohužel neprojde, kvůli tomu se to stavělo...