Dalešice ??

Dobrý den.Sem mi prosím pište vaše zážitky z ryb na Jihlavě 7-8.Děkuji
Autor diskuse: Lukáš Uhlíř - Profil , 26.4.2006 kaprařina - ostatní
Dále moderují: dada11 Profil + Starc55 Profil + bleha Profil + matej@ Profil + vladěna Profil + Ned Profil

Jak velký kapry nejčastěji chytáte na dalešicích?

A) 40-50 cm43%

B) 50-60 cm20%

C) 60-70 cm8%

D) větší..30%

Od 27.5.2009 hlasovalo 240 čtenářů.

Nbleha - Profil | Čt 7.2.2019 16:01:35

ladan1303 >> To nejsou hospodáři... Dělat denně 2,5 metru není normální...

    Npeos - Profil | Čt 7.2.2019 15:53:58

    Hlavně by měli zakázat přepouštění mezi nádržemi .

      Nladan1303 - Profil | Čt 7.2.2019 13:28:29

      bleha >> už by si konečně páni hospodáři mohli zjistit kde Jihlavka pramení,kudy teče a jaké má přítoky.možná by zjistili že na její cestě je sněhu asi jako v Třebíči,takže opravdu asi nenateče.

        Nbleha - Profil | Čt 7.2.2019 12:59:10

        ladan1303 >> V Krkonoších a na Šumavě :-D Nemám vůbec iluze o tom, že to nateče... Jakmile to začne tát, otevřou vrata a všechno zase pustí dolů...

          Nladan1303 - Profil | Čt 7.2.2019 11:56:14

          EDAmrk >> a ten sníh je prosímtě kde?

            NMartian - Profil | Po 4.2.2019 8:01:27

            EDAmrk >> Edo... chlape... to by byly druhý vánoce... vlastně první :-D

              NEDAmrk - Profil | Ne 3.2.2019 18:22:13

              Dle prognozy HMU je dostatecna zasoba vody ve snehu na naplneni do max. hladiny. (Ale loni byla prognoza stejna, hodne zalezi na tom kdy zacne snih tat a jak rychle).

                NMartian - Profil | Ne 3.2.2019 15:59:35

                Bobo10 >> nooo... skoro 18 kubiku, to je celkem mazec :-) uz dva dny vypousti vic jak 7 kubiku, tak to cekali spravne... uvidime, jak to bude letos s tim suchem. ale kdyby se podarilo drzet aspon na techto 377, tak by to byl tezky luxus (svych vysnenych 380+ to asi nebude).

                  NBobo10 - Profil | Ne 3.2.2019 14:35:51

                  Tak to vypadá že pár kubíků nám tam přiteče. Jestli to nepustí pryč.

                    Ndada11 - Profil | Ne 3.2.2019 12:10:40

                    Krom 63 >> I to se počítá 😀

                      NKrom 63 - Profil | So 2.2.2019 21:32:02

                      Zdar, dnešní asi 3,5 hodinový lov v retro stylu byl ve znamení jednoho záběru od cejna 400mm

                        Ndada11 - Profil | So 26.1.2019 15:37:10

                        15:00 hodin 375,93

                          Ndada11 - Profil | So 26.1.2019 15:25:41

                          Martian >> Dnes třeba.

                            NJelcin_m - Profil | So 26.1.2019 15:12:26

                            a v noci to klesne zase nejmín o 2 metry.. to už z toho musí hrabat i těm rybám..

                              NMartian - Profil | So 26.1.2019 15:10:39

                              dada11 >> dyt to dneska šlo přes 377...teď koukám...

                                NMartian - Profil | So 26.1.2019 15:09:25

                                dada11 >> že by víkend? 😉

                                  Ndada11 - Profil | Pá 25.1.2019 22:12:03

                                  375,49

                                    NMartian - Profil | Pá 25.1.2019 21:52:33

                                    millihaus >> zdar pane, zamrzlé je to jenom lokálně, tam kde je sníh...

                                      Nmillihaus - Profil | Pá 25.1.2019 18:33:12

                                      Nazdar chlape z té fotky to vypadá skoro jak zamrzlý? Nebo ne?

                                        Ndada11 - Profil | Pá 25.1.2019 8:08:28

                                        Martian >> Pěkný