Dalešice ??

Dobrý den.Sem mi prosím pište vaše zážitky z ryb na Jihlavě 7-8.Děkuji
Autor diskuse: Lukáš Uhlíř - Profil , 26.4.2006 kaprařina - ostatní
Dále moderují: dada11 Profil + Starc55 Profil + bleha Profil + matej@ Profil + vladěna Profil + Ned Profil

Jak velký kapry nejčastěji chytáte na dalešicích?

A) 40-50 cm43%

B) 50-60 cm20%

C) 60-70 cm8%

D) větší..30%

Od 27.5.2009 hlasovalo 240 čtenářů.

NMartian - Profil | Pá 25.1.2019 7:52:58 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

Živě z místa činu

    Ndada11 - Profil | Čt 24.1.2019 6:52:25

    EDAmrk >> Úplně asi ne, jsou i jiné faktory. Ale někde tu vodu brát na chlazení musí. Když bylo asi šest let nazpět prdlé potrubí na graviťáku, tak čerpali furt a hladina šla pěkně dolů.Denně to dělalo kolem třech metrů nahoru i dolu. A nikdy se zpátky načerpalo to co odebraly z vrchní části. Pokud nepršelo, nebyl stav.

      Ndada11 - Profil | Čt 24.1.2019 6:47:29

      Jelcin_m >> To je pravda.

        Ndada11 - Profil | Čt 24.1.2019 6:46:54

        Tomajo >> Jo jo, ty na čerpačce víš víc 😀😀

          NBobo10 - Profil | St 23.1.2019 21:25:48

          Jelcin_m >> 👍👌

            NJelcin_m - Profil | St 23.1.2019 20:46:16 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

            Podle me je jedno jestli za to muzou dukovany, nebo nejakej pražskej pepik.. ale neni to tak dlouho, kdy ta voda byla pres den celkem v klidu. Lítalo to nanejvýš o par cm, ale ne o pár metrů.. Pořád se řeší posraní kormorani a chrání se kdoví co, ale že se z jara vytřou ryby a tejden na to je voda pryc, všechno pochcípaný.. to nikdo neresi

              NEDAmrk - Profil | St 23.1.2019 20:37:28

              dada11 >> nejak to nechapu, jak cerpacka chladici vody pro Dukovany muze ovlivnit kolisani hladiny na Dalesicich

                NTomajo - Profil | St 23.1.2019 20:18:43

                dada11 >> těch pár kubíků a jak jses rád, když si večer můžeš rozsvítit co??😁

                  Ndada11 - Profil | St 23.1.2019 18:55:14

                  EDAmrk >> A přečerpávačka nic ? Z přečerpávačky na graviťák a pak na dukovany.

                    NEDAmrk - Profil | St 23.1.2019 18:39:06

                    dada11 >> rad se necham poucit, jaky maji vliv Dukovany na hladinu v Dalesicich?

                      Ndada11 - Profil | St 23.1.2019 16:53:14

                      peos >> Dukovany s tím mají právě hodně. Respektive v praze, tam mačkaj čudlíky.

                        Ndada11 - Profil | St 23.1.2019 16:50:56

                        386,17 ti s tím drbou.

                          Nstormandnature - Profil | St 23.1.2019 9:26:34

                          A jelikož bylo před pár rokama vody více, nebyl ten rozdíl tolik výrazný. Kde jsou ty časy, kdy nebylo takový sucho, voda ráno téměř do plna, přes den pomalu ubývala. Těch několik metrů, co je teď dole, dělá sakra hodně kubíků, co pak chybí. A na tom svažujícím se břehu je pak znát, když pustí vodu jako vždycky.

                            Npeos - Profil | St 23.1.2019 9:18:33

                            Elektřina je potřeba to kolísání je výroba El. pouští vodu přes turbínu
                            A pak to čerpají zpět proto to tolik lítá .Dukovany s tím nemaj nic společného.

                              Ndada11 - Profil | St 23.1.2019 8:03:22

                              Jestli to takhle půjde dál, tak letos pod Číměří se asi chytat nebude. A za pár let se sejdem všichni u hráze.

                                NPvl - Profil | St 23.1.2019 6:54:07

                                Jelcin_m >> ?? Možná že i proto , že nebyl takový problém s vodou ??

                                  NJelcin_m - Profil | St 23.1.2019 6:06:21

                                  To je fakt nenormalni jak lítá ten stav vody... To snad nemuže ani zamrznout. Nevím proč to před pár lety šlo i bez takového kolísání...

                                    Nmillihaus - Profil | Út 22.1.2019 20:37:35

                                    Tak co kolegové, už je to zamrzlý?

                                      Ndada11 - Profil | Út 22.1.2019 19:18:34

                                      Podle grafu zase klesá 374,85.

                                        Nbrašul - Profil | Ne 20.1.2019 6:59:56 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                        Zdar a sílu Dalešáci
                                        Byl jsem to omrknout a doopravdy voda přibyla. Tři čtyři metříky ještě a máme plno. Upozorňuji ty co nechali loďky na vodě , že to začíná zamrzat a jak se ledy potom hnou loďky už tam nebudou.