Dalešice ??

Dobrý den.Sem mi prosím pište vaše zážitky z ryb na Jihlavě 7-8.Děkuji
Autor diskuse: Lukáš Uhlíř - Profil , 26.4.2006 kaprařina - ostatní
Dále moderují: dada11 Profil + Starc55 Profil + bleha Profil + matej@ Profil + vladěna Profil + Ned Profil

Jak velký kapry nejčastěji chytáte na dalešicích?

A) 40-50 cm43%

B) 50-60 cm20%

C) 60-70 cm8%

D) větší..30%

Od 27.5.2009 hlasovalo 240 čtenářů.

Ndada11 - Profil | Pá 18.1.2019 22:24:26

alfonz42 >> MŇAM

    Nalfonz42 - Profil | Pá 18.1.2019 22:20:49

    dada11 >> Píchat se nebudeme, raději dáme kotel mešního piva 😊😎

      Ndada11 - Profil | Pá 18.1.2019 22:11:55

      alfonz42 >> Mužem se i mečovat. Kdo koho dřív zapíchne 😀

        Nalfonz42 - Profil | Pá 18.1.2019 22:09:19

        dada11 >> Už se těším na naši společnou modlitbu ráno, v poledne a večer. Půlnoční si taky dáme 😂🤣😂🤣

          Ndada11 - Profil | Pá 18.1.2019 22:03:10

          alfonz42 >> Právě jsi urazil svatého mně. A to se ti vymstí 😀

            Nalfonz42 - Profil | Pá 18.1.2019 21:59:23

            dada11 >> co naděláš 😂😂😂

              Ndada11 - Profil | Pá 18.1.2019 21:57:17

              alfonz42 >> Ty hade 😀

                Nalfonz42 - Profil | Pá 18.1.2019 21:55:48

                dada11 >> Tobě cestička do kostela už zarostla 😛😛😛

                  Ndada11 - Profil | Pá 18.1.2019 21:54:23

                  Martian >> Modleme se 😀🙏🙏🙏

                    NMartian - Profil | Pá 18.1.2019 17:03:30

                    dada11 >> tak pokud se udrží přítok, to by mohlo... Uvidíme

                      Ndada11 - Profil | Pá 18.1.2019 15:37:14

                      Martian >> Ještě aspoň metr by neuškodilo.

                        Nmillihaus - Profil | Pá 18.1.2019 13:51:49

                        Martian >> Nazdar, daří se výborně. Času by mohlo být víc a jako každý
                        rok mám letos předsevzetí, že tomu dám víc jak loni. No a dopadne to zase stejně. Práce, rodina
                        a na ryby minimum času.😥

                          NJelcin_m - Profil | Pá 18.1.2019 12:35:33

                          Voda super, ale ten klid jakej tam je teď, ten kdyby vydrzel celý rok. Byli jste uz zkouset letos? Ja zatim jen feedery, na kapry to pro mě ještě neni

                            Nbleha - Profil | Pá 18.1.2019 7:54:55

                            Martian >> Pšššt, ať je nevyplašíš! :-)

                              NMartian - Profil | Čt 17.1.2019 22:45:46

                              millihaus >> zdar draku, no jéje... Jak se daří?

                                Nmillihaus - Profil | Čt 17.1.2019 19:39:00

                                Martian >> Čau, ještě by to kousek chtělo. No a hlavně, aby to vydrželo co nejdéle!!👍

                                  NMartian - Profil | Čt 17.1.2019 18:17:22

                                  To je tak úžasný jak se na grafu objevilo 377...

                                    Ndada11 - Profil | Ne 6.1.2019 10:56:27

                                    Tomajo >> Tak koukej vrátit aspoň o dva metry ☕🍻🍻😀

                                      Nladan1303 - Profil | Ne 6.1.2019 9:57:13

                                      takže pro upřesnění-vodu chlastaj ryby,Eda si napouští bazén a Tomáš s ní splachuje hajzl.pak se divíte že je dalas prázdný-)))

                                        Nladan1303 - Profil | Ne 6.1.2019 9:54:19

                                        Martian >> :-))))).