Dalešice ??

Dobrý den.Sem mi prosím pište vaše zážitky z ryb na Jihlavě 7-8.Děkuji
Autor diskuse: Lukáš Uhlíř - Profil , 26.4.2006 kaprařina - ostatní
Dále moderují: dada11 Profil + Starc55 Profil + bleha Profil + matej@ Profil + vladěna Profil + Ned Profil

Jak velký kapry nejčastěji chytáte na dalešicích?

A) 40-50 cm43%

B) 50-60 cm20%

C) 60-70 cm8%

D) větší..30%

Od 27.5.2009 hlasovalo 240 čtenářů.

Nladan1303 - Profil | Ne 6.1.2019 9:53:45

Tomajo >> ahoj Tome,záhada je objasněna-)))))))

    NMartian - Profil | Ne 6.1.2019 9:50:11

    ladan1303 >> jestli si Eda nenapouští bazén 😀😀😀

      NTomajo - Profil | Ne 6.1.2019 9:42:04

      ladan1303 >> Ladi to jsem byl já, nabral jsem si včera u řeky pár kyblu vody na splachování 😁

        Nladan1303 - Profil | Ne 6.1.2019 9:41:53

        Martian >> uvidíme co na to EDA

          NMartian - Profil | Ne 6.1.2019 9:40:09

          ladan1303 >> záhada

            Nladan1303 - Profil | Ne 6.1.2019 9:17:31

            Serjoža >> wole-)))))))))))))))......!!!!!!!!

              NSerjoža - Profil | Ne 6.1.2019 9:14:36 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

              ladan1303 >> To chlastají ryby po cestě!!aspoň je vidět co je tam ryb!!

                Nladan1303 - Profil | Ne 6.1.2019 8:56:24

                někdo nám chlastá vodu.řekou protéká přes šest kubíků ale do přehrady vtéká pět a půl kubíků.a nebo si z nás ti kubíci dělají srandu-)))

                  NBobo10 - Profil | So 5.1.2019 12:19:01

                  No mě spíš štvalo 3m dolů :-(

                    Nladan1303 - Profil | So 5.1.2019 9:32:30

                    Martian >> ještě pět jar a je to narvaný-))))

                      NMartian - Profil | So 5.1.2019 0:12:46

                      EDAmrk >> jak už se na grafu pár dní ukazuje 376, tak už je to veselejší... Tak se těším na jaro na 380 😁

                        NEDAmrk - Profil | Pá 4.1.2019 22:25:29

                        Od 15.12.2018 k dnešnímu dni 110cm. Aktualni přepočtená 375,40.

                          NMartian - Profil | Pá 4.1.2019 21:41:46

                          Bobo10 >> buď rád aspoň za ten metr nahoru...

                            NBobo10 - Profil | Pá 4.1.2019 19:29:40

                            Zrovna jsem to dočetl. Tak jsem se musel doopravdy upřímně pousmát. Ty Dalešice jsou smutnej příběh.

                              NSerjoža - Profil | Út 25.12.2018 10:39:33

                              Starc55 >> Eště je tam stará silnic na tym ostruvku.ted už to tam není.

                                NStarc55 - Profil | Út 25.12.2018 10:37:43

                                ladan1303 - 24.12.2018 20:01:56 To je fotka stará 40 let... To s tím ještě tak nehejbali jak teď.

                                  Nladan1303 - Profil | Po 24.12.2018 20:01:56

                                  Starc55 >> probůh a kde to mají, tolik vody

                                    NStarc55 - Profil | Po 24.12.2018 16:28:57 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                    Hezké vánoční svátky a v roce 2019 hodně krásných rybářských zážitků všem kdo má rád rybolov
                                    na Dalešické přehradě.