NDring - Profil | St 10.3.2010 19:47:54
Igelet >> pekna jatelina, tam se fakt jezdi na kapry a ne na zajice ? :)
NIgelet - Profil | Po 18.1.2010 14:45:31
ROCC0 >> LOZNAFOSNA >> jestli karči bude hejbat s vodou tak je to taky průser
NKaprxx - Profil | Po 18.1.2010 14:42:17
domluvím se po telefonu aspon trochu??
NIgelet - Profil | Po 18.1.2010 14:39:58
ROCC0 >> LOZNAFOSNA >> v loni na č. 6 dva bivaky a v pohodě lepší než běhat v noci a plašit si to
NKaprxx - Profil | Po 18.1.2010 14:36:55
chtěl bych jet tak duben květen tak snad náký místo bude
Nfeki - Profil | Po 18.1.2010 14:34:02
Kaprxx >> obsadena na 100 pero,nie je!!!!
NKaprxx - Profil | Po 18.1.2010 14:33:07
tak jestli někdo můžete tak mi dejte to číslo at tam můžu zavolat náký stránky mají??
NKaprxx - Profil | Po 18.1.2010 14:24:12
aha díky a nevolal tam ted někdo jestli tam má vůbec cenu volat jestli to není zamlácený na rok dopředu???
Nfeki - Profil | Po 18.1.2010 14:19:34
Kaprxx >> jedine telef.kontakt so spravcom haromfy.
NKaprxx - Profil | Po 18.1.2010 14:14:09
kde se dá mrknout jak je zarezervováno chytáni 2010????
Nfoxxx - Profil | Po 18.1.2010 13:55:26
feki >> V pohodě,to se nic neděje,jen mi to překvapilo,tak jsem se optal...:-))
Nfeki - Profil | Po 18.1.2010 13:54:35
foxxx >> jasne,soorry,som to ale riadna Wokurka:-)
Nfoxxx - Profil | Po 18.1.2010 13:46:53
feki >> No mně to zarazilo,tak jsem se zeptal.My jsme platily za 6 dní 42600 Forintů (cca.4200Kč) na osobu včetně lodě... Ty jsi uvedl 1500 Euro.Nebo jsem to špatně pochopil?Nemělo to být 150 Euro?
Nfeki - Profil | Po 18.1.2010 13:30:15
rices >> Risko nakolko robiš v tom istom fachu ako ja,tak ja mam baby ako bonus,!!!!!nechces mi povedat,že u teba to je inač :-)))))))))
Nfeki - Profil | Po 18.1.2010 13:26:57
foxxx >> Romane,je to ako pise LC,ceny sa menia,vlani som bol dva krat raz v marci na 11-ke,a v aprili na 6ke,mas v cene rocny listok,povolenku na tri pruty,plavidlo,smeti,drevo,sprcha nie je v cene stoji 700 forintov,este mas v cene prichodne- dva stamprliky kaprieho moču ala Karči(podla chuti),ale viac neodporučam,na zajednanie miesta je už asi dost pozde!!!! myslim lepsie fleky,alebo fleky s najvačšou hektarovostou.
Nbrabec(honzak) - Profil | Ne 17.1.2010 13:27:46
v loni byla cena za tři pruty na 9 dnů 170 eur,sprchy se platí zvlášť v penzionu,ideální čas na zamluvení je prosinec,byl sem u Karčiho začátkem prosince a měl skoro plno.
NLuděk Černý(Lc1) - Profil | Ne 17.1.2010 12:10:25
rayman >> Abych odpověděl na otázku ohledně ceny povolenky, tak mě připadalo že byla vždycky jiná. Cena se pohybuje 120-130 eur na týden. Tři udice loď, odpadky, dřevo, sprchy atd. Už jsem tam ale déle nebyl, tak se to mohlo změnit. Nevím jak to je, ale myslím že je ideální čas si zamluvit místo
Nrices - Profil | Ne 17.1.2010 11:11:27
foxxx >> priplatok za babu ,preto tá suma
Nfoxxx - Profil | Ne 17.1.2010 0:31:33
feki >> 1500 Euro,není to nějak moc?!:-)
Nfeki - Profil | So 16.1.2010 23:57:50
cena povolenky na tri pruty na tyžden je 1500 euro+ -,mas v tom smeti,pramicu,a babu.
Nrayman - Profil | So 16.1.2010 23:25:42
Luděk Černý(Lc1) >> DObrý den , mohl bych se zeptat ještě na cenu povolenky na 2 a 3 udice a co je v ceně? Našel jsem mnoho článků z částkama ale co článek to jiná cifra a podle datumu soudim že budete mít asi nejaktuálnější zprávy. Děkuju za Odpověď Radek B.
NLuděk Černý(Lc1) - Profil | Út 29.12.2009 8:36:48
Místo č.6 je jedno z nejlepších míst na háromfě co se týká prostoru před sebou. Molo je dlouhé přesně mojich 22 kroků. Na molo se vejde bivak v mojim případě JRC quad 2man. Je potřeba si vzít sebou nějaké provazy a gumycuky. Na mole jsou různě hřebíky a vruty. Vyplatilo by se vzít sebou aku vrtačku a nějaké dlouhé šrouby. Nevím kdy jedeš, ale my jsme tam měli záběry jen přes noc takže jsme seděli u stolu který je na břehu před molem. Toalety máš od stolu 50metrů. A teď k samotnýmu chytání. Před tebou na pravo kouká strom z vody. Snažit se chytat ce nejblíže klidně jen 30metrů úplně to stačí. Hledat ty nejzarostlejší místa na vodě. Není tam co hledat, žádný zlomy atd. Hloubka cca. 1,8m. Montáže jsem používal: In-line olovo 130gr-170gr podle vzdálenosti, návazec balistic 35lb a háček ashima 887 vel.6. Bez tygřího ořehu tam ani nejezdi a nebo si vem pánvičku a můžeš dokola smažit američany..o)§ Nejlepší kombinace z mojí zkušenosti 2x tygří ořech + pop up bílá čokoláda mainline. Krmit 30-50 zrny tygřáku poměrně do široka + 20 kuliček boilie dále od montáže. Při záběru zvednu pouze prut a nic nedělám , jen max povolím když by byl velký tah od ryby. Ten co pádluje čistí a povoluje vlasec, není vůbec kam spěchat. Zdolávej až nad rybou. Budu na carp schow v Břeclavi 16.ledna pokud by jsi chtěl namaluji ti kam jsme to dávali. Ať se daří
NKyselinár - Profil | Po 28.12.2009 22:25:17
Asheran >> ver mi že nie je to také hrozné ako to vyzerá...je to len iné...
NAsheran - Profil | Po 28.12.2009 22:20:45
Na tom něco bude,je to holt pro zkušený borce.No snad k tomu taky jednou dospěju.
NKyselinár - Profil | Po 28.12.2009 22:19:07
Asheran >> choď sa tam raz pozrieť a uvidíš,,,buď sa ti to zapáči alebo nie,,,ja tam možno tento rok pôjdem oslavovať vzťazstvo z výťazmi,,,ale plánujem ísť viac na juh,,,
NTomajo - Profil | Po 28.12.2009 22:12:26
Asheran >> je to prostě jinej druh lovu, než klasika na volné vodě. Musíš u toho taky trochu přemýšlet, vymýšlet a pak máš ohromnou radost z toho, že se ti to povedlo :-)
Nrománek - Profil | Po 28.12.2009 22:09:42
asi profláklej revír co???
NAsheran - Profil | Po 28.12.2009 22:08:47
Zdarec,vím,že se na tuhle vodu hodně jezdí.Mohl by mi někdo vysvětlit ,co je naní tak zvláštního?Donedávna bych si myslel,že se na takovýhle vodě chytat ani nedá.Vždyť to musí bejt strašnej opruz chytat v leknínech.Nevim,kolik je to km,ale možná by se dalo najít něco lepšího ve stejný vzálenosti ne?
NKyselinár - Profil | Po 28.12.2009 21:20:08
ROCC0 >> LOZNAFOSNA >> toto bol môj naj,,,nie je to obor,ale celý po mne... :-)))
NKyselinár - Profil | Po 28.12.2009 21:11:01
ROCC0 >> LOZNAFOSNA >> toto bode tvoj neprieteľ č.1.
NKyselinár - Profil | Po 28.12.2009 21:03:45
ROCC0 >> LOZNAFOSNA >> no niečo sa podarilo...
NLOZNAFOSNA - Profil | Po 28.12.2009 20:55:11
Kyselinár >> Budu tam dvanáct dnů tak snad něco vymyslím. Ještě se teda pochlub co ste dostali do podběráku?
NKyselinár - Profil | Po 28.12.2009 20:52:09
ROCC0 >> LOZNAFOSNA >> na plávačky som tam nechytal,ale niečo na tom bude,ten Amík to zrejme nevie tak spracovať ako keď to má položené na dne.rozprávali že sladké gule,,,no vyskúšaj.Montáže som používal najskôr z odpadávajúcim olovom,ale používal som ak z priebežným,samozrejme na pevno,meter olovenky a 20-30m.šnúry.Kamarát skúšal veľké gule v zmrštovačke,ale či to niečo selektovalo si nepamätám...hej mal som aj jedno miesto ktoré som celú dobu krmil,,,až som ích prekrmil :-))) skús to možno ti to tak bude fungovať...
NLOZNAFOSNA - Profil | Po 28.12.2009 20:39:23
Kyselinár >> Prej tam dost šlapou i Plovoučky a pop-up? Co montáže? Měl si i třeba jedno místo které si krmil celou dobu výpravy? Dá se tam selektovat i třeba velkou koulí ve smrštovačce, nebo platí na sumečka jen tygrák? Se sumečkem sem se ještě nesetkal.
NKyselinár - Profil | Po 28.12.2009 20:34:08
Vydra12 >> jasné Karči rozumie česky,,,,no v dedine budeš potrebovať ruky aj nohy,,,
NKyselinár - Profil | Po 28.12.2009 20:31:30
ROCC0 >> LOZNAFOSNA >> no ak si sledoval na jeseň Green hell tak už asi vieš že gule tam moc nešlapú,čo nie je tak úplne pravda,záleží v akej kondícii bude sumček americký,,,tigráč si určite ber :-))) čo sa týka miesta,môžeš chytať aj 5m.od móla a môžeš to voziť aj 150m.nehĺadaj veľké oká,dávaj to do najvädšieho bordelu.Ver mi že Háromfa je pod hladinou trošku iná ako vyzerá na hladine(mám Aqua-vu) tak že to viem z istotou.Skús poklepať po dne,možno budeš prekvapený :-))) čo sa týka gúl,,,nespoliehaj sa že tie najdrakšie sú na Háromfe aj tie najlepšie a čo sa týka krmenia...bol som tam tento rok v máji,prišli sme tam,rozložili veci kamerát naviazal udice,zabil tigráč,nadlahčil korkom zaviezol,zakrnil a chytal.Chytal na 3,udice a každý deň mal dva tri záberi na každú,,to ho v stredu prestalo baviť a začal chytať na tigráč bez krmenia,samozrejme vždy do iného oka,,a predstav si že tie kapre to brali tiež.Tak že skôr ako tam začneš sypať daj iba jednu gulu a nič k nej.Ak sa ti to bude zdať málo,použi ten slogan"stačí len pár guliček"ale doslova!pár sú gule dve!tú druhú rozpol...PS:ešte ťa niečo zaujíma?
NVydra12 - Profil | Po 28.12.2009 20:12:10
Dá se tam domluvit i česky
NLOZNAFOSNA - Profil | Po 28.12.2009 19:54:18
Kyselinár >> 30 metrů? Sakra to je dálka, bivak nebudu stavět na mole ale je asi v tom případě docela dost možné že na mole budu trávit spoustu času. Pokud počasí dovolí budu mít lehátko u prutů. Zajímá mě co si chytal, jestli sou ve vodě nějaké zajímavé místa, jaké montáže si používal, zajíma mě skoro všechno.
NKyselinár - Profil | Po 28.12.2009 19:46:44
ROCC0 >> LOZNAFOSNA >> áno je to presne ono,fotené skoro na jar.V lete je to trošku viac zarastené :-))) osobne si myslím že miesta č.4.5 a 6.sú jedny z najlepších na pravej strane,to ale nič neznamená.Ryby sa tam dajú chytiť na každom fleku.Keď že 6ka je asi na 30m.móle máš dve možnosti,buď si byvak rozložíš tam,alebo budeš behať po každom zábere po móle a robiť buchot,,,čo si to ešte chcel vedieť?
NKyselinár - Profil | Po 28.12.2009 19:16:58
ROCC0 >> LOZNAFOSNA >> ukáž tie fotky ktoré si pozeral,,,
Nkotrč - Profil | Po 28.12.2009 19:14:08
Tomajo >> říkal jsem si že bych časem vyrazil za exotikou :-D
NLOZNAFOSNA - Profil | Po 28.12.2009 19:12:27
Kyselinár >> jak to na místě vypadá, jestli fotky co ukazují na stránkách odpovídají skutečnosti, a hlavně co pod vodou na tomhle místě, co se osvědčilo, prostě všeobecné info o tomto místě.
NTomajo - Profil | Po 28.12.2009 19:12:05
kotrč >> sned tam nechceš jet?
NLOZNAFOSNA - Profil | Po 28.12.2009 19:10:10
kotrč >> Přesnou cenu nevím, to na 100% zjistím až na místě, každý říká jinak počítám 500kč i s lodí na místě/ den.
NKyselinár - Profil | Po 28.12.2009 19:10:06
ROCC0 >> LOZNAFOSNA >> čo konkrétne ťa zaujíma?
NElis - Profil | Po 28.12.2009 19:09:09
kotrč >> kolem 3500 kč.
Nkotrč - Profil | Po 28.12.2009 19:05:37
ROCC0 >> LOZNAFOSNA >> Zdar kolik tam stojí povolení na týden v Kč bo eurech
NLOZNAFOSNA - Profil | Po 28.12.2009 18:45:40
Rád bych oživil tuhle otázku. Jelikož jedu na Háromfu a ještě sem tam nebyl rád bych s někým pokecal. Mám rezervovaný flek číslo 6 a rád bych se o něm dozvěděl něco víc, lovil na něm někdo?
NIgelet - Profil | Čt 24.9.2009 14:19:33
Kyselinár >> chytal jsi tam někdy v prosinci ?
NIgelet - Profil | Čt 24.9.2009 14:16:14
Honzas >> nazdar příteli chtěl jsem se zeptat kolik tam bylo lidí v tom listopadu a jak se vám zadařilo dík za odpověď
Nfoxxx - Profil | Čt 24.9.2009 10:14:46
Kyselinár >> To máš pravdu...snad Háromfa Háromfou ještě dlouho zůstane:-)
NKyselinár - Profil | Čt 24.9.2009 9:31:01
foxxx >> tá otázka bude aktualna do vtedy do kedy bude Háromfa Háromfou pre tých čo tam ešte pôjdu...
Nfoxxx - Profil | St 23.9.2009 22:04:45
Kyselinár >> Otázka je sice tři roky stará:-) A jak se Ti zadařilo na čtyřce?
NKyselinár - Profil | St 23.9.2009 21:34:18
P7K >> na 4.ke som bol na jar a idem tam aj o dva týždne...
NMartin - Havířov | St 12.4.2006 19:50:00
Ondra (tloušťák) - ® : no chceme tam vyrazit příští rok v dubnu, je to sice až za rok, ale už teď se těším, bude to asi velice pěkná voda, ale za 10 dní ji snad pokoříme a nějakého kapra 20+ snad.......chytnem :-))) Hlavně bude 10 dní klidu a nonstop lovu :-)))
NMartin - Havířov | St 12.4.2006 19:44:35
Ondra (tloušťák) - ® : tak to jsi cca 9999-tý v řadě :-))) Ondro tam se chytaj Kapři a né tloušti !!! Co bys tam dělal ?
NT.A. | St 12.4.2006 19:10:31
Ondra(tloušťák): běž si plácat ty svoje bláboly do Kocháčova hnojníku
NOndra (tloušťák) - Profil | St 12.4.2006 18:37:03
m.kindl: Ty už jsi tam lovil?
Havířovák: Pokud by jsi měl místo v autě jedu s tebou.-)))
Nm.kindl - Profil | St 12.4.2006 7:41:52
Martin - Havířov - ® jestli nějakou pěknou třicítku,tak doporučuju na E55 :-)
Nsnake | Út 11.4.2006 22:53:44
OK to je pravda a je fakt že trofejáka můžeš potkat kdekoli.
NHonzas - Profil | Út 11.4.2006 22:13:33
Sto hlav - sto názorů. Stejně se nedá poradit tak, aby se člověk hned trefil do těch větších ryb. Každý kdo tam přijede musí neustále pozorovat vodu a v noci poslouchat každé šplouchnutí, aby se dokázal přizpůsobit momentálnímu výskytu ryb.
NMartin - Havířov | Út 11.4.2006 21:34:12
Hoši se sakra domluvte, tam chci jed v dubnu 2007 :-)) Abych nechytal jen Maďary v kukuřici :-)))
Nsnake | Út 11.4.2006 20:38:41
Honzas-Já bych řek že nahoru do té mělčiny vyjíždí ti větší kapři jen v době tření a po většinu času v klidnějších částech jezera a to v těch nejhustších trsech nehledě na to že na vršku u míst 8,9a10 se mi nelíbý tostaré rákosové koryto nad vodou jak kapr zajede za něj tak je zle a navíc je blízko břehu a nepřejedeš ho lodí volil bych varyantu místa 17-18 větší klid a husté stulíky.
NHonzas - Profil | Út 11.4.2006 19:28:36
Martin : Připrav se spíš na ryby okolo 10 kg. Není to voda, kde by se stabilně chytali kapři okolo 20 kg. Myslím, že tyto kousky jsou tam už dost opatrné a není jednoduché dostat se jim na kobylku. Každopádně chytat přímo v leknínech nebo v okách. Opakuji, že na jaře bych si vybral zadní část přehrady, kde je méně vody. Krmení jen trochu k montáži a kvalitní, žádné velké koberce, jinak budeš jezdit jen pro 6 kg kapříky. Někdy je alfou a omegou úspěchu použitá směs a esence..
NMartin - Havířov | Ne 9.4.2006 23:04:24
snake - ® + zdendik - ® : kašlete na to, hlavně mi řekněte, kam to mám nahodit, nebo zavézt, abych vytáhl tu 30+ :-)))
Nbrabec - Profil | Ne 9.4.2006 22:59:05
snake - ®,jasně že o nic nejde,hlavně že tam je hezky;-)))
Nsnake | Ne 9.4.2006 19:25:24
Vždyť je to jedno taky se nechci hádat a o nic nejde :-))
Nzdendik - Profil | Ne 9.4.2006 19:12:19
No je to divný ty stromy a keře mi tam nějak neseděj ale nechci se Vám do toho míchat
Nsnake | Ne 9.4.2006 19:11:06
zdendik-Loni v dubnu
Nzdendik - Profil | Ne 9.4.2006 19:01:19
Kdy je focený to tvoje??nějak mi tam chybějí ty stromy:-(