Kaprařské jádro

Volná "neodborná" diskuse na téma kaprařina.
Autor diskuse: Martin M. - Profil , 8.3.2006 kaprařina - ostatní

Drahoš - Profil | Pá 21.11.2008 16:02:41

bába >> Tobě taky ... Tady chčije a chčije... Počasí pod psa....:o(

    bába - Profil | Pá 21.11.2008 16:00:07

    dobré odpoledne fšem :-)

      Mikyrybář - Profil | Pá 21.11.2008 15:26:29

      Luděk Černý(Lc1) >> jsi zlatíčko

        Luděk Černý(Lc1) - Profil | Pá 21.11.2008 15:25:22

        Mikyrybář >> +420 724 645 834 - p. SladkýE

          Mikyrybář - Profil | Pá 21.11.2008 15:24:35

          Luděk Černý(Lc1) >> telefónek by nebyl?

            Mikyrybář - Profil | Pá 21.11.2008 15:23:51

            Luděk Černý(Lc1) >> do pr......., a něco jinýho tam nefunguje, penziony atd

              Luděk Černý(Lc1) - Profil | Pá 21.11.2008 15:23:36

              Mikyrybář >> mailto:domov@spsbv.cz

                Luděk Černý(Lc1) - Profil | Pá 21.11.2008 15:22:46

                Mikyrybář >> Ta ubytovna je už obsazená, )?

                  Mikyrybář - Profil | Pá 21.11.2008 15:21:18

                  lidičky, help, potřeboval bych zajistit ubytování pro 7 lidí v Břeclavi na CSM, nemáte nějaký tip?

                    Pvl - Profil | Pá 21.11.2008 12:21:50

                    Martin - Havířov >> Musím taky pracovat ne ... Nemůžu tady stále sedět

                      Martin - Havířov - Profil | Pá 21.11.2008 12:18:01

                      Pvl >> : kuwa kde si se flákal dědo :o))

                        Pvl - Profil | Pá 21.11.2008 12:16:44

                        Zdar a pěkný páteční votpoledne :o§)

                          Martin - Havířov - Profil | Pá 21.11.2008 8:07:40

                          zdarec fšem, konečně je pátek

                            Maxwell - Profil | Pá 21.11.2008 8:06:56

                            Nazdar ptactvo!
                            Pěkná dietka, schvaluji!!!!Hned bych si pláteček zakrojil....:-))

                              Ágnes - Profil | Pá 21.11.2008 8:04:46

                              liborcarp >> krásné páteční ráno, tak už nám padaj ty velký bíly součástky :-))

                                Turňa - Profil | Pá 21.11.2008 7:46:43

                                Hezké bodré ráno, zatím jen liboroviskaprem, ostatním, až se ukáží,
                                jinak móc krásný bůčíček od scorpiho.

                                  liborcarp - Profil | Pá 21.11.2008 7:25:47

                                  scorpi - ® -no taky dobrá prácička.-)Jo dobré deštivé ráno.-)

                                    scorpi - Profil | Čt 20.11.2008 22:15:01

                                    Ještě vcelku

                                      scorpi - Profil | Čt 20.11.2008 22:14:11

                                      Vy labužníci kuku

                                        Drahoš - Profil | Čt 20.11.2008 20:40:13

                                        liborcarp >> Ok Zdar borci....jdu na šuplík...:o)