Kaprařské jádro

Volná "neodborná" diskuse na téma kaprařina.
Autor diskuse: Martin M. - Profil , 8.3.2006 kaprařina - ostatní

Nliborcarp - Profil | Pá 21.11.2008 18:16:51

bába - ®-tak nahoď téma.

    NLuděk Černý(Lc1) - Profil | Pá 21.11.2008 18:16:45

    Zdarec)

      Nbába - Profil | Pá 21.11.2008 18:15:39

      liborcarp >> nic mě nenapadá a fotek moc není vždyť víš, ale čekal sem že to napíšeš :-)))

        Nbába - Profil | Pá 21.11.2008 18:13:57

        certbert >> čus .-)

          Nliborcarp - Profil | Pá 21.11.2008 18:11:06

          bába - ® -tak nahoď téma,nebo dej pár fotek nebo něco dělej ,no je to na tobě,tak čekáme.-)

            Ncertbert - Profil | Pá 21.11.2008 18:10:17

            bába >> jsou jen ty smrdíš u Pc jinak zdar všem-:o))

              Nbába - Profil | Pá 21.11.2008 18:09:19

              No to je to tu dnes mrtvé, přece nejsou všici na rybách v takovém hnusu :-)

                Nliborcarp - Profil | Pá 21.11.2008 17:52:47

                bába - ® -ani jedno.

                  Nbába - Profil | Pá 21.11.2008 17:51:54

                  liborcarp >> myslel sem jedno po jídle .-)

                    Nliborcarp - Profil | Pá 21.11.2008 17:49:19

                    bába - ® -ne,zejtra hokna,pozejtří hokna atd............

                      Nbába - Profil | Pá 21.11.2008 17:45:54

                      liborcarp >> a to nebude ani pívo ?

                        Nliborcarp - Profil | Pá 21.11.2008 17:45:15

                        bába - ® -dík, tak je po všem a hned je na světě líp.-))

                          Nbába - Profil | Pá 21.11.2008 17:32:53

                          liborcarp >> čus, přeju dobrou chuť voe .-)

                            Nliborcarp - Profil | Pá 21.11.2008 17:31:44

                            Zdar všem tak konečně po hokně a doma v teple holt chutná,malá předvečeře.Vepřové na žampijonech,taky zdravá strava.-))

                              Nbába - Profil | Pá 21.11.2008 17:07:10

                              Drahoš >> ty kaňoure :-)))))

                                NDrahoš - Profil | Pá 21.11.2008 16:53:52

                                bába >> U mne je to jasná volba.... Do pelechu s maminou Tanga a něco dobrého do šuplíku::o)))

                                  NMikyrybář - Profil | Pá 21.11.2008 16:46:25

                                  Martin - Havířov >> to je fakt, ale to by nám umrzli ......víš co? :-))

                                    NMartin - Havířov - Profil | Pá 21.11.2008 16:14:06

                                    Mikyrybář >> : zdar Míro, hele nebo 3 biwoně, to výjde levněji :o)))

                                      Nbába - Profil | Pá 21.11.2008 16:06:11

                                      Drahoš >> dnes to vidím na nějakou útulnou hospůdku kde pěkně hrajou, to je prostě jasná volba :-))))

                                        Nbába - Profil | Pá 21.11.2008 16:04:54

                                        Drahoš >> čao, tady chčije se sněhem a vítr jak kráva, fakt hnus :-(