Kaprařské jádro

Volná "neodborná" diskuse na téma kaprařina.
Autor diskuse: Martin M. - Profil , 8.3.2006 kaprařina - ostatní

Nliborcarp - Profil | Čt 20.11.2008 20:37:07

bába - ® -jdi dělat ají bulatínku dobrou noc a nezapomeň si vzít na noc dudlíčka.-))

    Nliborcarp - Profil | Čt 20.11.2008 20:35:38

    Drahoš - ®-zeptám se šoféra a dám ti vědět,místo bude,bábu nacpem do kufru.-))

      Nbába - Profil | Čt 20.11.2008 20:34:12

      No nic borci, du dělat ají, přeju úspěšnej páteční pracovní den a dobrou noc .-)

        NDrahoš - Profil | Čt 20.11.2008 20:26:24

        bába >> No no neboj to unesu...Ještě jsem čerstvě zrehabilitován...:o))

          NDrahoš - Profil | Čt 20.11.2008 20:25:47

          liborcarp >> Mám Ale exkurze je druhým směrem Tak by bylo jednoduší Vás počkat ,naložit do auta a..jet...

            Nbába - Profil | Čt 20.11.2008 20:20:15

            liborcarp >> on určitě neunese ty šnicle, tak bude chtít pomoct :-)))

              Nliborcarp - Profil | Čt 20.11.2008 20:18:38

              Drahoš - ® -ty se tam nemáš jak dostat?

                NDrahoš - Profil | Čt 20.11.2008 20:17:27

                liborcarp >> 13 prosince máme trenig z práce Tak se těšte...:o))

                  NDrahoš - Profil | Čt 20.11.2008 20:16:25

                  liborcarp >> Kam do Břeclavy?? Asi ano..Jak jedete ..Určo přes Brno.. Nejde to přes Přerov??

                    Nliborcarp - Profil | Čt 20.11.2008 20:15:58

                    Drahoš - ®-začni trénovat.-))

                      NDrahoš - Profil | Čt 20.11.2008 20:14:45

                      bába >> JJ A pak bude Matony už není...:o)) že to netrefíš Wo severskou...:o))) To znám... to už jsem zažil..:o))

                        Nliborcarp - Profil | Čt 20.11.2008 20:14:41

                        Drahoš - ® -Dojedem v pátek na oběd a v neděli po snídani valíme domů,takže si vem doma propustku.-))

                          Nbába - Profil | Čt 20.11.2008 20:11:20

                          Drahoš >> to nevím čeče, asi se to bude řešit až na místě, ne ne žádnej alkohol bereme hafo belení minerální vody :-)))))

                            NDrahoš - Profil | Čt 20.11.2008 20:08:03

                            bába >> Koulí je všade dosti..Záleží kolik bude koulařů?? kuwa to zase bude v alejích nablito...:o))

                              Nbába - Profil | Čt 20.11.2008 20:05:59

                              Drahoš >> budeme tam brzo a budeme fšude :-) :-)))))

                                NDrahoš - Profil | Čt 20.11.2008 20:02:23

                                bába >> Omluva musel jsem zmiznout ještě do hokny..Jinak exkurze dle domluvy Záleží v kolik a kam dorazíte....

                                  Nbába - Profil | Čt 20.11.2008 19:45:29

                                  Maxwell >> krásná práce, du si taky něco štípnout .-)

                                    Nliborcarp - Profil | Čt 20.11.2008 19:38:49

                                    Maxwell - ®-nech si chutnat,taky si něco zdravého nandám.-)

                                      NMaxwell - Profil | Čt 20.11.2008 19:38:16

                                      A finále......

                                        NMaxwell - Profil | Čt 20.11.2008 19:37:57

                                        Příprava ovocného salátku se sirupem z vanilkového lusku a citronové trávy.....