Kaprařské jádro

Volná "neodborná" diskuse na téma kaprařina.
Autor diskuse: Martin M. - Profil , 8.3.2006 kaprařina - ostatní

Nbába - Profil | Út 18.11.2008 17:54:46

liborcarp >> ne nic a basta kua !

    Nbába - Profil | Út 18.11.2008 17:54:13

    Maxwell >> no jo vlastě, říkal že tě večír fotil v bivoni :-))))

      Nliborcarp - Profil | Út 18.11.2008 17:51:49

      bába - ® -ty jsi prvorozenej,tamto je už wodnož.-))

        NMaxwell - Profil | Út 18.11.2008 17:51:42

        bába >> spíš pindíka...:-))

          Nbába - Profil | Út 18.11.2008 17:51:00

          liborcarp >> tak to se mejlíš, wokurka mi ukazuje vodníka :-)))))))))

            Nbába - Profil | Út 18.11.2008 17:50:00

            liborcarp >> horde tu není, tak je to v poho :-))

              Nliborcarp - Profil | Út 18.11.2008 17:49:52

              Buldozéristi si ukazujou nafocené klíče.-))))ani očko nenasadíš.-)))

                Nliborcarp - Profil | Út 18.11.2008 17:47:51

                bába - ® -Ještě lepší to tu je když dojde Bulatín.-)))

                  Nbába - Profil | Út 18.11.2008 17:46:24

                  Zeroman >> bobekbaits >> tady je to wostrý vždy když jsou tu ti správní lidé .-)

                    Nbába - Profil | Út 18.11.2008 17:43:33

                    m.kindl >> hele moc sem také fota nedávej, mám toho dost v hokně :-))

                      NTurňa - Profil | Út 18.11.2008 17:43:25

                      m.kindl >> Ku..va - kluci potřebuju udělat jezírko, ale to by asi bylo drahý co?

                        Nm.kindl - Profil | Út 18.11.2008 17:43:15

                        Turňa - ® To si z toho olova musíš sundat ty plachtičky :-)

                          Nbába - Profil | Út 18.11.2008 17:42:34

                          liborcarp >> hele neser! , žádnej bulatin a žádná halp buňka :-)))

                            NTurňa - Profil | Út 18.11.2008 17:41:27

                            Fishky >> Já to zkusím znovu, s jiným měřákem, jinak to jsou 3 lb, Antaresy /a taky jsem to měl po větru ó)/

                              Nliborcarp - Profil | Út 18.11.2008 17:41:21

                              m.kindl - ®-ta ve prostŘed je sfaČinÁŘka?.-))))

                                Nbába - Profil | Út 18.11.2008 17:41:09

                                m.kindl >> no jó ty si tady chyběl :-)))) Kua zase hlídání u compu ? :-)))

                                  Nliborcarp - Profil | Út 18.11.2008 17:40:39

                                  bobekbaits - ®-já budu dělat rozhodčího protože házet neumím a lapu Mastodonty pod nohama.-)))

                                    Nm.kindl - Profil | Út 18.11.2008 17:40:31

                                    Bulatin - ® Tady máš jednu vod fochu...vzpomenu si a bolej mě ruce.....brr....Nevím co to znamená ale jsem ten nejčistší uprostřed :-)))

                                      Nliborcarp - Profil | Út 18.11.2008 17:39:19

                                      m.kindl - ®-pravda Bulatín má dvě přezdífky.-)))worvaň a ágnes snad toho němce nemaj.-)))

                                        NFishky - Profil | Út 18.11.2008 17:38:50

                                        Turňa >> se sestavou 12ft / 2,75Ibs / 0,35 / 18-ka koule a 80g olovo jde poslat montáž cca kolem 110m, bez koule je to o nějakých 25m dál, ale 152m, to už by bylo fakt hodně slušný :)