Kaprařské jádro

Volná "neodborná" diskuse na téma kaprařina.
Autor diskuse: Martin M. - Profil , 8.3.2006 kaprařina - ostatní

Nbobekbaits - Profil | Út 18.11.2008 17:38:37

no kokám,že se to tady nějak přivostřuje,tak kdo bude pořádat závody o nejdelší hody,taky bych se zúčastnil ?????????? :-)

    Nliborcarp - Profil | Út 18.11.2008 17:38:26

    bába - ® -zdravit budeš normálně a né jako magor a jinak ti napovím ten nick......půl..........pak už víš.-))))buldozére.-))

      Nm.kindl - Profil | Út 18.11.2008 17:38:04

      liborcarp - ® Sem si nikdy nevšim jak mám v autě uklizeno :-))
      Bulatin s Vorvaněm a Ágnes zapomněli co ?

        Nbába - Profil | Út 18.11.2008 17:37:36

        liborcarp >> myslím buldozéristy .-)

          Nbába - Profil | Út 18.11.2008 17:36:23

          liborcarp >> wo co ti de voe, to čumíš na mě ?!?! Jak já zdravím do toho je ti putna voe, tak nezlob nebo dostaneš kobrou.Nezapomeň že to mám k tobě kósek :-)))))))

            Nliborcarp - Profil | Út 18.11.2008 17:33:23

            bába - Út 18.11.2008 17:31:02-co?????

              Nliborcarp - Profil | Út 18.11.2008 17:32:09

              bába - ®pozdraf jak normální člověk a né jako magor,bodré,bré atd...........-)) a jinak máš si snad změnit nick né,už jsi zapoměl? no tak migej.

                Nbába - Profil | Út 18.11.2008 17:31:02

                liborcarp >> helééé, co máš proti kukůk wod fochu ? :-)))))

                  Nliborcarp - Profil | Út 18.11.2008 17:29:56

                  Turňa - ® -to je won,wokurka buldozérista.-)

                    Nbába - Profil | Út 18.11.2008 17:26:42

                    Brého wodpolodna přeji :-)

                      Nliborcarp - Profil | Út 18.11.2008 17:26:26

                      Turňa - ® -nejdelší hod a to bez koule hází tento pacient,on to umí a všem nám natřel vždy prdel.Viděl jsem hod s tím kmenem 0.30mm ale bez koule ...krásnejch 140m,takže ?No já vím že rarach je prdel ale jinak házet víc jak 100m a ještě s nástrahou a ještě s lanem prdel není,ale stejně to o tom není.Šokáč, slabej vlasec ,dobrej odhozovej prut,dobrej vlasec,dobrej navos ale hlavně mít něco naházeného a prostě to umět.Pak možná někdy těch tvejch x metrů hodíš.

                        Nbobekbaits - Profil | Út 18.11.2008 17:25:35

                        liborcarp:to mi spadl kámen ze srdce,že jsem na tom nebyl špatně jenom já.Mluvil jsem dneska i s Karolínou,taky říkala,že to bylo špatný.Věci jsem ještě nezazimoval,taky se ještě chystam.

                          Nliborcarp - Profil | Út 18.11.2008 17:22:00

                          bobekbaits - ®-Bud v klidu,takže když na to nic nešlo tak tam prostě nejsou a nebo nechtěj žrát,mi dopadli také skoro špatně ale víme ž to počasí nebylo zrovna nej a také místo nebylo zrovna top.Příště to uděláme jinak a prostě jim to nandáme,ještě je času dost.-)

                            NTurňa - Profil | Út 18.11.2008 17:18:00

                            liborcarp >> Jo to je možný, já se nebráním, však toho máte za sebou víc, kopnu do roho a "rarach" byl míněn v dobrém!

                              Nbobekbaits - Profil | Út 18.11.2008 17:16:00

                              liborcarp:ahoj ve spolek.Tak zase zero,jsem asi nemehlo,dám se na muškařinu,nebo na hraní kuliček a bude klid :-)

                                Nliborcarp - Profil | Út 18.11.2008 17:15:35

                                Turňa - ®-no kamaráde ted jsme to zkoušeli kmen 0.31mm 1koule 20.mm a cca tak max 85m.Takže si kup pořádné měřidlo rarachu.-))Wono se to zdá že to letí daleko ale když to změříš (pořádně) třeba GPS,tak ti spadne brada.

                                  NPvl - Profil | Út 18.11.2008 17:15:10

                                  Turňa >> zdar, Asi se budeš divit .

                                    NTurňa - Profil | Út 18.11.2008 17:10:41

                                    liborcarp >> Dej pokoj, ty rarachu, třeba je fakt blbý měřidlo, zkusím to o víkend znovu s jiným měřidlem, pak se uvidí!
                                    Stejně tak i LČ a ostatní zdar!

                                      Nliborcarp - Profil | Út 18.11.2008 16:55:23

                                      Zdar všem i těm co v poho hážou víc jak 150m a ještě s kmenem 0.32mm.-)))

                                        NPvl - Profil | Út 18.11.2008 16:50:02

                                        Dobrého večera přeji :o§)