Kaprařské jádro

Volná "neodborná" diskuse na téma kaprařina.
Autor diskuse: Martin M. - Profil , 8.3.2006 kaprařina - ostatní

NFishky - Profil | Út 18.11.2008 16:04:27

Luděk Černý(Lc1) >> nějak si utěšovat ego musím, když jinak to stojí za houby :o))

    NLuděk Černý(Lc1) - Profil | Út 18.11.2008 15:56:40

    Fishky >> Pro tebe to je škoda pak to stejně všechno prodáš na Mrku v bazaru..o)§

      NFishky - Profil | Út 18.11.2008 15:55:44

      Luděk Černý(Lc1) >> ...a musím přijít, nebo je možné mi poslat cenu rovnou domů? :o)))

        NLuděk Černý(Lc1) - Profil | Út 18.11.2008 15:41:10

        Fishky >> Napdlo mě to před týdnem teprve teď si začínám dávat vše dohromady. Jak se říká pro všechny stejný..o)§

          NFishky - Profil | Út 18.11.2008 15:39:51

          Luděk Černý(Lc1) >> nějaké orientační pravidla by nebyly? :))

            NLuděk Černý(Lc1) - Profil | Út 18.11.2008 15:37:41

            m.kindl >> Budeš to stejně vědět jako první)

              Nm.kindl - Profil | Út 18.11.2008 15:36:47

              Luděk Černý(Lc1) - ® Tak dej včas vědět...to si nenechám ujít a přijdu se podívat

                NLuděk Černý(Lc1) - Profil | Út 18.11.2008 15:35:51

                m.kindl >> Plánuji na příští rok)

                  Nm.kindl - Profil | Út 18.11.2008 15:34:08

                  Luděk Černý(Lc1) - ® Plánuješ závody ?

                    NFishky - Profil | Út 18.11.2008 15:33:30

                    Luděk Černý(Lc1) >> copak se chystá? :o))

                      NDrahoš - Profil | Út 18.11.2008 15:22:08

                      Luděk Černý(Lc1) >> No to se budou někteří divit...:o)))

                        NLuděk Černý(Lc1) - Profil | Út 18.11.2008 15:19:48

                        Drahoš: Už mě ochablo svalstvo a švih..o)§§ V příštím roce se ukáže jak to s tím házením vlastně je a bude se moct předvést každý kdo bude chtít)

                          NDrahoš - Profil | Út 18.11.2008 15:16:49

                          Luděk Černý(Lc1) >> To už je dávno To jich spousta ještě ani nebylo na světě:o)))A není to o žíněnce:o)Však jestli dobře vzpomínám tak ty jsi rekordman v hodu néé:o)))

                            NLuděk Černý(Lc1) - Profil | Út 18.11.2008 15:12:12

                            Drahoš >> Asi umýme howno..o)§ S vlascem 0,25mm už to maličko reálný je, ale co ti budu povídat. Už budou mít všichni tolik strávenýho času na žíňence jako ty budou házet i 200m

                              NDrahoš - Profil | Út 18.11.2008 15:08:21

                              Luděk Černý(Lc1) >> Ahoj to víš velký oči.. A to jsme se něco naměřily. a naházely.....

                                NLuděk Černý(Lc1) - Profil | Út 18.11.2008 15:05:46

                                Zdar jádro. Ty woe to jsou dálky..o)§ S vlascem 0,32mm skoro nemožný

                                  NTurňa - Profil | Út 18.11.2008 11:01:52

                                  Fishky >> Vše je možné, koupím ještě jeden a uvidím.
                                  Zdar

                                    NFishky - Profil | Út 18.11.2008 10:34:51

                                    Turňa >> při téhle teplotě se ti vlasec bude natahovat míň /navíc 032/, každopádně těch 150m je fakt neskutečná darda, spíš kecá měřák ;-)

                                      NTurňa - Profil | Út 18.11.2008 9:19:51

                                      Maxwell >> Mechanický, od Cormoránu. Jinak technologický postup: po odhozu dotáhneš (napneš) vlasec, vynuluješ měřidlo a stahuješ, výsledek se pak ukáže.
                                      Vlasec ja Awa Shima a ten je poměrně měkký, tohle jsem obdržel na SZ: "Čus, měřidlo nekecá, akorát že ten vlasec se při stahování protáhne, o hodně, má svoji průtažnost a proto měřidlo ukáže vždycky víc...." - tak nevím, pořídím si ještě jiný měřidlo a uvidím.
                                      M.K: Shimana Antaresy 3,60 3 lb. naviják surfový - Shimano Aerlex.

                                        NMaxwell - Profil | Út 18.11.2008 9:01:48

                                        Turňa >> jakým měřákem a jak jsi k tomuhle čísli došel?