- Otázky a diskuse
- Seznam
- Diskuse
Výroba Boili
Ahoj všichni , chci se zeptat , jak děláte větší množství Boili ? Máte nějaké pomůcky , na zjednodušení výroby , jak si pomáháte , při hnětení těsta a výroby housenek , před rolováním kuliček ? Myslím tak od 10 kg +
Autor diskuse: Martin - Havířov - , 21.12.2005 kaprařina - nástrahy, návnady
- Zobrazit zápisy s fotkou.
- Zobrazit vybrané uživatele.
načítám... - Zobrazit jen s poděkováním.
- Zobrazit nejlépe hodnocené.
4x v oblíbených a 0x v ignorovaných.
Npajda - Profil | Út 28.2.2006 21:00:08
Ondra (tloušťák) - ®:
No když je to tak, tak na Evu celkem dobrej průměr :-))))
Dík.
No když je to tak, tak na Evu celkem dobrej průměr :-))))
Dík.
NOndra (tloušťák) - Profil | Út 28.2.2006 20:58:30
pajda: Délka "nábojové komory" je 23cm, průměr 6cm. Není to na velkovýrobu. Pro tyto účely jdu letos do Mamuta a mlýnku
Ncarpdu - Profil | Út 28.2.2006 20:57:46
OPndra (tloušťák) : A kde to je nebo co to je ta Eva, víš mi u nás nic takového nemáme.
Je to nějakej market nebo drogerka? Na netu asi není, že.
A ty rozměry by mě taky zajímali :o)
:o)))))))))))
Je to nějakej market nebo drogerka? Na netu asi není, že.
A ty rozměry by mě taky zajímali :o)
:o)))))))))))
NOndra (tloušťák) - Profil | Út 28.2.2006 20:55:21
carpdu: Rád ti to zopakuji:-))) Kupoval jsem ji v Evě. Stála asi 150,-
Npajda - Profil | Út 28.2.2006 20:54:50
Ondra (tloušťák) - ®:
Mohl bys tam hodit nějaký předmět na porovnání velikosti. Nebo aspoň napiš délku "nábojové komory". Dík.
Mohl bys tam hodit nějaký předmět na porovnání velikosti. Nebo aspoň napiš délku "nábojové komory". Dík.
Ncarpdu - Profil | Út 28.2.2006 20:53:46
Ondra (tloušťák) : A kolik stála akde jsi ji koupil, já to něj moc pozorně nečetl jestli je to už někde napsané a bohužel teď nemám moc času to celé pročítat
Nmismator - Profil | Út 28.2.2006 18:57:30
Přidávám do boilie cement a velice se to osvěčilo. Nemusí se vařit a hydratuje i pod vodou tak, že je to pro mě přídada číslo jedna. Jaké máte zkušenosti s tímto pojivem?
NLadiis - Profil | Út 28.2.2006 14:53:02
Martin - Havířov: Ahoj. prosímtě kde se dají koupit ty nástavce jak si tady včera ukazoval??? Nemůžu je nikde sehnat.. Díky
NJkh - Profil | Po 27.2.2006 23:00:16
liborcarp: nevim jaky je rozdil mezi touto pistoli z KLka a pistoli z bauhausu, ta me stala 300, - a je naprosto stejna!!!!! /alespon dle obr./ funguje bezva....:-))
NRado Q-RYB - Profil | Po 27.2.2006 22:27:58
Ahoj.Ja len taku malu radu.Ked robim velke mnozstvo tak si nasulam gulicky asi z 2 kg a ostatne si vyhnetiem do sulkov alebo tehliciek.Pokrajam az pred krmenim takze vsetko ostane po uvareni vo vnutri.Vyhoda je aj v tom ze zo sulkov nakrajam valceky a z tehliciek kocky ktore su "otvorene"- lepsie z nich luhuju aromy a ostatne latky.Vela uspechu prajem!Rado Q-RYB
NPetr.J | Po 27.2.2006 22:16:30
Ještě takový dodatek, masomlýnek má tu výhodu, že pobere jakýkoli druh směsi, může být tuhá nebo měkká, není problém, když jsem to dříve dělal vytlačovačkou silikonu, tak byla za chvilku zničená a měl jsem mozol na ruce.
NMartin - Havířov | Po 27.2.2006 22:10:56
mám doma dělo na plnění čabajek, válec o průměru cca 20 cm a délka asi 50 cm, až to vyskouším, tak to nafotím a dám vědět jak to funguje.
NPetr.J | Po 27.2.2006 22:09:18
Ottar: No to asi neseženeš, já jsem použil takovou pertinaxovou kulatinu, kterou jsem nařezal a vyvrtal tak, že jsem to dělal na stojanové vrtačce tak, že jsem kulatinu dal do hlavičky a vrták do svěráku, také nemám soustruh k dispozici, bylo to pracné, ale šlo to, soustružník by to měl za chvilku.
NKato | Po 27.2.2006 22:06:53
Petr.J: to věřím, ale mám asi nějakou divnou přítelkyni, furt si mě ptá, kdy zas něco uvaříme a voní ji i dokonce Oliheň, což ani já jsem nemusel :)
NPetr.J | Po 27.2.2006 22:04:24
Kato To jezdítko uplně nahradí manželku, která mi do té doby musela hady chytat do ruky a pořád jsem musel poslouchat různé narážky o smradu a tak:-))
Živě na MRK.cz
Kde to žije - kaprařina
16:13NKrátkodobá kaprařina x 9953
13:52NZkušenosti s pruty Scorpion od Mivardi 4
11:00NFilmy o kaprech na dlouhé zimní večery 1637
10:36NFanclub značky Shimano 16402
8:36NDyje 5, 6, 7 - Mušov a Nové Mlýny - diskuse 54936
StNLegenda s názvem Daiwa Tournament S5000-T, S5500-T či S6000-T 5335
StNATTs hlásiče a ATTx příposlech 546
ÚtNDaiwa Whisker SS 2600 173
ÚtNÚN Žermanice 2009, (471 043, Lučina 2A)... 8060
ÚtNLabe fishing store 19
ÚtNOhře, úlovky, nástraha 1054
ÚtNKyjský rybník, Džbán 50905
PoNŽermanky a bivakovani 4
PoNHarrison - vše o této značce 3722
PoNVýber signalizátorů 2+1 ATTS, Flacarp X7, FOX Mx 145
Co je nového - kaprařina + obecné
StNBleskovka: Přehrada Nové Heřminovy má všechna razítka - co to znamená pro rybáře a kdy se reálně dočkáme revíru
PáNBleskovka: Candát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti
. . . NBleskovka: Povodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech
. . . NBleskovka: Invaze sumečka černého na Mělnicku: Rybáři a vědci zahájili velký odlov
. . . NBleskovka: Nová přečerpávací elektrárna na Orlíku: Jaký to bude mít vliv na vodu a rybáře?
. . . NBleskovka: Záhada ryby, která žije 100 000 let bez samců, vyřešena!
Oznámení - kaprařina
Na toto místo můžete sami vložit své oznámení ostatním čtenářům MRKu.
Kalendář akcí - kaprařina
25.6.Carp Cup Rosed 2026
25.6.Dubenec Týmové Červen 2026
25.6.Tylovský rybník - Carp cup léto...
25.6.🏆 CCAM Hruškov léto -...
25.6.Team NULA Cup
25.6.AS Fish carp race na jezeře...
26.6.!!ct retro- poslední volné...
26.6.Lastiashop Fanatik Cup Maleňák...
26.6.Brčekolský Mistrák - uvolněné...
26.6.24h závod dvojic na Vojtově...
NEJLEPŠÍ Z KATALOGU
Doporučujeme prodejnu
RS Fish rybářské potřeby s.r.o
Havířov - Město, Hlavní Třída 438/73













