Výroba Boili

Ahoj všichni , chci se zeptat , jak děláte větší množství Boili ? Máte nějaké pomůcky , na zjednodušení výroby , jak si pomáháte , při hnětení těsta a výroby housenek , před rolováním kuliček ? Myslím tak od 10 kg +

Jirkan | St 1.3.2006 20:11:29

liborcarp: každá směs je jiná. Je potřeba zkoušet. Proto je lepší zamíchat na začátek max. kilo a vidíš jaká je

    liborcarp - Profil | St 1.3.2006 20:06:12

    Jirkan-a neměla by se ta směs do pistole dělat trochu řidší?

      Jirkan | St 1.3.2006 19:54:01

      Tulo: záleží na směsi. Některá ráda rychle tuhne a potom ji nedostaneš ani z pistole

        Jkh - Profil | St 1.3.2006 19:48:31

        tulo: no, nevim, nevim dle mne to bude cim vetsi, tim horsi, jak zpracovatelnost, tak kvalita.....

          tulo - Profil | St 1.3.2006 19:28:43

          Jkh-budu se muset po tom podívat.Chci dělat cca 1 kg najednou.

            Jkh - Profil | St 1.3.2006 19:14:23

            tulo: myslim si, ze muzes spojit mamuty k sobe...

              tulo - Profil | St 1.3.2006 18:22:30

              Nevíte někdo jestli se dá sehnat nějaky maga maxi rolbal?

                miras - Profil | Út 28.2.2006 21:58:56

                Pajda: to já nápad.... "Znýčit kllltka" (tloušťáka):-)))

                  pajda - Profil | Út 28.2.2006 21:34:07

                  Ondra (tloušťák) - ®
                  :-))

                    Ondra (tloušťák) - Profil | Út 28.2.2006 21:33:34

                    pajda: Dík za upřímnost:-)))

                      pajda - Profil | Út 28.2.2006 21:32:14

                      Ondra (tloušťák) - ®:
                      Nechtěl jsem ti to říkat, ale já si za svým nickem stojím.
                      Navíc mám přímo pod barákem pstruhovou vodu, kde je tloušť škodná a musí se "likvidovat" v jakékoliv velikosti. Prostě podřadný druh.

                        Ondra (tloušťák) - Profil | Út 28.2.2006 21:29:29

                        pajda: Nebo se mam "přejmenovat" zpátky??:-)

                          pajda - Profil | Út 28.2.2006 21:13:25

                          Ondra (tloušťák) - ® :
                          No když to vidíš takhle, tak proč ne.

                            Ondra (tloušťák) - Profil | Út 28.2.2006 21:07:33

                            pajda: Degradoval? Snad povýšil ne?? :o))) Chtěl jsem svým kamarádům udělat radost. A navíc takto jsem známější než carpman:-)))

                              pajda - Profil | Út 28.2.2006 21:05:47

                              Ondra (tloušťák) - ®:
                              Hele, proč jsi se vlastně degradoval na tlouště. To tě už kapr omrzel?

                                carpdu - Profil | Út 28.2.2006 21:05:46

                                Ondra (tloušťák) : :o)))))))

                                  Ondra (tloušťák) - Profil | Út 28.2.2006 21:05:15

                                  carpdu: Já fííím:o))) To bych jinak nebyl já:-)))

                                    carpdu - Profil | Út 28.2.2006 21:04:08

                                    Ondra : Díky. Seš hodnej

                                      Ondra (tloušťák) - Profil | Út 28.2.2006 21:03:52

                                      pajda: :-)))))

                                        Ondra (tloušťák) - Profil | Út 28.2.2006 21:00:26

                                        carpdu: Eva je toto: www.eva.cz měji ji i v Lidlu.