Výroba Boili

Ahoj všichni , chci se zeptat , jak děláte větší množství Boili ? Máte nějaké pomůcky , na zjednodušení výroby , jak si pomáháte , při hnětení těsta a výroby housenek , před rolováním kuliček ? Myslím tak od 10 kg +

NOttar | Po 27.2.2006 22:01:52

Petr.J
Dají se ty válečky někde sehnat již hotové.(klidně bez osiček) Hrozně by mne štvalo to dělat po kusech.Pokud to není stočené na soustruhu tak to rovně neuříznu.

    NOndra (tloušťák) - Profil | Po 27.2.2006 22:01:31

    Ok zítra to nafotím - už se mi nechce to jít hledat ven do té zimy.

      NKato | Po 27.2.2006 21:59:45

      Ondra (tloušťák): poprosil bych o foto, ať nekoupím zas nějakého zajíce v klobouku..
      Petr.J: :) tak to jezdítko nemá chybu...

        NOttar | Po 27.2.2006 21:58:14

        Ondra (tloušťák) - ®
        No já původně koupil v Lídlovi tu menší asi za 90 Kč,ale má na vytlačování tub plastové kolečko a to se po první várce rozpadlo.Proto bych to viděl spíš na to OBI.Ta má tubu velkou asi 60 cm (délku nikoliv průměr)

          NPetr.J | Po 27.2.2006 21:56:29

          Kato : Ještě jednou to sem dám, jsem tohoto výtvoru autorem a mám to opravdu vyzkoušené. http://www.lovkapra.com/1/boilie/zleps.htm

            NOndra (tloušťák) - Profil | Po 27.2.2006 21:55:58

            Pokud by někdo chtěl - můžu zítra nafotit

              NOttar | Po 27.2.2006 21:55:38

              Kato:
              Dá se to použít a v pohodě.Pouze zakup tu velkou.Nebudeš muset tak často plnit

                NOndra (tloušťák) - Profil | Po 27.2.2006 21:55:09

                Ottar: S Láďou jsme je kupovali v Evě asi za 150,- héééč:-)))

                  NNidec - Profil | Po 27.2.2006 21:54:18

                  wichy, Martin-Havířov : No comment :)))

                    NOttar | Po 27.2.2006 21:54:06

                    Pro všechny zájemce:Pistole na boilie stojí ve většině ryb. potřeb cca 1600,- .Dnes jsem se stavoval v OBI a měli tam tu samou (velkou) za pouhých 490 Kč.Je to pistole na tmely a dají se tam měnit špičky

                      NKato | Po 27.2.2006 21:51:04

                      Jirkan: http://www.maxeuro.cz/cz/catalog/products/8591841110529/ dá se použít něco takového? origoš od nějaké ryb. firmy za 1000 nekoupím.

                        Nliborcarp - Profil | Po 27.2.2006 21:50:09

                        Jirkan-jakou máš pistoli na boili.cena?

                          NJirkan | Po 27.2.2006 21:48:01

                          Kato: minulý týden jsme vařili 10 kg Mainlianu. Nejdříve jsme dali várku do bytelného el. strojku a žádná sláva. 9 kg jsme zmákli pistolí a bylo to lepší než tím mlýnkem

                            NKato | Po 27.2.2006 21:44:24

                            Náhodou, nemáte po ruce nějakou fotku vaše mlýnku? dumám nad jeho koupí a rád bych se mrkl jak tak nějak má vypadat.

                              NMartin - Havířov | Po 27.2.2006 21:24:58

                              Nidec - ® : no nevím, ale měl by ses polepšit !!! 8 hodin koulet to je teda síla. Dal jsi do té směsi vajíčka + AK ? :-))) nebo jste to rolovali na sucho ??? :-)))))

                                Nwichy - Profil | Po 27.2.2006 21:21:31

                                Nidec: cos to koulel že to nešlo,8 hodin ve dvouch to je hustý

                                  NNidec - Profil | Po 27.2.2006 21:11:45

                                  dneska sem roloval 3.5kg asi 8 hodin s kamarádem bez jakýkoliv pomůcek (rolbal samo..).. myslel sem, že mi klepne.. vůbec to nešlo.. asi divné směsi :))))

                                    NMartin - Havířov | Po 27.2.2006 20:41:12

                                    Lubomir Zabcik - ® : můžu ti to koupit a mohl bych ti to předat v Brně, jedu tam v pátek 24.3. tak jestli bys to chtěl, tak dej vědět

                                      NLubomir Zabcik - Profil | Po 27.2.2006 20:34:53

                                      Martin-aspon som to zatial nevidel nikde..

                                        NMartin - Havířov | Po 27.2.2006 20:34:04

                                        Lubomir Zabcik - ® : koupil jsem to v domácích potřebách. Je to asi běžně k dostání za 58 Kč. U vás to nikde není ?