MRK.cz - stále na rybách - ryby a rybaření

MRK.cz - Stále na rybách

Průtoky jsou nízké, Povodí Moravy vydalo doporučení vodoprávním úřadům

Kategorie: Všeobecné

Nejvíce postižená jsou povodí řeky Dyje a Bečvy. Stavy sucha hlásí například Moravská Dyje, Jihlava, Želetavka, Litava a Třebůvka. Povodí Moravy, s. p. vydalo doporučení adresované obcím s rozšířenou působností, aby na základě posouzení situace sucha na svém území provedla příslušná opatření.

Zdroj: http://www.pmo.cz/cz/media/tiskove-zpravy/prutoky-j​sou-nizke-povodi-moravy-vydalo-doporuceni-vodopravn​im-uradum/

 

MAXXSKATER - ®, 16.5.2018

Diskuse k bleskovce

N Honza7 - ® St 16.5.2018 18:08:21
V článku je uvedeno : „Vzhledem ke stávajícímu suchému období a nepříznivé hydrologické situaci jsme doporučili vodoprávním úřadům zvážit možnost omezit či zakázat obecné nakládání s vodami, popřípadě upravit povolené nakládání s vodami, provádět častější kontrolu dodržování manipulačních řádů rybníků a odběrů povrchových vod. O situaci jsem dnes informoval hejtmany a vodoprávní úřady,“ říká generální ředitel povodí Moravy, s. p. Václav Gargulák
Když se podíváme jaká částka se investuje na reklamu a vlastní protipovodňová opatření s tím co řekneme potřebuje tato země minimálně za posledních deset let díky země klimatických podmínek a to je investovat do udržení vody v krajině, tak většina z nás dojde k závěru, že bez splnění psychotestů pro vrcholové manažery uvedeného podniku to dál nepůjde.
Řadu lidí to už unavuje pozorovat co je zapotřebí a co se vlastně ve skutečnosti realizuje. Ještě nedávno se voda upouštěla a jikry byly na suchu a teď v polovině května už pomalu není voda Jak krásně se ukazuje, že stavěná VD neplní sliby tohoto podniku, ale slouží především pouze jako zdroj vody pro energetické a průmyslové podniky. Krajina, živočichové vázaní na vodu to je to poslední co tento podnik zajímá.

[ Vstoupit do diskuse - 1 reakcí ]

Co je nového - všeobecné
Akční nabídky
Všechny slevy a akce
akce, rybareniNový design navijáku Shimano Catana FD

Pevný, odolný naviják s hladkým a spolehlivým chodem. Model se pyšní novodobým a možná trochu překvapivým černým designem.

akce, rybareniAkce navijáky Daiwa Regal X 5000 BR

Za 1.999
AKCE DAIWA Naviják Regal X 5000 BR - poslední skladové kusy...

Oznámení - obecné
Vložit oznámení

Nový dětský kroužek

Přátelé, daroval by někdo jakékoliv rybářské vybavení do nově založeného rybářského kroužku v Dětském diagnostickém ústavu? Předem všem moc děkuji.

Kalendář akcí - obecné
Seznam závodů
Výsledky závodů
Všechny výsledky
Doporučujeme e-shop
Rubrika E-shopy
Mojerybarina.cz Rybářské potřeby Janoušek a Nevrkla Mojerybarina.cz Rybářské potřeby Janoušek a...

Jsme rybářský eshop, který je propojen s rybářskou prodejnou v Brně a Náměšti nad Oslavou. V našem shopu naleznete vše pro rybolov a...