MRK.cz - stále na rybách - ryby a rybaření

MRK.cz - Stále na rybách

Průtoky jsou nízké, Povodí Moravy vydalo doporučení vodoprávním úřadům

Kategorie: Všeobecné

Nejvíce postižená jsou povodí řeky Dyje a Bečvy. Stavy sucha hlásí například Moravská Dyje, Jihlava, Želetavka, Litava a Třebůvka. Povodí Moravy, s. p. vydalo doporučení adresované obcím s rozšířenou působností, aby na základě posouzení situace sucha na svém území provedla příslušná opatření.

Zdroj: http://www.pmo.cz/cz/media/tiskove-zpravy/prutoky-j​sou-nizke-povodi-moravy-vydalo-doporuceni-vodopravn​im-uradum/

 

MAXXSKATER - ®, 16.5.2018

Diskuse k bleskovce

N Honza7 - ® St 16.5.2018 18:08:21
V článku je uvedeno : „Vzhledem ke stávajícímu suchému období a nepříznivé hydrologické situaci jsme doporučili vodoprávním úřadům zvážit možnost omezit či zakázat obecné nakládání s vodami, popřípadě upravit povolené nakládání s vodami, provádět častější kontrolu dodržování manipulačních řádů rybníků a odběrů povrchových vod. O situaci jsem dnes informoval hejtmany a vodoprávní úřady,“ říká generální ředitel povodí Moravy, s. p. Václav Gargulák
Když se podíváme jaká částka se investuje na reklamu a vlastní protipovodňová opatření s tím co řekneme potřebuje tato země minimálně za posledních deset let díky země klimatických podmínek a to je investovat do udržení vody v krajině, tak většina z nás dojde k závěru, že bez splnění psychotestů pro vrcholové manažery uvedeného podniku to dál nepůjde.
Řadu lidí to už unavuje pozorovat co je zapotřebí a co se vlastně ve skutečnosti realizuje. Ještě nedávno se voda upouštěla a jikry byly na suchu a teď v polovině května už pomalu není voda Jak krásně se ukazuje, že stavěná VD neplní sliby tohoto podniku, ale slouží především pouze jako zdroj vody pro energetické a průmyslové podniky. Krajina, živočichové vázaní na vodu to je to poslední co tento podnik zajímá.

[ Vstoupit do diskuse - 1 reakcí ]

Co je nového - všeobecné
Akční nabídky
Všechny slevy a akce
akce, rybareniKaprařské křeslo + podložka

Za 1.690
Skvěle navržené a precizně vyrobené, plně polstrované rybářské křeslo v camo provedení, špičkový systém naklápění zadní části křesla. Ke každému křeslu velká podložka v camo provedení.

akce, rybareniCHUB - Podložka UNHOOKING MAT velikost L

Za 509
Výprodej - sleva 40% na vše! ( do vyprodání skladových zásob )

Oznámení - obecné
Vložit oznámení

Na toto místo můžete sami vložit své oznámení ostatním čtenářům MRKu.

Kalendář akcí - obecné
Seznam závodů
Výsledky závodů
Všechny výsledky
Doporučujeme prodejnu
Adresář prodejen
Gammarus - Prostějov Gammarus - Prostějov

Prostějov, Wolkerova 10