Nalezená hodnocení výrobků
Egus Tango čabi, St 17.9.2008 17:29:59 |
Tormentor, někdy nesprávně uváděno i Terminator rybomil, St 17.9.2008 8:37:53 |
Křeslo Velké Lux daniels, Út 25.4.2006 11:01:29 Toto křeslo jsem si koupil na doporučení a nelituji. Vysoké opěradlo perfektně chrání proti větru a dřevěné opěrky k odložení ruk z něho dělají posed jak v obýváku. Veliká výhoda je, že velice rychle jde udělat z něho lehátko ( buť pomocí orignálního přídavného dílu nebo jak u mně domácky dodělaného). Petr Kl, St 7.2.2007 7:58:08, Známka: 1 Tady máš ještě zdokonalenější ten stejný výrobek http://www.musov.info/?sekce=144&nazev=kobra-l mám od nich jen tu sloličku, ale super, hlavně ty rozšířená boky u hlavy. Dělá to pro ně právě na zakázku Delta. Mick, St 7.2.2007 23:29:59, Známka: 1 Souhlasím s tím, že toto křeslo je dobré a vydrží dost. Koupil jsem jej protože se mi líbilo a recenze byly vynikající. Dvojku dávám z toho důvodů, že již při prvním použití se mi zasouvají nožky a všelikerou manipulací zarážky to nejde napravit. Mám pouze 102 kg a toto křeslo by to mělo vydržet. Na krítké výpravy jej netahám, je dosti těžké 7,5 kg. Jinak spokojenost. VENTO, Ne 7.9.2008 12:09:53, Známka: 2 |
obratlík awashima Boris, Pá 5.9.2008 16:06:41 Boris, Pá 5.9.2008 16:08:12, Známka: 5 Koupil jsem je na spojení forpasu na odhoz, jeden jsem navázal, druhý se roztrh při dotahování uzlu- vlasec0,12 a stejně dopad i třetí pokus- zbylých sedm šlo do koše a ten první praskl při lovu. Absolutně nepoužitelný, myslel jsem, že jsem měl smůlu na vadný kusy, ale koukám, že nejsem jediný....... splavkař, Pá 5.9.2008 22:54:20, Známka: 5 |
Triline Sensi Thin Ultra + Čtveřin, Čt 4.9.2008 7:03:34 vlasec je evidentně chybně označenej. na to sis měl stěžovat u prodejce. ale co jsi tím ostatním vlastně sdělil? je ten vlasec sám o sobě nějak špatnej? macek, Čt 4.9.2008 20:26:26, Známka: 3 Macku sorry,ale pokud vyrobce na etikete evidentne lze je neco spatne ne?Podle prodejce kde jsem vlasec samozrejme reklamoval (bez problemu mi vratil prachy) se jedna o beznou praxi tohoto vyrobce.Takze se nejednalo o jednu chybne oznacenou krabku.Jestli Ti neni jasne co jsem chtel ostatnim zdelit tak je mi lito.Myslel jsem ze POZOR NA PRUMER je naprosto jasne. Čtveřin, Pá 5.9.2008 12:16:50, Známka: 5 |
nymph Meppsko, St 24.1.2007 20:29:01 Potvrdzujem ze na ostrieze je to nastaha no.1 ..osobne som videl Mepsska ako na to driapal ostrieze na joggovku :D Exage, St 24.1.2007 20:37:54, Známka: 1 potvrdzujem, ze ide o velmi dobru nastrahu, ale ze je pre ryby lahko stravilelna :-))). nevim meppsko- nepomylil si si to nahodou s tym, ze sa po case rozlozi vo vode Boris, Čt 4.9.2008 18:54:33, Známka: 1 súhlas, je to super nástraha a však nie vždy úspešná na ostrieže, osobne na to ostrieže nemám, je pravda že som mal zatiaľ len oranžovú a ružovú farbu skôr pstruhové, ale na oranžovú skákali jalce pri prepadaní cez vodný stĺpec. Na ružovú môj naj pstruh 45cm :) doktor.fiSh, Čt 4.9.2008 19:52:48, Známka: 1 |
smáček anguilla, Čt 4.9.2008 12:34:49 |
Speed Mastr Mitchell, St 13.2.2008 19:15:22 Pořídil jsem si je v 3 lb verzi a naprostá spokojenost!!! Jak na odhoz tak na zdolávání jsou špičkové a o poměru cena / výkon ani nemluvě! Na několika výpravách okusily sílu šupináčů přes 10 kg + jeden 17 kg a práce s těmito proutky při výpadech je pohádka, mohu jen DOPORUČIT ! ! ! čakin, So 30.8.2008 12:08:15, Známka: 1 |
Jointed Floating anguilla, So 30.8.2008 11:18:17 |
HERON FEEDER HPS MH 3,60mt bambus11, Pá 29.8.2008 20:56:22 |
Lightning Esox, St 11.1.2006 15:04:16 mam ho druhou sezonu a jsem naprosto spokojen sos, St 24.10.2007 19:17:31, Známka: 1 Vláčím s ním třetí sezónu, v této gramáži se může zdát trchou tužší ale používám ho i na vodění lehkých třpytek. Bez problému. Vláčím pouze se šňůrou (dříve Berkley Whiplash 0.10, niní Berkley Whiplash Crystal 0.10) a nepozoruji vůbec žádné poškození předního očka (ale zase je třeba říct, že není tak intezivně používán). Mohu doporučit...
PS: mám stejný typ ještě v gramáži do 20g. Je to o dost měkkčí spíš na gumy. Zatím taky dobrý. Velrybář, Pá 29.8.2008 14:24:26, Známka: 2 Super prut pre vlacenie s nastrahami do 15g. Som s nim spokojny, az na ocka, kt su podla mna uplne nevyhovujuce akemu kolvek druhu vlasca ci snury. Prvy prut mi vydrzal asi 2 mesiace a koncove ocko bolo znicene. Pouzival som klasicky vlasec 0,17mm. Prave pouzivam od Penn hemingwai monotec futura 0,22 a snuru Power Pro 0,10mm, kt. aj na druhom vyreklamovanom prute narobili drazky na koncovom ocku. Blank prutu a jeho akcia je na nezaplatenie. Rada pre vsetkych: Dorezte povodne ocka co najskor a vymente za kvalitnejsie :) Abyss, Pá 29.8.2008 17:43:55, Známka: 2 |
Proxima CTY petr, Út 4.1.2005 15:06:05 Mám ho už 4 rokem a zatim nemam potřebu pořizovat jiný. To hovoří za vše Eli, Pá 29.8.2008 15:49:03, Známka: 3 |
Incognito LCS 880 škudy, Po 13.8.2007 14:34:15 Koupil jsem tyto navijáky před pár dny navinul vlasec a hůrá k vodě.Připravil svou kamenou montáž a vyvezl asi 700 metrů,seřídil brzdu a swingr a už čekal na kapra.Ten nepřišel,tak jsem po 24hodinách chtěl změnit boilí,ale čekalo nemilé překvapení.Po200 metrech začal naviják drhnout a drhnout až se úplně zasekl a nešlo s ním ani hnout.Tak do lodě a vlasec namotat rukou. To samé se stalo i u druhého,takže žádná náhoda. Katastrofa ,protože jem navijáky koupil na bazaru na MRKu a nevím , co stím. Sisi 05, Ne 2.9.2007 17:56:07, Známka: 5 ono přes bazar kupovat ,kdo ví co se s nimi před vámi dělo ,že radasi, Út 25.3.2008 5:35:22, Známka: 3 Protože nevyvážím na nějaké extrémní vzdálenosti, tak mi stačí 865, na něj se mi vejde 500m 0.30. Používám ho už druhou sezónu a zatim mu nemam co vytknout, hladký chod, dobré ukládání vlasce a dobré obě brzdy. Eli, Pá 29.8.2008 15:40:55, Známka: 2 |
ESOX Flash carp zbynczek, Čt 28.8.2008 11:27:11 |
Rod -pod , Ne 24.8.2008 19:09:47 |
Raptor Bulk, Út 10.4.2007 19:54:25 Uvádzaná pevnosť na vlasci môže byť v súlade so skutočnosťou. Ja používam 0,16 mm. Najviac ma na ňom štve, že sa krúti okolo koncového očka prúta. Má vysokú pamäť. Už by som ho nechcel, vyskúšal by som iného výrobcu. Možno som mal smolu iba ja a narazil som na zlú šaržu. Kamarát ho používa tiež a je s ním spokojný. grinch, St 5.3.2008 14:01:34, Známka: 4 Vlasec používám na feeder a na přívlač, na feeder ideál, při přívlači se dost kroutí. Za tu cenu to není špatnej vlasec. Georgino, St 5.3.2008 14:07:28, Známka: 3 dávam feeder aj na vláčku, má podstatne menšiu pamať a hlavne je potápivý saxana, St 5.3.2008 14:11:36, Známka: 3 Podle mě nic nevydrží hodně se trhal. knight, St 19.3.2008 19:22:39, Známka: 5 Celkom dobrý vlasec, akurát tá pamať, no. Ale inak super za pár korún. TGH, Po 4.8.2008 17:34:22, Známka: 2 Za ty peníze perfektní vlasec používám jej jak na vláčku tak feeder a bez problémů o 100% lepší jak Colmic Former. Mohu jen doporučit vzláště na vláčku v pařezovkách je dobrý neboť když se trhá nekrvácí tolik peněženka :-) Esox, Po 4.8.2008 19:05:29, Známka: 2 používám třetím rokem a jsem s ním velice spokojený. za ty prachy neznam lepší. chytam na pruměry od 0,10mm do 0,26mm a paráda. když se odře nebo jinak znehodnoti koupim novej. na pickeru mam 0,14 druhym rokem a ještě nezklamal Bernard, Po 4.8.2008 20:34:14, Známka: 2 Zakoupen letos na přívlač 0,16 a 0,18.Parádní pevnost,nekroutí se. Za tu cenu paráda. rejpal, Ne 24.8.2008 18:01:11, Známka: 2 |
dvoukomorové pouzdro -150cm bombardák, Ne 6.7.2008 14:29:29 Veľmi slušné a premyslné púzdro. Kameň úrazu sú ale ZIPSY!!! rvé sa Vám odtrhnú tiahla zipsov a potom sa začnú zasekávať a vyskakovať z cesty. Vyriešilo by to prešitie zipsov za masívnejšie typy, otázna je ale cena kvalitného zippu. Mám chuť to vyhodiť do koša. Michal Cabaj, Ne 24.8.2008 9:41:39, Známka: 5 Také problémy se zipy, pouzdro mám rok a většinu času tráví po reklamacích než u vody. Tímto mne DOC max. zklamal. Ponty, Ne 24.8.2008 13:37:52, Známka: 5 |
Minnow Meppsko, Ne 1.4.2007 20:12:51 ![]() Wobler se středně agresivním chodem,ktere se spojuje nejen s užasnými barvami,které dodává Salmo,ale také s perfektním kmitavým pohybem.opravdaha která chytá Stanley 87, Po 28.7.2008 13:26:25, Známka: 1 Mám ho v plávajúcej verzii, radosť pozerať ako "uteká" vodou... chytil som naň šťuku a pstruha... (moc do vody nejde, bojím sa oň) doktor.fiSh, Po 28.7.2008 21:38:16, Známka: 1 To bych teda nechtěl hulit Le Big Mac, St 30.7.2008 17:04:47, Známka: 3 Mam ho vo farbe RR tak ako aj meppsko, a zatial totalna spokojnost, maka perfektne. Ulovene zatial len jalce a ostrieze. Čajo, Čt 31.7.2008 11:14:29, Známka: 1 ![]() super wobler mám ho v barvě okoun líbí se mi jeho agresivní chod a chytil jsem na něj svou první mírovou štiku! Ondra77, Pá 8.8.2008 20:46:06, Známka: 1 ![]() výborný wobler bohužel jsem ho ztratil, ale až na něj narazím, tak si ho koupím znovu(barva RR) mládě, So 23.8.2008 12:10:29, Známka: 1 |
Carp Classic Teleskopic Pokki, St 20.8.2008 22:30:00 |
Heavy Core Pokki, St 20.8.2008 14:04:47 |
Stav vody v okolí
| Olomouc-Nové Sady tok (Morava) | 24.8 °C | 90 cm | 7.49 m³/s |
| Holice (Hamerský náhon) | 21.1 °C | 21 cm | 0.05 m³/s |
| Velká Bystřice (Bystřice) | 72 cm | 0.21 m³/s |
Kde to žije - všechna témata
15:47Candát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti (Bleskovka) 39
15:41Rybáři vs ochránci přirody 42
15:28ATTs hlásiče a ATTx příposlech 530
15:23Změna fungování SZ na MRKu - chcete Whatsapp styl místo "emailovych" SZ? 177
11:21Kurz Teo Daška pro Otoše 301
11:20Výber signalizátorů 2+1 ATTS, Flacarp X7, FOX Mx 145
10:06Labe fishing store 14
10:01Jakou věc by jste si už nikdy nekoupili ...... 87
NeStaré Česke rybářské vybavení 390
NeHlídač slev eshopů 750
NePivo- craft beer 691
NeDo Stříbrného rybníku v Hradci Králové vypustili další candáty. Pomůžou proti sinicím (Bleskovka) 12
NePolsko, okolí Dunajce 5
NePoradna: Sumcařina 2568
NeŽermanky a bivakovani 3
Co je nového - všeobecné
PáBleskovka: Candát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti
StBleskovka: Povodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech
. . . Bleskovka: Invaze sumečka černého na Mělnicku: Rybáři a vědci zahájili velký odlov
. . . Bleskovka: Nová přečerpávací elektrárna na Orlíku: Jaký to bude mít vliv na vodu a rybáře?
. . . Bleskovka: Záhada ryby, která žije 100 000 let bez samců, vyřešena!
. . . Bleskovka: Kvalitu vody v lipenské přehradě podle studie ovlivňuje fosfor z rašelinišť
Akční nabídky
Prologic Mikina Mirror Carp Hoodie | SLEVA -40%Za 599 Kč
Je vyrobena z měkkého materiálu – kombinace polyesteru a bavlny. Na přední straně má decentní obrázek ikonického lysce a logo Prologic na paži a na hrudi. Břečťanově zelená barva je ideální pro diskrétnost a nenápadnost na břehu, ale skvěle vypadá i při domácí pohodě nebo procházkách po městě.
Sensas pelety Super Feed 650gZa 115 Kč
Klasické zakrmovací pelety. Můžete je použít jako přídavek do vašeho krmení nebo s nimi volně krmit rukou nebo prakem.
Oznámení - obecné
Na toto místo můžete sami vložit své oznámení ostatním čtenářům MRKu.
Kalendář akcí - obecné
26.6.24h závod dvojic na Vojtově...
27.6.Dětské rybářské závody Talian
10.7.Obsazeno Noční rybářské závody...
18.7.Dobřany - Noční rybářské závody
25.7.17. ročník rybářských závodů ...
25.7.Lovosický úhoř
1.8.Plavaná+Feeder Talian
1.8.Noční rybářské závody v Lišicích...
8.8.Letní rybářské závody Vranovská...
8.8.Noční závody dvojic
Doporučujeme e-shop
Rybářské centrum Olomouc
Rybářské potřeby pro Vaše životní úlovky. Na prodejní ploše 160 m2 a na eshopu naleznete vše pro sladkovodní i mořský...






















