Nalezená hodnocení výrobků
Popper 7cm rybomil, Po 18.8.2008 15:30:31 |
Forest 1, Po 1.5.2006 17:13:25 Mám ty samé druhým rokem, plná spokojenos a zmokl jsem s nimi mnohokrát. Kulik, Čt 4.5.2006 7:52:16, Známka: 3 zmoknete,trochu vic-kraťas!/vysušeni,odbahněni
potenciometr-neni vipinač
baterie/dobrá výdrž kaprpetr, Ne 10.9.2006 11:40:36, Známka: 5 moc pěkný přístroj... přesně tento model mám už několik dlouhých let a pořád funguje... dokonce s původní baterií... zmokl již několikrát a nepozoruju žádný negativní dopad na funkci (ani rostlináře)... za ty prachy je to slušná poměr cena/výkon... vypínač baterie to má přímo v poťáku regulace hlasitosti a tedy není třeba dalšího... MrKos, Čt 14.9.2006 12:53:46, Známka: 1 Zhodou náhod používa kamarát tento signalizátor a nemôže si vynachváliť. MrKos, bodaj by ti nevidržal, keď ho máš uložený doma niekde v kútiku a používaš len plavačku. Ale tak to má byť.:-) TGH, Po 18.8.2008 9:05:39, Známka: 1 |
, Pá 8.8.2008 20:43:30 |
Grande WF6F xycht, Čt 7.8.2008 21:49:46 |
anglický splávek, 5 g red.foot, Po 24.3.2003 7:40:53 Naprosto souhlasím - shit všech shitů. Po jednom dni používání jsem ho vyhodil do popelnice. Barva se loupe, po hodině nasákne vodou a musím ho znovu dovážit a křidélka jsou lepená křivo (při hodu nad 30m už se nedá pořádně trefit do krmeného místa). Hardy Fishing, Čt 7.8.2008 8:57:04, Známka: 5 |
Hyperloop Match 390FA Štandy, Čt 19.2.2004 19:33:37 Přidávám se k tomuto hodnocení v téhle cenové relaci maximální spokojenost!!! Po jedné docela náročné sezóně mu nemám co vytknout!!! Čakin, Út 28.2.2006 12:16:11, Známka: 1 perfektny prut, mam dva a chytam s nimi uz 3 sezony karase a kapre eqino, Út 16.1.2007 14:58:52, Známka: 1 Dostal jsem ho na narozky a musim konstatovat že ja super.Za ty prachy mu není cio vytknout. maca, Út 16.1.2007 15:17:22, Známka: 3 Je to fajn udicka za fajn cenu. janzo, Út 16.1.2007 19:56:44, Známka: 1 Opravdu bezvadný proutek.Mám ho od jara a vytáhl jsem na něj spoustu pěkných ryb.Dnes jsem si na něm povodil dva kapříky přes 50 cm a fakt jsem si zdolávání užil.Krásná akce a příjemná cena.Dávám za 1..Koupen v e-shopu Tomi-Korda. saly, Pá 7.9.2007 22:40:02, Známka: 1 Naprosto úžasenj prut nejdřív jen lehká plavačka a ted sním chodím na kapry a můžu se do něj i docela opřít.normální plavačka by užpraskal ale tenhle vydží opravdu hodně.NOrmálně mi prut vydží tak 2sezony pka se mi ho podaí zlomit le tenhle prostě nejde!!!:DPodařilo se mi mu 3x šlápnout na špičku myslel sem že hned praskne ale na soukromáku pka 70kapr a bezproblémůvšem doporučuju perch2, St 6.8.2008 10:19:40, Známka: 1 |
SUPER 2500GTM-RA xycht, Pá 27.8.2004 18:31:02 Naviják vydrží max. 1 rok aktivního vláčení, postupně začíná mít vůle, praská překlapěč (2X) a začíná "šustit". To stejné se dá říct o dražším Stradicu, bohužel. I přesto ale patří z mnou vyzkoušených navijáků mezi nejlepší, škoda jen že servis v Gammarusu tak dlouho trvá, oprava překlapěče a vyčištění 2 měsíce!!!! Tomas29, St 26.10.2005 19:55:06, Známka: 3 Koupený ve slevě. Po necelé 1 sezoně ani ne intenzivního vláčení ( střídání s dalšími roláky ) se začaly projevovat vůle, cvlikání převodů. Rovněž mi osobně nevyhovuje ten rychlý převod, ikdyž jsem si myslel zprvu opak. Tedy rychle jsem se ho zbavil z obavy možných dalších zvětšování vůlí a poruch. Možná neuváženě. Na plavču , feeder hodnotím 1-2, vláčka jednoznačně 3. rybomil, Čt 10.11.2005 9:47:50, Známka: 3 Naviják používám již 2 sezony a hodnocení neměním. Ale je pravdou, že nevláčím a vlastně nevím proč se naviják objevil mezi přívlačkovými navijáky :-) Slyšel jsem na tento naviják chválu, ale více bylo těch nespokojených - především mezi vláčkaři. xycht, Čt 12.1.2006 23:33:35, Známka: 1 Děs, bída a utrpení. Po měsíci (možná ani ne) vláčky s 5gr hlavami šílené vůle. Kdyby stál pět stovek, tak na feeder by byl OK. Ale za tyhle prachy jsem větší šmejd v ruce neměl... BoBo, St 18.1.2006 18:33:40, Známka: 5 Podle mého názoru to není naviják na přívlač. To M v GTM znamená rychlý převod. Je to slušný naviják hlavně na plavanou a feeder na stojáku. Pokud chcete naviják od Shimana na přívlač nebo feeder na řeku, tak ne s tím M ve zkratce - GT. indy, St 18.1.2006 19:03:19, Známka: 3 Indy & All: Sorry, přehlédnul jsem se, já mluvím o verzi GT-RA, rychlej převod jsem nechtěl právě proto, že jsem se mylně domníval, že navijáček déle vydrží... BoBo, Čt 19.1.2006 13:40:21, Známka: 5 GTMko není na vláčení ale na plavačkua feeder!!!!to za první na vlačení je GT!!!GTM má jemnější převody a logycky dřív odejde,pochopil bychještě na UL vlačku ale na střední se nedivím že je hned v pr.NEní to přívůačovej navijakjinak GTčko ná převod 5:1 a GTM 6:1GT je na vláčku podle mě ideální perch2, St 6.8.2008 10:13:07, Známka: 1 |
Blue gentleman 40 sLiman, Po 4.8.2008 19:44:33 |
RXR Kameleon jepice.cz, Ne 7.5.2006 22:04:59 Ja ho mám ako kmeň na feeder a položenú pri love kaprov v priemere 0.20mm. Zvládne aj 6kg rybu. Akurát nieje moc odolný proti poškodeniu. Často sa krúti a derie. TGH, Po 4.8.2008 17:29:23, Známka: 2 |
Carp Mix - konopí - 1kg xycht, Pá 5.8.2005 18:42:04 áno je to skutočne krásne voňajúce krmivo a aj pri reznutí strúhanku 1:1 priláka ryby aj 2m od kraja. TGH, Po 4.8.2008 17:23:52, Známka: 1 |
Ultraviolet 390 Match TGH, Po 4.8.2008 10:56:15 |
Mystery CAMOU Quiver 2,90m Milhauz, Pá 1.8.2008 14:34:51 Mám Dragon Mystery Quiver 2.7m v nemaskáčové verzi, shodou okolností též vlastním X12T od Byronu, mohu Dragonu potvrdit velice kvalitní provedení, kvalitní korek na rukojeti, oproti X12T je stavěnej na větší zatížení a akce mi připadá více parabolická. Za ty peníze (akce RSP - fishing za 873Kč) hodně muziky.
Jinak - X12T - citová záležitost. Jirin, Pá 1.8.2008 16:06:25, Známka: 2 |
Team Dragon Mr.Stick, Po 24.3.2008 1:15:32 mám ho do loňska ve 260 cm 7/21g a naprostá spokojenost.
Jenom mě začal praskat lak u jedno očka,počkám co to provede
a uvidíme jak se dodavatel postaví k případné reklamaci.
Kep, Čt 19.6.2008 13:14:42, Známka: 1 ![]() good choice! mam aj ja...uz aj pokrsteny..sprava sa tak ako ma ;-)> Palky, Čt 19.6.2008 14:54:24, Známka: 3 Byl to můj nejoblíbenější proutek-nebylo mu co vytknout i když jsem měl starší verzi bez dovažování.Zásek byl vždy na 100%,zpracování na 1 a jen proto že mi u Dragonu stavěli HM 80-ky jsem jej dal kamarádovi. harpunar, Čt 17.7.2008 15:03:31, Známka: 1 |
Strategy Michal, Po 21.4.2003 14:26:11 Mohu jen sohlasit s Michalem jsou to super pruty,kolega si koupil Shimana za 8000kč a nahodí snima vic než já a zdolávání taky nic moc (za ty prachy). David C, Út 23.1.2007 17:03:57, Známka: 1 Sice vlastním bazoše,ale nemohu absolutně nic vytknout.Mám ale dotaz na případný obal,či vhodný futrál.Díky za odpovědi bobina, Út 20.5.2008 22:23:30, Známka: 2 V téhle cenové kategoryji není nic lepšího? Aáááááááááááá co takhle greys prodygi??? Spra vedle nich ani neležely.... Děda rammstein, Út 20.5.2008 23:06:25, Známka: 3 dědo až bude greys prodigy ve trojdílu tak mně vzkaš Rio, Čt 17.7.2008 14:39:11, Známka: 2 |
Permalite Arc Minnow rybomil, Čt 17.7.2008 8:21:17 |
Catana BX Feeder medium MADOK, Čt 17.7.2008 1:51:19 |
Edition 1 Empire 1100 Madiss, St 16.7.2008 12:38:50 |
Catana AX Feeder Heavy Honza_T., Čt 31.3.2005 12:10:39 tenhle prut jsem si nedávno koupil(tedy medium) a jsem s ním na 100% spokojenej., výborný matroš, cena a kvalita.... já jsem ho koupil v praze = gammarus fishmen, Pá 15.4.2005 12:13:04, Známka: 1 Koupil jsem si tento feeder a jsem snim spokojenej je perfekni asi si koupim ještě jeden Petr, Čt 10.7.2008 17:32:03, Známka: 1 Tuto Catanu mám asi 2 roky, ale v délce 3,60 m. Jsem spokojený, akrorát se mi zdá trochu měkčí (oproti takovímu Byronu JY), viděl bych to spíš na akci M-H. Igor, St 16.7.2008 8:26:54, Známka: 2 |
Batenkill Large Arbor rarach, So 12.7.2008 22:58:16 S hodnocením souhlasím, jen doplňuji, že váží 124g. xycht, Ne 13.7.2008 17:18:48, Známka: 1 Pike: Měl jsem ho 3 měsíce, na prutě hodně ryb duháků kolem 40cm, jeden 55 a vodil jsem jednoho kolem 70cm. Uloveno několik candátků, celkově můžu říct, perfektní brzda, žádný vůle, takže by mě zajímalo kam tím míříš. Ty ten naviják taky vlastníš? xycht, Ne 13.7.2008 18:07:44, Známka: 1 |
BIG BAG bombardák, Ne 13.7.2008 14:46:40 |
Kde to žije - všechna témata
9:02Candát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti (Bleskovka) 29
8:40Rybáři vs ochránci přirody 40
6:27ATTs hlásiče a ATTx příposlech 520
NeStaré Česke rybářské vybavení 390
NeHlídač slev eshopů 750
NeVýber signalizátorů 2+1 ATTS, Flacarp X7, FOX Mx 144
NePivo- craft beer 691
NeDo Stříbrného rybníku v Hradci Králové vypustili další candáty. Pomůžou proti sinicím (Bleskovka) 12
NePolsko, okolí Dunajce 5
NePoradna: Sumcařina 2568
NeŽermanky a bivakovani 3
NeTrakker brolly 100 Ev 0
NeDivoký potočák nebo granulák? 57
SoRybnik bez povolenky (klidne soukrome) pro chytani s detma? 5
SoSoukromý revír i pro děti/začátečníky 17
Co je nového - všeobecné
PáBleskovka: Candát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti
StBleskovka: Povodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech
. . . Bleskovka: Invaze sumečka černého na Mělnicku: Rybáři a vědci zahájili velký odlov
. . . Bleskovka: Nová přečerpávací elektrárna na Orlíku: Jaký to bude mít vliv na vodu a rybáře?
. . . Bleskovka: Záhada ryby, která žije 100 000 let bez samců, vyřešena!
. . . Bleskovka: Kvalitu vody v lipenské přehradě podle studie ovlivňuje fosfor z rašelinišť
Akční nabídky
Shimano šňůra Kairiki 8 Mantis Green 150mZa 449 Kč
Inovovaná šňůra Shimano Kairiki 8 je splétána z 8 nosných vláken, vyrobených v Japonsku, pomocí nové techniky VT.
Oznámení - obecné
Na toto místo můžete sami vložit své oznámení ostatním čtenářům MRKu.
Kalendář akcí - obecné
26.6.24h závod dvojic na Vojtově...
27.6.Dětské rybářské závody Talian
10.7.Obsazeno Noční rybářské závody...
18.7.Dobřany - Noční rybářské závody
25.7.17. ročník rybářských závodů ...
25.7.Lovosický úhoř
1.8.Plavaná+Feeder Talian
1.8.Noční rybářské závody v Lišicích...
8.8.Letní rybářské závody Vranovská...
8.8.Noční závody dvojic



















