Nalezená hodnocení výrobků
Kingfisher F60L kaprhans, Ne 3.4.2005 10:04:13 - doplnit hodnocení výrobku Děs a hrůůůůza. Jak je můžete vůbec doporučovat ??? Vždyť je to šmejd na jednu docházku k vodě ?! Kdo se rybam trochu věnuje a nechodi si pro maso k vodě , tak by si je v životě nekoupil. Až si vyzkoušite Daiwa nebo Shimano - tak pak můžete pět chválu . Dr.Smoke, Po 5.12.2005 16:40:17, Známka: 5 Mám ho dvě léta a nemůžu si ho vynachválit. Výborný chod no prostě všechno. Žralok 007, Čt 10.7.2008 18:10:53, Známka: 1 ![]() ajajajajaj naviják pro ty, kteří toho moc nevyskoušely,omlouvám se ,ale tato značka mne zklamala, ale pouze co se týče navijáků to podtrhuji,snad to je spůsobeno tím,že tato firma se na jejich výrobu asi moc nespecializuje.jejich kvality poznáte při koupy prutů hlavně feedrů.Nikdy jsem neměl zájem dopilovávat a podložkovat cívky,naviják podmotává a zároven nedomotává o 0,5cm není to moc?dochází pak k zařezání návinu,hrůza nahodit tyto věci rohodují,tot vsjo Viktor Viktor Bureš, Čt 27.11.2008 19:29:55, Známka: 5 |
Hemingway Dyneema Goba, Po 12.3.2001 16:24:51 - doplnit hodnocení výrobku Ahoj ,takže k 60kg, šnůra mám ji 5 sezonu a za ty peníze neseženete nic lepšího nechci nikomu nic hanit,ale moje skušenost je taková ,že šnůry za 15kč za metr šli dolů z navijáku.nevydželi nebo to byli jak říkám já pěkný rašple.Dynema spočátku 2-3 měsíce než se propracuje náhozy, je spíše placatá a díky povrchové úpravě se jeví mastná drsná.Nenechte se tímto odradit vše se časem změní,takže tato šnůra jakoby dozraje,u průměru 6 nosnosti 10,5kg je tento problém mírnější,já osobně používám šnůru na feeder medium a neměl jsem problém s kapry 75cm,na druhou stranu kdo se zaměří na lov bílé ryby pochopí výhodu šnůry kde je průtažnost na nule a citlivost záběru je okamžitě patrná i od sebemenší oukleje,pak jen záleží na koncové montáži a na tom co právě chytáme,tot vsjo. Viktor Bureš, Čt 27.11.2008 12:19:11, Známka: 1 |
7000 PolyFuse floating WF5F orange-polyfuse technology mc, Čt 16.6.2005 9:45:35 - doplnit hodnocení výrobku S hodnocením vcelku souhlasím, ale tvarová paměť u této šňůry byla hrozná. Znovu už bych si jí nekoupil. Už asi jen RIO. x.y.c.h.t. 26.5, St 26.11.2008 12:32:24, Známka: 3 |
Antares Ax feeder UL, Út 30.10.2007 17:26:29 - doplnit hodnocení výrobku Po pár sezónach hodnotím veľmi kladne, otec a ja sme s nimi veľmi spokojný. Sú ľahké, svižné a používame na všetko možné (hlavne ja). Sú k nej 3 špičky (2oz-laminát, 3oz a 4oz uhlík). Pri najmäkkšej špičke nie je ohyb úplne plynulý, ale zato je krásne jemná. Na tých tvrdíš to už je super. Používame ľahšie kŕmitka (10,15,20g), vlasce 0,14-0,22mm. Pri použití feeder-gumy sa nemusíte báť ísť do 0,10mm forpasu. Krásny prútik, cenovo náročnejší ale stojí to zato !!! doktor.fiSh, Út 25.11.2008 21:55:38, Známka: 1 |
Premiership Barbel Heavy feeder a Deimos medium/heavy feeder Milhauz, Ne 27.4.2008 14:42:47 - doplnit hodnocení výrobku Můj první feeder, a i když mám další tři jiných značek, vždy se k němu vrátím, protože je to král v mém vercajku co se týče feederů. Beryz, Út 11.11.2008 15:46:39, Známka: 1 |
308X Marluk, So 12.2.2005 15:42:06 - doplnit hodnocení výrobku zatim slape dobre.pouzivam ho na feeder.sice mi obcas spadne vlasec z civky ale jinka jede bez problemu.super vzhled Protektor, Pá 29.9.2006 14:59:20, Známka: 2 Používam ho krátko. Pôvodne som ho kupil na prívlač, ale dal som ho na feeder a shimano exage v rovnakej veľkosti na prívlač. So shimanom sa nedá porovnať. Mitchell má menej kvalitné dielenské spracovanie, menej citlivá brzda, zdá sa mi, že má vyššiu váhu, cievky vyzerajú príliš lacno ( mám na mysli kvalitu materiálu ), uchyteniu cievky príliš neverím. Na prívlač by som ho nepoužil. Inak priemerný navi. Tomi, Pá 29.9.2006 17:27:59, Známka: 3 mám ho sice dva dny ale zatím spokojenost krásný disein mám ho na vláčáku a chodí krásne já ho koupil za 1999 ale s prutem berkley lightning 210 a ten prut je na pultech za 1900 takže docela halus a nebylo to staré uplne nové ze zárukou z pultu. Honza.B, Pá 20.7.2007 7:45:40, Známka: 2 Jenom doplním. Vlastním většího bráchu 300x. Za 2 sezóny každopádně spokojenost. Super retro design. Co se týká spolehlivosti, tak za 1. Jen by mohl mít trochu citlivější brzd. Řešení rychlé výměny cívek se mi sice zamlouvá, nicméně využívám jej minimálně ( cca 4x za rok ). Používám jej na feeder M. Tchán ho dotáhnul z hospody od chlápka, který se vrátil z USA a rozprodává výbavu za piva :-) Takže darovanému koni na zuby nekókej. Dávám za 1 Kobrik, Ne 22.7.2007 21:41:47, Známka: 1 mám ho 3tí sezonu a letos se začal při pomalém vedení nástrahy zasekávat,jinak se to dá Rompo, Ne 9.11.2008 20:26:42, Známka: 3 |
Super GT-FA 2500 marťas76, Ne 9.11.2008 2:48:34 - doplnit hodnocení výrobku |
Artax 700 Esox, Čt 29.3.2007 20:47:40 - doplnit hodnocení výrobku Opravdu docela povedený proutek, universál na pevný splávek i menší klouzák, slušná progresivní akce, ale žádný rychlík. Trochu vítka k samosvornosti závitu šroubení - povoluje se. Mám ho dvě sezony a měnit nebudu. marťas76, Ne 9.11.2008 1:45:25, Známka: 2 |
blue gentleman 25 Beryz, Út 4.11.2008 14:40:03 - doplnit hodnocení výrobku Skvělý prut i na větší woblery, používám ho na větší pískovně. Za ty penize výborná hračka Jarda21, Út 4.11.2008 15:01:46, Známka: 1 |
Matrix 555 šlapeto, Út 4.11.2008 14:49:28 - doplnit hodnocení výrobku |
HEAVY CORE , Po 3.11.2008 20:45:25 - doplnit hodnocení výrobku ![]() Velice kvalitní návazcový materiál musím upozornit na super maskování které se hodí jak na stojáky, ale i na většinu řek, zatím nebyl s touto šnůrou žádný problém krásně kopíruje dno, návazec dělám tak 100cm dlouhý takže kapr ji nevnímá boční čarou.Maximální spokojenost DOPORUČUJI !!! kudrys, Po 3.11.2008 21:56:11, Známka: 1 |
Blue Pilchard rybomil, Po 3.11.2008 13:58:57 - doplnit hodnocení výrobku |
Popper Chug Bug rybomil, Po 3.11.2008 13:45:13 - doplnit hodnocení výrobku |
Tripod carp Libor, Pá 11.4.2003 15:31:16 - doplnit hodnocení výrobku Největší šmejd, který nevydržel ani jednu sezonu....něco tak příšerného jsem neviděl. Po sundání jednoho prutu jde druhy okamzite k zemi.V rybařině neexistují kompromisy!!!!!!! Jkh, Ne 28.8.2005 21:33:45, Známka: 5 Lidi já bych tady ten šmejd nebral ani zadarmo! byl jsem s tím jednou chytat na nových mlýnech a myslel jsem že ten stojan hodim do vody...jak se zvedne jedna hůlka, celej stojan se nahne a začne vám to pípat jak klavír...myslím že tady se zlatý český ručičky moc neujaly....leží mi to doma a jsem rád za vidličky..vyhozený peníze! Frťan, Ne 26.10.2008 21:59:55, Známka: 5 Koupili jsme tento tripod kolegovi k narozeninam a tripod nepřežil první tydení vypavu na tovačově. Na tom tripodu je všechno špatně!! mindlock, So 1.11.2008 20:44:19, Známka: 5 |
Sprinter macek, Čt 30.10.2008 18:05:13 - doplnit hodnocení výrobku |
, So 25.10.2008 12:33:14 - doplnit hodnocení výrobku |
Chimera doktor.fiSh, Pá 17.10.2008 16:18:57 - doplnit hodnocení výrobku |
BBB Knedla, Pá 17.10.2008 13:56:44 - doplnit hodnocení výrobku |
neviem Knedla, Pá 17.10.2008 13:48:55 - doplnit hodnocení výrobku |
Super 1500 GT-RA Gamax, Po 19.7.2004 11:48:44 - doplnit hodnocení výrobku já ho používám n vláčku a zatím..po 3rokách zatím šlape dobře..jendou sem ho utopil tak se mi sekala brzda..promáz sem ho a de zase dobře..já sem spokojenej perch2, St 8.10.2008 17:02:19, Známka: 1 Používal jsem ho cca 3 roky a to spíše výjimečně. Naviják je to vzhledem k ceně spíše průměrný až podprůměrný. Brzda žádný zázrak a bojová brzda naprostá katastrofa. Používal jsem ho na feederu a bolo. Maty, Čt 9.10.2008 7:44:00, Známka: 3 |
Kde to žije - všechna témata
6:27NATTs hlásiče a ATTx příposlech 520
NeNStaré Česke rybářské vybavení 390
NeNCandát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti (Bleskovka) 27
NeNHlídač slev eshopů 750
NeNRybáři vs ochránci přirody 39
NeNVýber signalizátorů 2+1 ATTS, Flacarp X7, FOX Mx 144
NeNPivo- craft beer 691
NeNDo Stříbrného rybníku v Hradci Králové vypustili další candáty. Pomůžou proti sinicím (Bleskovka) 12
NeNPolsko, okolí Dunajce 5
NeNPoradna: Sumcařina 2568
NeNŽermanky a bivakovani 3
NeNTrakker brolly 100 Ev 0
NeNDivoký potočák nebo granulák? 57
SoNRybnik bez povolenky (klidne soukrome) pro chytani s detma? 5
SoNSoukromý revír i pro děti/začátečníky 17
Co je nového - všeobecné
PáNBleskovka: Candát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti
StNBleskovka: Povodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech
. . . NBleskovka: Invaze sumečka černého na Mělnicku: Rybáři a vědci zahájili velký odlov
. . . NBleskovka: Nová přečerpávací elektrárna na Orlíku: Jaký to bude mít vliv na vodu a rybáře?
. . . NBleskovka: Záhada ryby, která žije 100 000 let bez samců, vyřešena!
. . . NBleskovka: Kvalitu vody v lipenské přehradě podle studie ovlivňuje fosfor z rašelinišť
Akční nabídky
Oznámení - obecné
Na toto místo můžete sami vložit své oznámení ostatním čtenářům MRKu.
Kalendář akcí - obecné
26.6.24h závod dvojic na Vojtově...
27.6.Dětské rybářské závody Talian
10.7.Obsazeno Noční rybářské závody...
18.7.Dobřany - Noční rybářské závody
25.7.17. ročník rybářských závodů ...
25.7.Lovosický úhoř
1.8.Plavaná+Feeder Talian
1.8.Noční rybářské závody v Lišicích...
8.8.Letní rybářské závody Vranovská...
8.8.Noční závody dvojic




















