Nalezená hodnocení výrobků
Exage 1000FA perch2, St 8.10.2008 17:11:19 |
blue sicret Kroska, Čt 27.12.2007 9:13:12 Je to pomalá guma. Na malou rybu je ok, nějaké okouny, tlouště a štičky na něj mám, ale na větší štiku houby prut pro zásek - vláčel jsem s ním asi 8x za 2 roky (mám i jiné pruty), použil jsem ho na woblery na řece. Při záběru větší štiky (80cm+) se mi 2x po sobě stalo, že jsem prostě s tím pomalým kravským ocasem nebyl schopný proseknout větší štice v hubu čelistma sevřeným woblerem, tak si tak chvilku jezdily, pod honama jim stačilo otevřít hubu a byly free.
Jsem holt pro rychlejší pruty Lukas J, Ne 6.7.2008 19:19:59, Známka: 4 Je to strašně línej prut...slova kravskej vocas na něj naprosto sedí...Já ho používál sen na smáčky a každá druhá štika nad 50mi spadla špatně se sním prosekává ale na zimu na gumování a okyše zase dobrej....jinak podařilo se mi ho zlomit ve spojce..cca po roce..tak nwm..pro začátek nebo spec. na smáčky a mylí ryb ok ale větší nástrahy a ryby NIKDY! perch2, St 8.10.2008 16:55:11, Známka: 3 |
MAGNETO TS T.O.M., Pá 2.3.2007 20:45:42 Práve preto som sa rozhodol pre MinimagTS. Len mám obavy kolko vydrží tá maličká 12V bateria. ..Doteraz som používal staré Corbasy, boli to snéď prvé indikátory čo sa objavili na trhu. V tej dobe to bola špička, no dnes už nesplňajú parametre. Keď prší, treba to zakryť, inak zachrípnu a treba ich rozobrať a vysušiť. Tiež sú veľké a 9V baterku pri nonstop love vydoja za 4-5 dní. Alkalická vydrží čosi dlhšie, ale záleží na výrobcovi. Takže teraz idem do Sema MinimagTS,..... findi1, Ne 4.3.2007 18:08:45, Známka: 4 signalizátory sema vřele doporučuji jejich první řadu rx mám už třetí sezonu před nimi sem měl fox mx. přežili veškeré poryvi počasí a baterky vydrží celou sezonu bez problémů.někdo namítá jejich dizain ale to ryby nechytá ale to co je na háčku MEJLA, Pá 15.6.2007 22:27:16, Známka: 1 OMLOUVÁM SE ZA CHYBNÉ OZNAČENÍ MÍCH STARÝCH HLÁSIČŮ -SPRÁVNÉ OZNAČENÍ JE -ZR- A NE RX A MIMOCHODEM SEM SI POŘÍDIL MAGNETA TS A SEM SNIMI NADMÍRU SPOKOJENEJ MEJLA, Pá 22.6.2007 18:42:57, Známka: 1 DOU Z BARÁKU ,TAKOVOU RADOST SEM Z NICH MĚL MÁM S NIMI ODCHYTÁNO PÁR RYBAČEK ODEŠLA REGULACE CITLIVOSTI A BATERKY NESTAČÍŠ MĚNIT, A TO NEMLUVÍM O POZIČNÍCH DIODÁCH KTERÉ NEJDOU VYPNOUT TAK SEM JE NECHAL VYPÁČIT SAMOZŘEJMĚ ZÁRUKA V ČUDU VRACÍM SE K FOXIKŮM mejla, Pá 30.5.2008 17:42:56, Známka: 5 koupil jsem je na začátku září/08, zatím po dvou výravách a několikadenním ceďáku nemám co bych jim vytknul - vyhovují mi i poziční světla. Velkost je mi lhostejná - preferuji funkčnost...Seřízení citlivosti je výborné pokud je užívám na dravce - položená s rybičkou nebo kaprařina na řece. Wamp, Po 6.10.2008 12:07:31, Známka: 1 |
Integra Runner 560 pepere, Po 30.9.2002 21:54:32 druhý den u vody se mi uvolnil překlapěč a spadl do vody,takže životnost nulová Vase jmeno zde poozi, Ne 5.3.2006 23:04:47, Známka: 5 Jo - musím jen souhlasit. Cokoliv od nich se mi podělalo. K navijaku lze jen dodat, že nejprve (po jednom dni vláčení) se mi u něj rozlámal vracecí mechanismus v překlápěči, potom se mi uvolnil takovej caplík na přední brzdě a nastal stejnej problém, jako měl pepere. Vlasec za 200 během deseti náhozů v Trabuccu (myšleno v prdeli). Pátek - V prodejně jsem se dozveděl, že to spravit nejde, a že to je špatně, že by se tam vlasec neměl vůbec dostat (to jsem asi nevěděl, že :o). Tak jsem přitlačil, že se s tím nedá chytat, tak mi pověděl, že mi to slepí. Zasvinil mi od lepidla celou cívku a řekl mi, ať si to doma očistím ředidlem. Protože mi "opravený" naviják zničil další návin vlasce, tak jsem v pondělí znovu zašel do prodejny, že něco není v pořádku. Naštěstí tam byl už servisák, který mi dal novou matku na brzdu. Sice z jiného navijáku (zelená místo stříbrné), ale rybám to nevadí. Čekám, co povolí dál. Potom to bude už třetí závada, tak budu chtít prachy zpátky. Zoidberg, Po 6.3.2006 10:37:11, Známka: 5 Trabucca jsou šmejdy ještě jsem od nich neměl v ruce nic dobrého. Nikdy více Viktor, St 29.3.2006 13:59:11, Známka: 5 Navijaky od Trabucca je opravdu velice nepovedena zalezitost. Ovsem nazor, ze vsechno od Trabucca stoji za hovno, taky neni spravny. Musi se koukat na cenu a ta u navijaku vetsinou jen lehce presahuje pres tisic korun.. 2Livecrew, Čt 6.4.2006 8:31:29, Známka: 5 celkově vzato trabucco: navijáky vesměs na nic, pruty zatím bez výhrad (už pět let mám takovou bobkařskou žvejku, co ta už vytáhla ryb), pak mám feeder a vláčák, u prutů no problem bambus11, Ne 5.10.2008 21:00:22, Známka: 3 |
Prox Kolči, Ne 30.4.2006 14:13:06 já ho kupoval dražší, trochu dřív, je fakt hezkej, vlasec bohužel opravdu zaskakuje za roličku. tišší brzda na vláčku nevadí. Teď se mi rozbilo utahování brzdy, sice se utáhne, ale nevydává to žádnej zvuk...
Ale jinak dva roky na vláčáku vydržel... bambus11, Ne 5.10.2008 20:55:17, Známka: 3 |
Dino Contra honza9944, So 4.10.2008 15:40:01 Tento vlasec kupuji již dva roky a velká spokojenost. Jen nevím čím to ale labská voda mu moc nesvědčí a ztrácí pevnost (proto dávam dvojku), ale lovím-li na jiných revírech vlasec drží opravdu fest . Vyzkoušené mám průměry od 0,10 , 0,12 na forpasy a 0,16 , 0,20 jako kmen. Kublaj, So 4.10.2008 23:15:42, Známka: 2 |
Silver ghost ivo, St 25.8.2004 11:52:10 ...naprosto souhlasim, trha se jako nit !!!
...a ja myslel ze jsem koupil spatne uskladneny kus ! blickyn, Út 3.1.2006 18:11:03, Známka: 3 Absolutní krach Byronu, nejhorší vlasec, který pustil na trh.
3 dny lovu a 7 praskl při stahování bez vázky-už NIKDY!!!!! Radek S., Pá 3.2.2006 21:25:55, Známka: 5 Nesouhlasim,kamarad ho ma a je s nim nad miru spokojeny!Taha na to normalne kapry okolo 50 cm. Marek B., Ne 30.4.2006 13:58:49, Známka: 3 Velké zklamání od Byronu. Loni jsem ho koupil a vlasec který by se takhle kroutil a cuchal už na originální cívce jsem ještě v ruce neměl! Musel jsem ho dvakrát přemotat přes vodu, aby byl použitelný, nicméně jsem ho raději dal na náhradní cívku a moc nepoužíval. Myslím si, že jsem chytl špatný kus, ale když vidím ty reakce výše, tak nejsem sám. anguilla, Po 7.4.2008 19:46:47, Známka: 4 používám ho necelou sezonu, sice se netrhá a drží, ale kroutí se jak mrcha, stačí mírně povolit a hned se omotá kolem špice jak úhoř na ruku snoopy, Čt 11.9.2008 14:18:26, Známka: 4 musim s vami nesouhlasit mam je na navijacich rovnez od byronu tri roky a presvedcuji me o opaku-nekrouti se, sou hodne pevne nejsou roztrepene proste musim dat za jedna honza9944, So 4.10.2008 15:14:07, Známka: 1 |
Venus SD-2059 honza9944, Pá 26.9.2008 20:57:10 |
Beast master S.D.R. Multi zander flegy, Út 26.6.2007 21:43:44 Prutik vhodny na lov zubačov a ostriežov,jalcov na malych a strednych riekach a priehradach.Pri použití zataži od 3g do 10g a extremne aj 15g ale to je už max. zataženie.Akcia typu B.Zatial ho mam asi 1rok a som s nim nadmieru spokojny najvačš. ryba štuka 67cm a klidne by zvladol ešte vačšie kusky.Pomocou vlakien SDR ma eče silove rezervy.No neda sa zahanbit ani pri použivani malych nastrah pri použit.3g nastrah pri love jalcov zaznamena aj utok od 15cm jalceka.Momentalne je to premna TOP1. Mysho22, St 7.11.2007 22:57:17, Známka: 1 Musím se přidat výborný prut,používám ho při vlačce se šňůrou,akce přesně podle mých představ,nádherně zvládá jakékoliv výpady ryb a pokusy si nástrahu vytřepat z tlamy,vyloženě při práci s gumovými nástrahami jsem nadšený!!! ToKy, So 4.10.2008 0:14:01, Známka: 1 |
FLY LINE CLEANER (Scandinavian formula) x.y.c.h.t., Čt 2.10.2008 11:57:07 |
Collonel rybomil, Pá 14.3.2008 13:00:05 Moja v súčasnosti najúspešnejšia roačka. Perfektne chodí ineď po dopade do vody. Teraz ju neviem zohnať. Mám už len jednu (predposlednú zobrala pekná šťuka - nemal som lanko) Jožo 36, St 1.10.2008 0:44:06, Známka: 1 |
SAGE Z-AXIS 696-4 Puntík, Út 30.9.2008 20:08:43 |
Team dragon thommaso, Út 24.5.2005 20:02:43 Famozní záležitost! Tahám ho všude , i tam kam bych asi neměl a on to všude na sto procent odmaká. Rotačky, jigy , malé woblery , vše funguje tak jak má a člověk ví pořád co se pod vodou s tou kterou nástrahou děje. Cena směšná za to co tenhle proutek nabízí. Materiály , akce , zpracování , .......Vřele všem doporučuji. Dragon to prostě umí!!!! Jirka Bohdal, So 27.9.2008 21:17:05, Známka: 3 |
Big Predator rybomil, Pá 26.9.2008 11:16:06 |
TIBOR Light Tail Water David Bek, So 28.10.2006 21:13:14 Musim souhlasit s majitelem, ze se jedna o spicku v musk navijakach. V Saltwater flyfishing, jsem cetl ze kazdy treti IGFA rekord je chycen s timto navijakem, v USA je povazovan za samozrejmost... Sic nejsem prozatim majitela, ale na CR jsem s nim skoro tri mesice chytal a snad jedine, co muzu vytknout, je katastroficka vymena civky, totez je i u Billyho Pate. To ovsem na mori, nevidim velkym problemem, ale u nas?? Nejsem si jist, jak je to u vise uvedeneho modelu, ale mam pocit, ze je to to same... Kazdopadne, se jedna o krasne navijaky, sberatelske kousky, ktere Vam i pokrti Vasim jmenem....Alternativa, ci urcitou podobnost, muzete nalezti u navijaku Nautilus, ktery je take navrzen Tedem, ale je delan od jine firmy a je znacne levnejsi.. na nasem trhu samozrejme nedostupny.. I3, Po 27.11.2006 21:10:18, Známka: 2 ![]() Navijak me velmi mile prekvapil,absolutne presne zpracovani, naprosto, ale naprosto:-) dokonaly chod, velmi prijemny cvrcek pri navijeni i brzdeni, brzda citliva, snadno nastavitelna, skoda ze sem driv neveril Davidovi, ze je ten navijak tak dobrej:-) Rek bych, ze z navijaku co sem drzel v ruce ma nejlepsi chod. Civka se meni velmi snadno. Navic ta barva je naprosto super:-)) Řízek, Čt 3.4.2008 17:13:27, Známka: 1 ![]() Potvrzuji vše co je napsáno, akorát mám lepší barvu než Řízek. rarach, Čt 25.9.2008 21:58:31, Známka: 1 |
Fujitsu Quartz Orion, Út 23.9.2008 21:08:36 Bez problémový,kvalitní naviják, hladký chod, citlivá přední brzda.Jiný naviják už na plavačku nedávám. fajka, St 24.9.2008 9:40:29, Známka: 1 |
GALVAN TORGUE-5 David Bek, Pá 10.8.2007 20:11:45 |
wobler pstruhový Pepa - Vsetín, So 1.3.2008 16:27:07 V r. 2006 - 2008 jsem zkoušel pár kousků. Pokud by tyto měly mít známku 1, tak voblery JP a Stilet, Kácel musí mít 1* a jiné, např. ABU Tormentor, nebo malé Bombery 1*** :-))) rybomil, Pá 19.9.2008 7:33:26, Známka: 2 |
Catera 35 fd , Čt 18.9.2008 19:33:33 |
Lighting Rod denyg, Po 20.12.2004 19:01:41 Po dvou sezonách (několik podzimních vycházek) prodřené koncové očko. Po roce a půl se na rukověti drolí korek. Za ty peníze velice špatná kvalita materiálu.
Co se týče užitných vlastností, tak v tom je proutek velice dobrý. Dávám za 4. Starosti s opravama nejsou vůbec příjemné. Standa-CTD, St 29.11.2006 11:02:34, Známka: 4 ![]() priklanam sa k Standovi aj mne odislo prve ocko no po vymene za nove sa to da po 2rokoch zacala tiez praskat rukovet!Ale vlastnostami pekný prút.... Meppsko, St 17.1.2007 18:06:15, Známka: 3 Dvě sezóny a je úplně v pohodě. Gramáž 10-30. Stanďour, St 29.8.2007 15:00:45, Známka: 2 Mám rovněž problém s koncovým očkem a zlomeným korkem v přední části rukojeti.
Narozdíl od mých předchůtců si myslím, že cena 2500,- až tak vysoká (dnes už stojí míň) a celkem odpovídající třem sezonám po které mi prut dobře sloužil. Doufám, že po lehké repasi ho ještě nějakou tu sezonu budu moct používat, na větší gumy a mrtvé rybky je vážně dobrý. tomm, Čt 30.8.2007 12:01:29, Známka: 2 Vzhladom na uvádzanú gramáž je velmi jemný prútik a v pohode nanom sú cítiť zábery od 10 cm ostriežikov na jointed shad rap 5 cm, ale zvlada aj väčšie nástrahy. Má jemnú špičku, super prut zatial som s nim nemal žiadne starosti. každy sa sťažuje na mäkké očká no ja som zatial nemal žiadny problem a to použivam iba fireline a ta je dosť tvrda. Takže ja môžem iba doporučiť. hakin, Čt 18.9.2008 14:44:42, Známka: 1 |
Kde to žije - všechna témata
19:44Labe fishing store 18
19:39Staré Česke rybářské vybavení 392
19:23ATTs hlásiče a ATTx příposlech 535
19:20Žermanky a bivakovani 4
16:04Poradna: Sumcařina 2570
15:47Candát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti (Bleskovka) 39
15:41Rybáři vs ochránci přirody 42
15:23Změna fungování SZ na MRKu - chcete Whatsapp styl místo "emailovych" SZ? 177
11:21Kurz Teo Daška pro Otoše 301
11:20Výber signalizátorů 2+1 ATTS, Flacarp X7, FOX Mx 145
10:01Jakou věc by jste si už nikdy nekoupili ...... 87
NeHlídač slev eshopů 750
NePivo- craft beer 691
NeDo Stříbrného rybníku v Hradci Králové vypustili další candáty. Pomůžou proti sinicím (Bleskovka) 12
NePolsko, okolí Dunajce 5
Co je nového - všeobecné
PáBleskovka: Candát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti
StBleskovka: Povodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech
. . . Bleskovka: Invaze sumečka černého na Mělnicku: Rybáři a vědci zahájili velký odlov
. . . Bleskovka: Nová přečerpávací elektrárna na Orlíku: Jaký to bude mít vliv na vodu a rybáře?
. . . Bleskovka: Záhada ryby, která žije 100 000 let bez samců, vyřešena!
. . . Bleskovka: Kvalitu vody v lipenské přehradě podle studie ovlivňuje fosfor z rašelinišť
Akční nabídky
KNL dipované boilie Labská švestka & Feferon 250ml / 20mmZa 149 Kč
Kvalitní dipované boilie určené pro cílený lov trofejních kaprů. Díky výraznému aroma a pečlivě vybraným surovinám si zachovává vysokou atraktivitu i při delším pobytu ve vodě. Ideální volba pro rybáře, kteří chtějí zvýšit své šance na záběr od opravdu velkých kaprů
Chytil Method předvlhčená krmítková směs 750gZa 99 Kč
Naše předvlhčená krmítková směs je ideální volbou pro všechny rybáře, kteří chtějí šetřit čas, ale nechtějí dělat kompromisy v účinnosti.
Oznámení - obecné
Na toto místo můžete sami vložit své oznámení ostatním čtenářům MRKu.
Kalendář akcí - obecné
26.6.24h závod dvojic na Vojtově...
27.6.Dětské rybářské závody Talian
10.7.Obsazeno Noční rybářské závody...
18.7.Dobřany - Noční rybářské závody
25.7.17. ročník rybářských závodů ...
25.7.Lovosický úhoř
1.8.Plavaná+Feeder Talian
1.8.Noční rybářské závody v Lišicích...
8.8.Letní rybářské závody Vranovská...
8.8.Noční závody dvojic
Doporučujeme e-shop
www.chytil.cz
Firma Chytil byla založena v roce 2000 a od té doby vyrábí nejrůznější návnady a nástrahy pro lov nejen kaprovitých ryb....


























